A

Teğmen
06 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
15 kasımda kızım için park beşik aldım taşıma belgesi düzenlendi diyor hala ürün ortada yok 50 kere aradım çözecez diyorlar ancak sorun devam ediyor ne yapmam lazım bunlar sahtekar olmuş
modemim sabah iş yerime geldiğimde tüm ışıkları eksiksiz yanmasına rağmen internet kopuktu aynı zamanda bilgisayar bağlantısı ve wireleste yoktu kapatıp açtım modemi tüm ışıkları sabit kalıyor yani açılınca tüm ışıkları sabit yanıyor modemim ömrünü doldurmuşmudur sizce basit bir modem de değil reset attım hiç bir tepki vermiyor
V095023 seri numaralı ford transit marka aracımın teybin kodu lazım yardım olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim
Ana yoldan ilerlerken 2014 model megane 3 aracımla otoparktan çıkan 89 model şahinle çatpıştım,tabiki şahinde ne sigorta var ne muayene var önce tutanak tutuyordum baktım sigortası bitmiş karşı tarafın ben yaptırıyım dedi arabanı gittik sanayiye benim tamponla far gitmişti farın fiyatını sordu 545 tl tampon 600 tl şimdi arabayı bi ustaya bıraktık adamın ruhsatına el koydum şimdi ruhsatını istiyor çevirme olursa diye falan ki arabasının tekeri bile çıktı yerinden yani yan çiziyor ben bu adamı ne yapayım böyle adi insanlar neden trafiğe çılıyor bunun adı gasp değilmi mahkemeye versem sonuç alırmıyım sırf uğraşmak istiyorum çünkü iyilikten anlamadı,görüş ve önerilerinizi bekliyorum
en güvenilir internet acentesi hangisidir arkadaşlar iptal ettirdiğim sigortalar hemen hesabıma geçermi intertennet yaptırırsam sigortam net ten herkes şikayetçi
aracımın şöför kapısının altına 40 cm boya ya benzer sarı bi madde yapışmış çok sert boya desem boya değil farklı bişey gaz denedim çıkmadı mazot denedim çıkmadı pasta bile denedim çıkmadı aracım 2013 kia sportaç ne önerirsiniz tiner vursam bişey olurmu arkadaşlar
arkadaşlar lys ye hazırlanacam ancak dersaneler kapandı kurs adı altında lys için ders alabileceğimiz bir yer varmı?
arkadaşlar acıbadem muayene ücreti 77 tl memorial muayene ücreti ise 90 tl kayseri memorial ve acıbadem için söylüyorum.Ayrıca bayan arkadaşlara yardımcı olmak için doğum ücretleri ise acıbadem standtart paket 3150 tl vip paket ise 5000 tl memorial standart paket 2150 tl vip paket 3200 tl dir.
arkadaşlar bütçem 1500 tl sony xperia z3 compack düşünüyorum ama tavsiyeleriniz var ise değerlendirmek isterim...
Bu iki telefon arasında kararsız kaldım arkadaşlar kamera benim için çok önemli şimdiki telefonum sony ericson xperia arc s sony den memnunum ama ıphonemi alsam sonye devam mı etsem ne dersiniz fiyat farkı 800 tl iki tel arasında?
Hakkında
Forum İmzası:
UZMAN
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 173
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 11.181 (Bu ay: 101)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.