Y

Binbaşı
04 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 121 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Selam arkadaslar asus dsl n 16 marka modemim var.1 seneyi gecti modemi alali hicbir sorun yoktu bu zamana kadar modemde ama son 1 aydir ara ara internet kopuyor ve modem kurulumu yaptigimda internet geri geliyor modem kurulumu yapmazsam gelmiyor.Sorun modemdemi acaba ? İyi forumlar.
Fenerbahçe defans yaptirmaz yaptirirrrr
Evet arkadaşlar bu telefonu alicamda nasıldır navigasyonu kamerası ve ekran yayınlama özelliği varmı acaba?
Evet arkadaslar teknosa kampanyasi ile 890 tl aldim sporun yildizi paketini kuruluma gelen servis elemani merkezi sistemimizde digiturk olmadigi icin 90 tl ye kurmamiz lazim dedi hani kurulum ucretsizdi?
Biraz uzun olacak ama okursaniz cok sevinirim kafam cok karisik.

Selamlar abilerim kardeslerim 23 yasindayim kiz arkadasimla farkli illerdeyiz 2 ayda bir ben yanina gidiyorum birbirimizi seviyoruz.Ben devlet memuruyum kendisi ogrenci seneye okulu bitecek ve yankma gelecek calismaya baslayacak.Sevgilimde inatcilik var gerci basladigimizdan beri zamanla duzeldi bayagi 3 gun once bazi konusmalar gecti aramizda ben bitirme karari aldim.Olaylar suydu camasir konusu gecti biyerden acildi.İste ben senin kirli camasirlarindan tiksinirim kendi camasirini kendin atarsin felan ben bayagi bozuldum yani ben sevdigimin hicbiseyinden tiksinmem oda ben aileme de boyleyim diyor ondan sonra iste ben arkani toplayamam ütünü canım isterse yaparim dolabini kendin duzenlersin iste benim canım bunlari isterse yaparim felan diyor.Can alıcı nokta şu bazi seyleri ben istersem yaparim diyor iste gecen sevgini daha fazla goster demistim uzakta oldugumuz icin iste canım isterse gosteririm senin demenle olacak is degil felan dedi.Gecende kardesim meyve getirmisti bana telefonla konusurken gene sole dedi iste ben istersem sana meyve getiririm canım isterse felan.Bu canım istese felan demeleri beni soguttu ondan.Zaten bu camasir olayindan bayagi uzulmustum.Benim ondan istedigim hicbisey yok ama bole konusunca uzuluyorum.Bitirdigimi kendisine de soledim kendisi çok devam etmek istiyor kendisini cok duzeltecekmis iste beni denemk istemis bu sekilde yaparak tepkimi merak etmis ayni evde olsak bunlari zaten yaparmis.Bakalim bugun kararimi vericem.Sizce bir insan inatciligini yenebilirmi.Devam etmelomiyim kizla kizin gozunde hicbisey yok sadece onu seveyim yeter bunu da biliyorum sizden fikir almak istiyorum kafam cok karisik.
Bu adam bi harika dostum
Arkadaşlar tüketici hakem heyetine başvurduğumuzda telefon bizde mi kalıyo ?
Evet arkadaslar suan 1440 900 19 inç monitor kullaniyorum sistemim r9 380 16 gb ram i5 6500.2k ekranlar cok pahali suan 1440 900 den 1920 1080 1 ms 23.6 inclik bi monitore gecsem çok farkedermi yoksa değmez mi ?Vatanda birine danistim hic degmez dedi çözünurluk buyuycek ekranda buyuycegi icin goruntu kalitesi ayni olur dedi bide size danişıyim dedim.Ayrica 2k ile full hd arasinda çok fark var mı?
İyi forumlar.
Arkadas saka gibi ya rvpyi insan ne mantikla cikarir sür ikisinide oynasin adama top tasiyamadilar rvpyi cikariyo
Reyis gene klasını konusturdu
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.620
İkinci El Bölümü Mesajları: 68
Konularının görüntülenme sayısı: 225.955 (Bu ay: 2.688)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 206 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.