Teğmen
29 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 98 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar, daha önce aldığım fakat hiç kullanmadığım Lowepro 250 Fastpack Mavi çantasını satmak istiyorum.

Fiyat : 350 TL

Merhaba arkadaşlar,

Silvermoon realmında yarışmacı ruhlu bir ekip olmayı hedefleyerek StarlightRoses guildini kurmuş bulunmaktayız ve hali hazırda daha önceden beraber oynamış, bir şekilde süreklilik sağlamış 13 kişiyiz. Mythic Progress kadrosunu tamamlamak için sizlerin yardımına ihtiyac duyuyoruz.

Ne arıyoruz
+Raid esnasında boş konuşmayan
+Drama yapmayan
+Wipelarda demoralize olmayan ve bırakmayan
+Arkadaş canlısı
+Raidlere %90 üzeri katılım
+Raidlere hazır gelme

Ne vermek istiyoruz
+Huzurlu bir ortam
+Her contentte Cutting Edge

-------------------------------------------------------------------------
Oyuncu alım planlaması

1. Derece: 920+, Setleri Hazır ve kabul edilebilir derecede log
2. Derece: 7.3 Raidine kadar 1. dereceye gelebilecek

Raid Günleri ve Saatleri

Pazartesi, Çarşamba, Perşembe [20:30 - 24:00]

İletişim
Karalum#2688, Saygoodbye#2961
Oyun içi: Jeridan, Wîckêd
Merhaba,

Karalum nickli üyeliği açmak istedim, aktivasyon maili ertesi gün geldi, etmeye çalıştığımda zaten aktive edildi diyor, foruma giriş yapmak istediğimde aktive edilmedi diyor. Ne yapmam gerekli ?

3-4 gündür bir kullanıcı oluşturamadım.
Merhaba Arkadaşlar,

Burning Legion realmında Ally 7 yakın arkadaş olarak HeXeN adlı guildi kurduk. Amacımız PVE olarak HC Raidler ve Challenge mod, PVP olarak bütün aktiviteler.

Mythic Raid yapmayı özellikle düşünmüyoruz. Ondan kalan zamanlarda GTA5, BF4 gibi oyunları oynuyoruz.

Yeni karakter kasmak isteyenler de aramıza katılabilir. Uzun süreli ve arkadaş ortamı yaratmak istiyoruz.

HeXeN diye aratarak Burning Legionda istediğiniz kişiyle iletişime geçebilirsiniz, Class seçimlerini konuşabiliriz. Aklınızda şüphe kalmasın diye belirtmek istiyorum progresslerde sıkıntı olmayacaktır.

Saygılar
Mrhb. Arkadaşlar uzun süre den sonra hatırlatmak adına tekrar ilan yönlendirmesi yapıyorum.

Gold İle İlgili Link.:http://forum.donanimhaber.com/m_99488084/f_//tm.htm#99488084
Evet arkadaşlar bu bölümden satış yapılamadığı için konuyu ilgili sayfaya taşıdım.

ilgili link;http://forum.donanimhaber.com/m_99488084/f_//tm.htm#99488084
Mrhb. Arkadaşlar cihazın dün akşam durduk yere dokunmatiği çalışmamaya başladı. Ancak şarj aletini takınca bütün fonksiyonları çalışıyor. Tekrar çıkarınca yine çalışmıyor. Sorun donanımsal mı yazılımsal mı? Acil yardım bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden TŞK EDERİM. Saygılar...
Mrhb. Arkadaşlar yeni türk serverı açtık. 10 ms ile hardcore oynamak isteyenler arkadaşları serverımıza bekliyoruz. Herkese iyi eğlenceler...

BF4 Game Time - Newcomer - TrinityGames - Turkey #22

İlgili link:http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/PC/963242ef-7fba-46d6-b985-0788c87ecc0d/BF4-Game-Time-Newcomer-TrinityGames-Turkey-22/
Creative Sound Blaster SB1070 driver'ını bulamıyorum, Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler ..
s.a beyler bugün işlemcimi güncelledim.Amd phenom2 965 aldım.Sorunsuzca taktım.Ama Rpm canımı sıktı 5000 devire kadar çıkıyor.Ve masaüstünde 3400 den aşağıya hiç düşmüor işlemci sürekli full performans Cool'n quiet da otamatik olarak ayarlı.Anakartım Gigabyte 790x ud4 yardımlarınızı bekliyorum.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
amd
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 380
İkinci El Bölümü Mesajları: 149
Konularının görüntülenme sayısı: 57.391 (Bu ay: 412)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.