B

Teğmen
27 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 18000 TL'ye az yakan, konforlu bir araç tavsiyesi istiyorum. Aklımda Fiat Bravo var ama çevremdekiler alırsan elinde kalır satamazsın dedi.
Arkadaşlar yükseltecek birşey kalmadığından binayı 10 a bastım ama 9.5 olarak kalmak istiyorum.Bunun için dükkandan ne almalıyım? Neleri yükseltebilirim? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Arkadaşlar Ağustos ta düğünüm var ve buzdolabı bakıyorum.Nisanlim sadece dondurucu bölümünun geniş ve ustte olmasını istiyor.Butcem max 2500 tl,no-frost yada low-frost olabilir.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar Çin'den refurbished G2 aldım.İlk başta ekranda hiçbir problem yoktu.Telefona başka bir sürüm yükledikten sonra ekran algılamaz oldu.Denemediğim şey kalmadı.Arka kapağı açtım,normalde ayarlarda D802 yazmasına rağmen arka kapağın altında D801/D803 yazıyor.Bundan dolayı D801 ve D803 sürümlerini yüklemek istedim.Fakat hata veriyor,dosyaları yüklemiyor.Sadece D802 sürümleri yüklenebiliyor.Şu an telefonu otg bağlantılı mause ile kontrol ediyorum.Bu konuda sizlerden yardım istiyorum, telefonu nasıl düzeltebilirim.

Merhaba arkadaşlar,
İnternet ve film için ,fiyat olarakta 200-250 tl arası tablet almak istiyorum.
Biraz araştırma yaptım; dört çekirdek işlemciden dolayı "Evotab S7-4X" tableti almalımıyım veya başka tavsiyeniz varmı?
http://www.kliksa.com/urun/evotab-s7-4x-klavye-deri-kilif-hdmi-kablo-kulaklik-hediyeli-tablet/902048151
Hakkında
Meslek: Elektrik-Elektronik Mühendisi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault Megane 2
Mobil cihaz
Lenovo K3 Note
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
TV Vestel 48UA9300
Dünyadan Futbol
Manchester United FC
Clash of Clans
Clash of Clans KB10
Basketbol
Galatasaray
Beyaz Eşya
Beko
Beyaz Eşya
Vestel
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 340
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 3.362 (Bu ay: 106)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 80 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.