Yüzbaşı
26 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 100 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba genelde oyun oynarken ekran 2 3 kere gidip geliyor (kararıyor) bu sırada oyunun sesi vs herşeyi duruyorum hatta karakterim oynamaya devam ediyor ekran gidikken. discorddan arkadaşlarlada konuşabiliyorum sesim gidiyor karşı tarafa Daha önce de yapıyordu ama bu ara çok sık yapmaya başladı.

sistemim:

msi 1080 8gb ekran kartı (ikinciel)
msi b450m gaming plus anakart
16gb 3200mhz ram
ryzen 5 3600 işlemci
512 gb m2ssd
Coolermaster 750w 80+gold psu(ikinciel)
Asus 3d 144hz 1ms monitör(ikinciel)
Öncelikle Mrb Arkadaşlar. Sorunumu çok araştırdım fakat hala bir sonuca varamadım. Şimdi kasamı yeni topladım sistem özelliklerim alttaki gibidir ;

-RYZEN 5 3600
-MSI B450M GAMING PLUS AM4 DDR4 3466(OC)
-16GB VENGEANCE 16GB(2X8) 3200MHz DDR4
-MSI GeForce GTX 1080 Gaming 8GB Ekran Kartı
-Cooler Master vanguard 750w 80+GOLD power
-Everest EVEREST 432-KPK5 Rhino KASA (550w powerı vardı önceden)
-Kingston 240gb ssd

Sistemi toplayalı daha 2 ay oldu Montajını kendim yaptım sorunsuz fakat şöyle bir sorunum var Bilgisayarı başlattan kapatıyorum kapanıyor Pc sorun yok fakat kasa fanları durmuyor dönmeye devam ediyor bilgisayar kapalı olsa dahi. Arkadan psu şalterini kapatıyorum kasa fanları gine dönmeye devam ediyor durmuyor Psu nun güç kablosunu çekiyorum arkasından gine de devam ediyor dönmeye şöyle söyliyim gece 1 gibi kapatıyorum pc yi arkadan fişi çektim sabah öğlen geldim hala dönüyordu ilginçtir ki prizleri fişten çekince fanlar duruyor. Ama prizleri geri takıp pc başlatmak için kasa tuşuna basıyorum bu sefer ekrana görüntü gelmiyor bir kaç defa basılı tutup kapatıp açıp yapınca 5 6 denemede açılıyor. yani sorun PSU dur diye düşünüyorum anakart,işlemcim ve ramler sıfır neredeyse fakat ekran kartımı 2.el aldım tüm testleri yapıldı kart temiz sizce sorun nerede ?
CoolerMaster v750 80plus GOLD psu var kasam everest 2 adet fanı var önde ve arkada ikiside direk power dan gelen kabloya bağlı. Sorunum bilgisayarı kapatıyorum o kasa fanları durmuyor dönmeye devam ediyor power kablosunu çeksem dahi kasadan hatta şalterini indirsem dahi durmuyorlar dönmeye devam ediyorlar 1 gece öyle bıraktım sabaha kadar kasada bağlı kablo yok geldiğimde hala dönüyorlardı
Motor geçmişim çok az başlangıç olarak alacağım bir motor olacak 6000 TL bütçem var Kendi isteğim Bajaj pulsar 200ns biraz büyük olmasından tercihim.Etrafımdakilerin tavsiyesi regal chopper boy kiloya göre daha uygunmuş

Boy: 1.90
Kilo : 130

Siz neler önerebilirsiniz ?
Öncelikle yeni yılınız kutlu olsun

Yeni sisteme win7 kurdum fakat güncellemeyi denetle dedikçe bu KOD 80072EFE hatasını alıyorum internette çok araştırdım tüm çözümleri yaptm ama bir çare bulamadım acil yardımınızı bekliyorum sabaha kadar uğraşıcam
Kardeşime Kasa toplamak istiyorum 2.el nakitle alışveriş yaptıkları için anca kartla alabilirim o yüzden uygun birşey toplamak istiyorum vatandan vs yardımlarınızı bekliyorum
Can sıkıcı bir sorun F1 ve Y ile kamerayı tek görüşle kilitlediğim tuşları kullanmasamda başıma geliyor ne yaparsam yapiyim düzelmiyor taki oyundan çıkıp girene kadar tabi buda zaman kaybı kısayol tuşlarından f1 ile Y yi kaldırsamda gine başıma geliyor yardım pls
Merhaba

1TB Samsung harici diskim bi 60cm yükseklikten yere düştü

düşerken laptopa bağlıydı çıkartıp taktığımda diskin kutusunun üzerinde mavi bi ışık var o çalışıyor elektrik var fakat pc de hiçbir şekilde tepki vermiyor ne usb görüyor nede başka birşey başka 5 bilgisayarda da denedim sonuç aynı içinde önemli belgelerim var disk umrumda değil belgeleri alabilsem yeter
Merhaba arkadaşlar

Malum oyun ve eski dünya savaşları hastasıyım yeni bir laptop almak istiyorum

Oyun için sistem gereksinimleri :

Minimum Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Intel Core i3-6300T @3.3 Ghz ya da FX-4350

RAM: 8 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı : 40 GB

Ekran kartı: GeForce GTX 660 ya da Radeon 7580(+2048MB)

DirectX: DX 11

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 8 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Intel Core i7-3820 @3.6 Ghz ya da FX-9590

RAM : 12 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 40 GB

Ekran kartı: NVIDIA GeForce 970 ya da Radeon R9 290X(+4096MB)

DirectX: DX 11

Ortalama 2500 - 3500 olan bir laptop önerebilir misiniz ?
......
Hakkında
Meslek: MUHASEBE
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 853
İkinci El Bölümü Mesajları: 75
Konularının görüntülenme sayısı: 50.690 (Bu ay: 757)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 70 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.