Teğmen
21 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İletişim : PM
Merhaba forumdaşlar,

Blog merakı olanlar vardır elbet, DigitalOceanı bilen var mı yok mu bilmiyorum da. Bilin derim. Kısacası cloud hosting ya da bulut hosting olarak diyebiliriz. Normal hosting fiyatlarına göre çok çok uygun fiyatlarla hosting alıyoruz. Gayet de performanslı oluyor, SSD hepsi ve bandgenişliği gayet iyi.

Neyse konuya geleyim, blog açmak isteyip de beceremeyen varsa diye kendi anlatımım olan linkleri şöyle aşağıya bırakıyorum. Ben şahsen Ghost kullanıyorum gayet de tavsiye ederim, Wordpress kadar kapsamlı olmasa da çok iş görüyor. Size verdiğim DigitalOcean linki ise benim ref kodum, burdan üye olunca 10$ ile başlıyorsunuz o da 2 ay bedava hosting demek oluyor :)

Konuyu uzatmıyorum, herhangi bir sorunuz olursa konularla ilgili lütfen iletişime geçin.

DigitalOcean üzerine Wordpress : http://sercanov.com/digitalocean-wordpress-kurulumu/
DigitalOcean üzerine Ghost : http://sercanov.com/digitalocean-ghost-kurulumu/
DigitalOcean : https://www.digitalocean.com/?refcode=ec93a9460f3b
Merhaba arkadaşlar,

Geçen seneden beri Y560 kullanıyorum, daha doğrusu kullanamıyorum. Menteşeler sağolsun. Direk olaya geçiyorum, sol menteşe nedeniyle garantiye gönderdim, haziran ayında altkasa değişti geldi. Aynı hafta içerisinde sağ menteşe açıldı, laptop kapağını kaldırırken ekranının kenarını geriyo ve klipsleri tek tek atıyor. Kapağı kapatıp menteşeye bastırdığınızda herşey yerine oturuyor. Tekrar servise gönderdim, garanti dışı dediler.

Çağrı merkezini arıyorum, bakın durum böyle değil şöyle. Teknik elemanın anlaması lazım, kırıklık yok açılma var ekranı gerdiriyor zaten direk şişiyor. Çağrı merkezi görevlisinin dediği ise, onarım merkezinin söyledikleri bizim için baki doğrudur. Yanlış olma ihtimali yok mu sizce diyorum; o sizin düşünceniz, bizim için kesin doğrudur uzman kişilerce bakılıyor dedi. En son sinirlenip kapattım telefonu.

Gerçekten kullanıcı hatası bir durum yok, öyle olsa zaten razı gelirim. ŞikayetVar a yazınca yine çağrı merkezi geri dönüyor ve güzin ablalıktan başka bir şey yapmıyorlar. Tüketici haklarına gitmeyi düşünüyorum. Ne yapabilirim arkadaşlar? Daha önce benzer şeyleri mutlaka yaşamışsınızdır.

Teşekkürler
Beyler yukseklik korkumda var suan ucagin icindeyim cam kenari, kanat ustundeyim. 1.5 saat felan surcek Hafif titreme geldi bana sans dileyin
Harbiden n'oldu duyan varmı hala ?
Tahmin edin bakalım nasıl? SS verince herkes yorum yapar, marifet SS'siz tipe yorum yapmakta.
Merhaba arkadaşlar, 2. el android almayı düşünüyorum. Bütçem 400 450 Tl civarı. Aklımda Motorola milestone XT720, wildfire S, Desire ve Galaxy Gio var. Değerli yorumlarınızı bekliyorum :)

Teşekkürler
Evet arkadaşlar, sorum şu; Sizce zaman diye birşey ( kavram demiyorum ) varsayım olmaksızın, var mı yoksa insanların farzettiği bir ölçüm aracımı? Nişan al, ateş !
Merhaba arkadaşlar, saçlarımı uzatıyorum bi süredir ama iyice şekilsiz olmaya başladı. Şu an ortalama 20cm (saçlarımdan bahsediyorum :) kısaltmayı düşünüyodum biraz ama sizinde önerilerinizi almak istedim.

Saçlarım dalgalı, sert ve kalın (yine saçlarımdan bahsediyorum :D ) kulak üstlerim iyice kabarmaya başladı. Sizce kısaltıyımmi yoksa herhangi bi kestirme öneriniz olurmu? Çok ısrar edilirse ss koyabilirim, özgüven boru gibi :D

Teşekkürler
Saygılar
Kind Regards
Hakkında
Meslek: Yazılım Geliştirici
Hakkımda:
hayat kısa
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 525
İkinci El Bölümü Mesajları: 126
Konularının görüntülenme sayısı: 47.864 (Bu ay: 147)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.