S

Teğmen
06 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar evkur mahkemeye vermiş beni ayın 9 unda duruşmam var geçmişte ödeyemedigim borçtan dolayı.nette aradım ama herhangi bir bilgi bulamadım bu duruma düşmüş (allah düşürmesin) arkadaşlar varsa mahkemede neler yaşanır negibi bir yaptırım uygulanır sadece bu duruma düşenler bilgisi olanlar yorum yaparsa daha faydalı olur.
Merhaba arkadaşlar geçen hafta asus gtx 780 aldım 1 tane daha alıp sli yapsam yaptığım masrafa değermi sizce yoksa ilerleyen zamanda daha güncel bir kartamı geçmeliyim sizce ne yapmalıyım.?

Tabi geçmişten kalan bir sli merakımda var.
Merhaba arkadaşlar.

sistemim şu şekildedir hem performans hemde görsel amaçlı hangi rami almamı tavsiye edersiniz.?Geçici olarak standart 2x4 soğutucusuz kinston kullanıyorum.

2x8 ram tavsiyesi bekliyorum 4x4 te olabilir sizce crucial güzel gidermi 4x4 te.?

kasa gigabyte 3d mercury sıvı soğutmalı plexi pencereli
işlemci 4790k
amakart asus maximus vi formula
ekran kartı asus gtx780 rog poseidon
kingstone 240 ssd + 2tb hdd
psu vector s 750w silver
Silinebilir.
Evet arkadaşlar kendi beslediğimiz çiften aldığım yavrudan 1 tanesi daha 3. ayında konuşmayı öğretmiştim şuan yaklaşık 8 aylık bir kuş oldu son halini sizinle paylaşmak istedim.Saygılar.

https://www.youtube.com/watch?v=SSnXucH3Dxw

Merhaba arkadaşlar elimde gigabyte g31m-es2l anakart var anakartın şöyle bir sorunu var usb lerde klavye mouse çalışıyor ama flash bellek ve usb hdd vs. gibi depolama birimleri çalışmıyor format attım win7 ve xp denedim hepsindede aynı problem var artık usb lerin sorunlu olduğuna kanaat etmiştim pcı usb çoğaltıcı taktım oda aynı sıkıntıyı verdi şimdi kafam karıştı arıza varmı yokmu anlamadım :) ama kullanamadığım kesin.
BULUNDU.

BATUHAN ÖZTÜRK

BULUNDU ARKADAŞLAR İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.
11 Ocak 2013 tarihinde viaportta bulunan FLO mağazasından eşime peşin fiyatı 50 tl olan bir ayakkabı aldık ayrıca ayakkabı avea kampanyasında gözüküyordu bende avealı olduğumu ve kampanyadan yararlanmak istediğimi ilettim kasa personeline personel ürünün rafındaki etiket fiyatının kaç tl olduğunu sordu bana bende peşin fiyatı 50 tl yazdığını söyledim ve bana o ayakkabının fiyatının 60tl olduğunu söyledi.

Siz avealı olduğunuz için size 50tl dedi bende nasıl olur hanfendi peşin fiyatı 50 tl yazıyor dedim ben avealı olmasam da bu ürünü sizden 50tl ye alabilirdim zaten ama personel üzerinde yazmayan 60tl ibaresinde ısrar edince anladım ki FLO ile AVEA müşterilerine kampanya adı altında kandırıyor.Böyle bir kampanya yoktur herşey reyting uğruna.Siz siz olun bu 2 linin kampanyalarına inanmayın.

Destek mesajlarınızı alttaki linkten atarsanız çok sevinirim.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1565837/flo-ziylan-magazacilik-kampanya-yaniltiyor/09xn7
Arkadaşlar elimde hiçbir sorunu olmayan foxconn a74ml-k am2+/am3 anakart vardı geçen yeni bir sistem topladım bu anakart üzerinde ve işlemci üzerine kule tipi soğutucu taktım yanlız gözümden kaçmış kule tipi soğutucunun anakarttaki yuvsında 4 tane vidası var soğutucu bu 4 vidaya geçiyor bende vida kapşonları ile soğutucuyu sıkarken vidalardan biri aşağı doğru gevşemiş aksilikya altındaki smd direclere temas etmiş hemde 3 tanesine birden ayrıca diğer vidaların altı boş şansın böylesi neyse kasayı çalıştırmaya koyuldum power tuşuna bastım 2 saniye fanlar döndü ve durdu şimdi hiç açılmıyor.

Ölçüm cihazıyla şase aradım işlemcinin besleme soketinde şase problemi var 2 sarı 2 siyah birbirleriyle şaseleşiyolar ayrıca anakarttaki tüm - lerle şase problemi var sizce neyi yakmıştır işlemcide herhangi bir problem yok..?
Arkadaşlar siparişini verdiğim mamba 2012 nin yanına tavsiye edebileceğiniz en kaliteli en rahat kolay kolay yıpranmaz bozulmaz gamer mouse pad tavsiyesi verebilirmisiniz mamba yı ön sipariş ile aldım yaklaşık 10 günü var bana gelmesine bu süre içerisinde bir pad sipariş edip 2 sini birden almak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
@A/Z/R/A/İ/L@terapi_triyaki@qwerty38@deep0blue@cathedral@bbsaa@ftangel@sniper_og@chico9@kucukpoyraz@alattin_nuri@KfeNoS@fLaVa@Brian Damage@sensizim2514@stillaa@chicho@can87@_sphinx_34@cem77@muratubis@my_sweet_shadow@cango34@Joliath@emre72@MENEME2002@console-master@-Deniz-@edacsac@asker1695@ramco77x@hamza06018

32 Mükemmel referans 32 Mükemmel alışveriş

Sorunlu : @nstcnl 1hafta sürekli aradı pm attı ayır dedi rezeve istedi sonra ne aradı ne sordu.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Vista Ultimate 64bit
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 594
İkinci El Bölümü Mesajları: 311
Konularının görüntülenme sayısı: 64.510 (Bu ay: 423)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.