D

Binbaşı
06 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 81 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Resmi bir kuruma göndereceğim için, basit ve devrik olmaması gerekir diye yardım istiyorum.

Varsa bir arkadaş çok makbule geçer.
R10 forum üyeliği için referans kodu istiyor hesabı olan referans kodu gönderirse çok sevinirim.

Pm atabilirsiniz.

2019-20 sezonu formalarımız son yıllarda olduğu gibi yine erkenden sızmış, esvaphane.com da yayınlanan formalarımız.

Parçalı

Deplasman

Alternatif

Selam arkadaşlar, yakın bir arkadaşımın belgesel filmi için oylama yapar mısınız? Yurtdışında gerçekleşiyor bu oylama desteklerseniz sevinirim.

Oylar : Snow touched Tea

link:https://www.poll-maker.com/poll1034961xE7Bf32DE-43

Şimdiden Teşekkürler.
Bu yeni formalar ne zaman çıkacak da gidip alıcaz, manyak mı bunlar transfer yapıyolar eski formayı giyiyor adam, hazırlık maçına çıkıyolar eski forma giydiriyolar. Yeni forma satışı yapmayan bizden başka takım kaldımı? Nike a girdim bugün atl m, barca yeni formalar vitrindeydi.

Super kupa maçına da eski forma ile çıkacaklar heralde
Arkadaşlar bu bölümde paylaşılan bu kodu buldum, tamda aradığım şey aslında ancak bunu çok basit şekilde metin belgesine yapıştırıp .html uzantı verip kullanmak istiyorum, azaltma fonksiyonu çok güzel çalışıyor ve azalan değeri görüntülüyor ancak arttırma fonksiyonu çalışıyor ancak değeri görüntülemiyor.

yani arttır butonuna defalarca tıklıyorum hiçbir görüntü vermiyor azalta bastığım zaman sayı görünmeye başlıyor, anlayan arkadaşlar sizce hata nerede? yardımcı olurmusunuz. Dediğim gibi sadece .html uzantı olarak kullanacağım basit birşey.

<script type="text/javascript">
var i = 0;
function arttir(){
i++;
document.getelementById("demo").innerHTML= i ;}

function azalt(){
i--;
document.getElementById("demo").innerHTML= i ;}

</script>

<button onclick="arttir()">Arttır</button>
<button onclick="azalt()">Azalt</button>

<div id="demo"></div>
Merhaba beyler, yeni başladım oyuna ufak ufak öğreniyorum.
Bot oyunu dışında maç bulamıyorum levelim 7 ondan mı kaynaklanıyor ? Dün gece 1 saat bekledim bulamadı, şuan deniyorum yine bulamıyor
Arkadaşlar çok basit bir web sayfası oluşturuyorum, metin belgesinde yapıyorum bunu fotoğraf ve yazı ekliyorum sadece işimi görecek kadar oluyor.

Ancak birşey istiyorum çok büyük ebatta fotoğraf yüklüyorum yani sayfayı açınca sağa sola ve aşağı doğru sürüklemek gerekiyor tam fotoğrafı görmek için, fotoğrafıda ufak koymak istemiyorum.

Sitenin altında + - butonları olsa ve onlara basınca fotoğraf ufalsa ve büyüse yani haritalarda olduğu gibi. Bunu yapması çok mu zor olur? bu konuda bana yardımcı olacak varsa çok sevinirim.

Umarım anlatabilmişimdir.
SkiFree Yeni nesil hatırlamaz, bir zamanlar disketle yükler, ne oynardık hey gidi hey...

Hakkında
Forum İmzası:
Functional, useful, basic and easy.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Takım
Galatasaray
TV
Sony
Tablet
Apple
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.027
İkinci El Bölümü Mesajları: 49
Konularının görüntülenme sayısı: 602.213 (Bu ay: 1.886)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 463 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.