Binbaşı
02 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
25 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba. Kuzenim bu model tv alma niyetinde. Olumlu olumsuz tavsiyelerinizi alabilir miyim arkadaşlar?
Herkese merhaba;

İnşaatçıların en çok zamanını alan ve oldukça yorucu olan demir metrajlarıdır. Projenize göre net demir tonajlarını hesaplayıp tarafınıza sunabilirim. Ücreti proje büyüklüğüne göre karşılıklı konuşularak anlaşılır. Teşekkürler.
Merhaba. Xiaomi mi mix2 telefonum var. Whatsapp ta konuma tiklayinca otomatikman google haritayi aciyo. Yandexi kullanmak istiyorum. Yandexten bağlanmak icin ne yapmam lazim. Cevaplar icin simdiden tesekkurler.
Arkadaslar merhaba. Max 3000 tl butceli laptop onerilerinizi bekliyorum. Acikcasi Almanyada tanidigimiza aldirma imkanimiz da var. Vergi iadesi ile birlikte fiyatlarin Turkiye ile kiyasi nedir bilemiyorum acikcasi. Euro malum aldi basini gitti. Yardimci olursaniz cok sevinirim
arkadaşlar merhaba. yeni taşındığım evde yeterli kapasitede port olmadığından turkcell superonline dan kapatma işlemi gerçekleştirip türk telekomdan yeni üyelik başvurusunda bulundum. Fakat telekom da bu port olayının çözümü için ucu açık sözlerle tarih verememekte ve oyalamaktadır. Genel müdürlüğe dilekçe verip sosyal medya ve telefon ile sürekli şikayet ediyorum. Ne yapmam gereklidir? Kablosuz internetlerden önereceğiniz var mıdır?
Merhaba. iphone 6 - 64GB modelinde olan garantisi bitmiş telefon denize düştü ve tamir edilemez durumda. apple ile görüştük, 1500 TL karşılığında aynı model kutusu açılmamış + 6 ay garantili iphone ile takas edebileceklerini söylediler. Mantıklı mıdır arkadaşlar ? önerilerinizi bekliyorum ..
merhaba. Geçtiğimiz ay 50 tl fazla fatura ödedim mobil ödeme yüzünden. vodafone müşteri hizmetleri parayı çeken şirketi arayıp iptal ettirin dedi. numara 0212 996 55 55 . fakat numara hattı düşmüyor. MOBILODEME KAPAT yazıp 7878 yolladım. fakat sonuç yine değişmedi. 50 tl daha kilitlediler bu ay. çıldırmak üzereyim. ne yapmalıyım arkadaşlar. dava etme durumunda süreç nasıl işliyo ne yapmam lazım? yardımcı olabilecek var mıdır ?
Merhaba. yaklaşık 1 haftadır 360 derece çekim yapabilen kameraları araştırmaktayım. ilk önceliğimde baktığım kameralar samsung gear 360 ile 360fly 4k modelleri idi. 360fly dan tek lens olması (360 yatay + 240 dikey görüş açısı) sebebiyle vazgeçtim. samsung gear 360 modelinin de yenisinin önümüzdeki günlerde çıkacağı bilgisine ulaştım. ricoh theta dan ise görüntü kalitesinin yetersiz olduğu yönünde okuduğum yorumlardan ötürü vazgeçtim şu anda aklımda piyasaya 499$ lık bir fiyatla çıkacağı duyurulan kodak orbit 360 4k kamerası var. 20 megapiksellik çift lensinin olması beni cezbetti açıkçası. fikirlerinizi alabilir miyim arkadaşlar ? şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba.

9 senedir beraber oynadığımız 5 kişilik bir klanımız mevcuttur. Yeni battlefield oyunuyla beraber bizimle birlikte akşamları oynayacak takım arkadaşlarını bekliyoruz. Katılmak isteyenler psn lerini yorum olarak paylaşırlarsa sevinirim.

arkadaşlar merhaba. htc rio 8s telefonum var. sürekli kart sorunu veriyor. yeni 32gb kart aldık. yine aynı sorun. telefon belleğinin çoğunu sistem yiyor. indirdiğimiz uygulamaları ise direk karta yükleyemiyoruz. ne yapmamız gerekli. ilginiz için şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Meslek: http://google.com
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.840
İkinci El Bölümü Mesajları: 205
Konularının görüntülenme sayısı: 22.175 (Bu ay: 213)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 584 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.