Yüzbaşı
31 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

Bir Iptv hattım var (server yurtdışında).

Yurtdışında başka bir ülkede cep telefonu üzerinden bağlanıyor fakat Wifi üzerinden bağlanmıyor. Sorun ne olabilir acaba?

Türkiye'de herhangi bir sorun yok, wifi ile izliyorum.
Deneme deneme deneme deneme deneme deneme deneme deneme

Deneme deneme deneme deneme deneme deneme deneme deneme

Almanya Volvo web sayfasından yükledim.. Süper bir tasarım olmuş gerçekten..
Merhaba,

Televizyonumun USB bağlantısı var ve kendinden media oynatıcıs mevcut. Harici hard diske (sadece USB bağlantısı var) yüklediğim HD filmi Tv'ye HD olarak nasıl aktarabilirim ? USB ->HDMI bağlantısı diye birşey var mı acaba ?

Şimdiden teşekkürler
Merhaba,

5'li dock ve 5 sütunlu sprinboard yükleyip respring yaptığımda tüm ikonlar yer değiştirip karmakarışık oluyor.. Yeni yapılan tüm güzel temalarda da 5li dock ve 5 sütunlu ekran isteniyor. Bo sorunun çözümünü bilen var mı acaba ?

Not : Cihazım 3G, 2.2 yazılımı kullanıyorum, jailbrekli.
Merhaba,

iki ayrı bilgisayarda iki ayrı backup'ım var. Geçen gün bir bilgisayara taktığımda cihazı diğer bilgisayardaki backupı otomatik olarak diğerinin üzerine yükledi. 1-Cihazı bilgisayara bağladığımda otomatil sync etmesini nasıl önlerim ?

2-Eski backupı bir şekilde bulabilirmiyim bilgisayarda ?

Teşekkür ederim
Merhaba,

oto teybime (Honda civic) aux bağlantısı yapabildim nihayet ve iPhonu'umdaki şarkıları oto teyp üzerinden gayet güzel dinleyebiliyorum. Gelen aramaların sesini hoperlör üzerinden duyarak telefon görüşmesi yapabiliyorum. Sadece şu sorunları yaşıyorum ;

1-Arama geldiğinde müziğin sesini kesiyor ama arama zil sesi hoparlörlerden çıkmıyor, sadece telefondan çıkıyor.

2-Çalan şarkı bilgisinin araç teybinin ekranında görünmüyor

3-Araç teybinin ses düğmesi aktif kullanılıyor. ileri-geri tuşları işe yaramıyor.

4-iPhon'u auxa bağladığımda ilk gelen aramada sorun çıkarıyor, aramayı kesip, çıkarıp tekrar takmak zorunda kalıyorum..

Acaba bu sorunlar iPhone üzerinden belli ayarlamalarla düzeltilebilir mi ?

Yoksa aux bağlantısı yapılırken eksik birşeyler mi yapılmış ? Yoksa her ikiside değil, aux ile ancak bu kadar mıdır ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
Merhaba,

.ipa dosyalarını iTunes üzerinden yükleyemiyorum, hata veriyor. Hesabımın USA hesabı olması neden olabilir mi bilmiyorum.

ipa dosyalarının iTunes'ten başka bir yöntemle yüklenmesi mümkün müdür ?

Şimdiden teşekkürler
Merhaba,

1-kullanırken %1-2 lere kadar düşürene kadar kullanmama rağmen şarja taktığım anda pil doluluk oranı %30 oluyor ve %30 dan itibaren yükselmeye başlıyor.

2-Birde, BossPrefs üzerinden wifi açılıp kapanmaz oldu, tuş var, açıyor gibi görünüyor ama açmıyor.

Sorunların çözümü nedir acaba ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 999
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 108.267 (Bu ay: 462)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.