L

Yarbay
23 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
26 üye
Görüntülenme
Toplam: 84 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Peki midye dolma sevmeyen var mi ?

Merhaba arkadaslar,

baslikta belirttigim uzere is hukuku konusunda fikir/yorum alisverisi yapma mecburiyetindeyim
(bulundugum durum gercekten cok canimi sıkıyor)

var ise musait birileri, ozelden konusabilir miyiz...
arakdaslar merhaba,

lg uf7787 model tv ye sahibim. bazi kanallar artik gostermiyor

guncel kanal listesi isteyecektim, eger varsa aramizda birinde bulunan cok makbule gececek

tesekkur ediyorum.
Arkadaslar merhaba,

iphone 5s cihazim bir anda kapanip tekrar acilmadi. Power tusuna bastigimda hic bir turlu apple logosu gelmiyor, sadece ekrana elektrik geliyor okadar (renk birsey yok, siyah erkan, cihazi on yaparsiniz ya onun gibi duruyor sadece)

dfu moda alip bari ios atayim dedim, apple o sirada telefonu taniyor, fakat restore dedigimde "iphone bekleniyor" kisminda ise telefon hic bir turlu cevap vermiyor
hatta okadar uzun sure bekliyor ki omurluk bekletir :) bende tekrar home power tusu kombinasyonu kurcalayarak itunes'u hareketlendiriyorum sonra ise itunes -4013- hata uyarisini veriyor.

cozumu nedir, veya neden boyle yapar, anakart mi arizali, tamir degil de degisimi mumkun mudur????

ve nerede tavsiye edersiniz (samsundayim, kaliteli guvenilir yer ise il disinda da gonderebilirim)
arkadaslar merhaba,

adana da bir vw arac almayi dusunuyorum, fakat adanayi bilmiyorum. guzel saglam detayli derin expertiz yapan yerler tavsiye edebilir misiniz, ve ucretleri ne kadardir?

veyahut vw yetkili servis expertiz ucretini bilen var midir ?

ayriyetten km bilgisi hakkinda da bilgi sahibi olabilecegimiz yerler var midir? (yoksa bu zaten expertizde cikiyor mu)
arkadaslar, kuzenim 2014 b7 passat arac aldi fakat aracta bluetooth yokmus.

teybi degistirmek istiyor bu yuzden, androidlu, navigasyonlu ve geri gorus kamerali bir cesidi ile.

tavsiye de bulunabilir misiniz su model olsun boyle olsun gibi (link de olabilir) veyahut dukkan/magaza da olabilir. kendisi ist/esenlerde oturuyor.

(tabiki orjinale en yakin olan makbuldur)

Tesekkurler
ARKADASLAR BANA ISTANBUL IL JANDARMA KOMUTANLIGI CIKTI, CELP DONEMI 1 OLARAK

AYNI YERE CIKAN ARKADASLAR BURDA TOPLANALIM, VARSA AYNI MEMLEKETTEN BIRILERI BULUSALIM TOPLASALIM

GEREKIRSE LAZIM OLAN MALZEMELERI ALISVERISI BERABER YAPALIM.,

YARDIMLASALIM, VE ISTANBULA VARDIGIMIZDA BULUSALIM ARKADASLIK KURALIM, HAYIRLISIYLA ASKERLIGI YIYIP BITIRIP DONELIM :)

anketi doldurmayi unutmayalim bu arada arkadaslar.. birbirimizi bulalim:
https://docs.google.com/forms/d/1X_xfHK6PT4SDfyiC02hZ-MDfbqjyqI6mm4-G5bo3LqU/edit?c=0&w=1

burdan da listeye ulasiyoruz arkadaslar..
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-sj-CuS8fWtfW-khssz2FqOzE2sxDwQB4i0_VpxPpns/edit#gid=1457515570
arkadaslar merhaba

benimde bir sorunum var telefonla (onceden LED isigi sanki yaniyordu fakat suan yanmiyor)

telefon bana yurt disindan geldi, ve sifir durumda geldi (herhangi bir mudahele yok) ve o zamanlar led isiginin yandigini hatirliyorum sanki, oyle kalmis aklimda.
yani sarj yaparken veya sarj bitmeye yakinken yanmasi falan, veya bildirim esnasinda...

fakat pasaport falan bulamadigim icin kenara koymustum, aradan aylar gecti dur bi bakayim android neymis dedim, root yaptim internetten buldugum bir kaynaktan, sonrasinda o root yapan tmrw bilmem nes dosyasini guncelledim (internetten en guncelini indirdim, onu attim telefona) hepsi bu

suan telefon hala 4.2.2 de ve rootlu, fakat suan hic bir sekilde led isigi yanmiyor, ayarlardan led isik ACIK fakat yanmiyor, calismiyor..

bir fikri olan var mi acaba ?
baslik acik arkadaslar.

trabzondaki hemserilerim var mi arazmida, onlarda benim gibi subatta askere gidecek olan.

burada bulusup, fikir yurutup, bilgi paylasimi yapip, akil danisabiliriz.
arkadaslar, acil yardiminiza ihtiyacim var.. telefonsuz kaldim..

9.3.2 de iken cihazi itunes uzerinden ios 10.0.2 ye guncelleyim dedim, hersey yolunda iken, surumu telefona atiyor itunes, birden hata verdi (14 kodlu)

internette arastirdigim kadariyla, usb kablo, usb port, bilgisayara ve telefona, ve en guncel surum itunes ediniz tarzinda bilgiye ulastim.. hepsini yaptim fakat nafile.?

cihaz suan surumsuz, hic bir sekilde acilmiyor, restore goruntusu var, itunes takiyorum guncelle ve geri yukle secenekleri cikiyor, ikisini denedim fakat yine sonucsuz, tam yuklerken 14 hata kodu verip duruyor.
suan uzerinde surum yok yani.

ne yapmam gerekiyor anlamadim, bir anda patladi gitti... garantiye gondersem acaba sonuc cikar mi sizce ?
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Alisverislerimde bagli kaldigim soz., "Sana yapilmasini istemedigin seyi, sende baskalarina yapma !"

Referanslarim:

Toplam: 17.570 TL lik alisveris hacmi...

cavador ALDIM || donyali61 ALDIM || maknc ALDIM || rommy6719 ALDIM || ramazandeveli ALDIM || grey_mania ALDIM || Tari_34 || chinaski ALDIM || esnaf elektronik ALDIM || bozbirik SATTIM/ALDIM || rude. SATTIM || KivancK. SATTIM || bboyseco SATTIM || predators_02 SATTIM || killforyou09 ALDIM || ruffles05 SATTIM || darkk34 SATTIM || sarper26 ALDIM || oktay3196 ALDIM || aferit ALDIM || populovus SATTIM || ramazandeveli SATTIM/ALDIM || Umut Aşkın ALDIM || Teacher ALDIM || sayims ALDIM || ramazandeveli ALDIM || floast ALDIM || murat8361 ALDIM || xewy SATTIM || Core2han SATTIM || sewger SATTIM || abdyaman SATTIM || emre72 ALDIM || savas82 ALDIM || enigmac ALDIM || Vamferden ALDIM || OssiiE ALDIM || 34hayrettin ALDIM || emfore SATTIM || hiickimse SATTIM || m_eminhelvaci ALDIM || bred78 ALDIM || mattblack ALDIM || b.unal ALDIM || mertstar15 ALDIM || bred78 ALDIM || Jason_Statham ALDIM || NightmarE_6 ALDIM || lordpozzo ALDIM || kametuze ALDIM ||
Hakkımda:

HTC Sensation XE
Xbox 250GB | Xecuter 2.6
Ford Tourneo Connect GLX 2008
iPhone 4s 8GB 7.1.1 | RedSnow JailBreak b5
Ataturk Universitesi | Ingiliz dili ve Edebiyati
Lenovo Y580 | i7 3610qm, 8gb, 750gb + 32gb ssd, 2gb gtx660m
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Overclock
Bilgisayar
Notebook
Bilgisayar
Gaming
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox 250gb
Takım
Trabzonspor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.991
İkinci El Bölümü Mesajları: 376
Konularının görüntülenme sayısı: 165.889 (Bu ay: 972)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 69 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.