Teğmen
19 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese selam arkadaşlar. Çok merak ettiğim bir soru bu 50 bin tl civarı paranız olsa üc aşağı beş yukarı hangi arabayı alırsın hem aile hem ufak tefek modifiye. Ayrıca Golf 6 mı yoksa 7 mi ve 1.6 tsi yok sanırım 1.6 düz benzinli mi yoksa 1.6 tdi mı ? ayrıca lpg uyumlu mu ? Ayrıca 1.4 TSI nasıl ? yorumlarını çok önemli şimdiden teşekkürler.
Faturasız 175 TL - Faturalı - 100 TL
Arkadaşlar AMD Athlon II 4 Çekirdekli işlemci var kasamızda. 4 GB ram var. Power yeni alınacak. Bu bileşenlere en uyumlu kart hangisi özellikleri ne olması gerekiyor. GDDR5 destekler mi ? PCIE olması yeterli mi ? istediğimiz kartı alabilirmiyiz. Anakart ramlar DDR2. Grafik yuvası PCIE. Hangi ekran kartını almalıyım.
Arkadaşlar 15.000 TL param var bu fiyata alınacak en iyi araba hangisi olur. 30 yaşındayım. HB tercihimdir genelde.
arkadaşlar bmw e46 ya kafayı taktım günlerdir bakıyorum kendime göre bulamadım bir tane. birinde hafızalı koltuk var diğerinde yok. birinde yokuş kalkış var diğerinde yok şöyle tam dolu temiz yok yok yok . bmw alacağım ama hafızalı ısıtmalı koltuk, sunroof, yokuş kalkış, arka elektrikli perde, vs bunlar gırtlak dolusu olmalı. artık vazgeçmek üzereyim. bana tam dolu araç önerin. bmw 2000 üzeri bakıyorum bütçe 30-40 bin arası. var mı önerebileceğini dolu araç. leon da düşündüm. aslında olayın temeli hız. 150 bg bmw anca keser beni diyorum. 100 bg altı araçlar baydı beni. önerilerinizi bekliyorum.
Bu hafta liderliği aldık anneeeee. Tebrikler Akhisar ve EsEs
Son yıllarda insanlar artık sinemaya gitmek yerine online film sitelerini takip etmekte. Binlerce içerikten istediğinizi seçerek zevkinize göre filmleri izliyorsunuz. Peki ya reklamlardan bıktınız mı ? işte size güncel, mükemmel tasarım, hızlı ve reklamsız bir film sitesi. Film izlemek bu sitede artık çok basit. Siz değerli üyeleride bu siteye bekleriz.

http://www.filmizlio.com
Son yıllarda insanlar artık sinemaya gitmek yerine online film sitelerini takip etmekte. Binlerce içerikten istediğinizi seçerek zevkinize göre filmleri izliyorsunuz. Peki ya reklamlardan bıktınız mı ? işte size güncel, mükemmel tasarım, hızlı ve reklamsız bir film sitesi. Film izlemek bu sitede artık çok basit. Siz değerli üyeleride bu siteye bekleriz.

http://www.filmizlio.com
Hakkında
İlgi Alanları: Web Programlama
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 622
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 26.726 (Bu ay: 560)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 67 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.