S

Çavuş
09 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
aria soho lg-nortel marka bi santral sistemimiz var önceden rapor alırken her saat rapor yazdırıyoduk bi kod sayesine arka arkaya girip tüm günün saatlerini yazdıryodu servis gelip ayarladı şimdi erişim engellndi diyor her saat başı kendimiz giriyoruz bunun bi kodu varmı yada nasıl yapabilriz
bi scrpt kurdum yalnız admin panelinde bişay yaptım kaydet dediğimde hata veriyor bu sorunu düzeltebilcek kişi varmı grafik ve bilgisayar üzerine bi site link vermek yasak die yazmadım yardımınızı bekliyorum
arkadaşlar admin panelli bi site kurdum ama localhostta sorunsuz çalışıyor ama hosta attım biyeri değiştrdim kaydet diyorum internatioanl server hatası veriyor nasıl düzelir yardımcı olurmusnuz
finereadere yakın bi proğram arıyorum veya 10.0 yada 9.0 kullanan tam sürüm değil benmki yardımınıza ihtyacım var
arkadaşlar bende hp dv5 1225et laptop var normalde fabrikadan geldiğinden beri formatımı F11 tuşuyla atıyodum sonra tuttum elimdeki normal vista dvd si ile kurulum yaptım sonrasındada beğenmedim recovery F11 yapıyım dedim çalışmadı yalnız e sürücüsünde silinmedi recovery ona dokunmadım silinmedide varmı bunun en kısa yöntemi dvd olarak varsa elinizde konuşabilriz salih529
hp laptop 1225 et modelindeki bilgisayarımda eksikler var onları nasıl yüklerim yardımcı olursanız sevinirim.
ben sitem için bi php form istyorum istediğim formda adı maili nerden gönderdiği ve göndereceği dosya dosyanın ne yapılcağaı hakkında bilgi vereceği yer olcak ve gönderdiği resim dosyaları genellikle eğer imkan varsa direk benim mailime gelcek rsimler bunu yapabilme imkanımız mevcutmu
mrb arkadaşlar ben kendime yönetebilceğim php olan bi portal arıyorum istediğim sayfamda yaptığım çalışmlaar olcak ve siteye gelen kişi bi form doldurcak bana da resim yaparmısın çatısı altında ordan bilgilerini doldurup yollıycak ve yapılıp siteye yerleştrlcek öneriniz varmıdır
mrb arkadaşlar ben bunun gbi bi site kurcam ama niksarkyk.gov.tr gibi adıda yazmıyo buna benzer ve admin panelinden yönetilebilcek şekilde arıyorum bileniniz varsa çok sevinirim
arkadaşlar ben bilgisayarıma format atıp gerekli proğramlarımı kurup sonrasında bilgisayarım bozulduğunda ve yavaşladığında o güne sorunsuz olarak dönmek istyorum yeni eklediğim bişey olduğunda onuda kaıt altına almak istyorum deepfreeze değil istediğim en kaliteli hangi proğramı öneriirsiniz?
Hakkında
Forum İmzası:
dünya tuttu heralde miğdem bulanıyo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 56
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 10.464 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.