S

Teğmen
25 Haziran 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ipadimi ios7'ye yükselttim. Aktivasyon ekranına geldiğimde kayıtlı mail olarak eski iş mailimi gösteriyor ancak artık öyle bir mail yok. Şifre olarak ne denediysem kabul etmedi. Icloud.com'dan da giriş yapmayı denedim orda da şifreyi kabul etmiyor. Şifremi unuttum dediğimde mail adresi artık varolmadığı için gizli soru seçeneğini seçiyorum ama bu sefer de doğum tarihimi kabul etmiyor.

Kullandığım bütün şifreleri denedim farklı bir şey olması mümkün değil, hadi oldu diyelim doğum tarihimi yanlış yazmam.

Gerçekten bilgileri yanlış mı giriyorum yoksa başka bir sorun yüzünden olmuş olabilir mi?

Bu ipadi aktive edebilir miyim yoksa tuğla mı oldu?
Merhaba,

Xbox 360 için yuvarlak girişli power supply arıyorum. Beşiktaşta sordum ancak bu modeli bulamayacağımı söylediler. İnternetten alabileceğim bir yer olursa, yurtiçi yurtdışı farketmez, çok sevinirim.

Xbox'ın arkası şu şekilde:

Yeni topladığım bilgisayarıma ilk olarak hem usb'den hemde Dvd'den Windows 7 kurmaya çalıştım ancak "Expanding Windows Files" aşamasını birtürlü geçemedi. İnanılmaz yavaş ilerliyor eğer hata vermeden tamamlayabilirse -ki sanmıyorum- muhtemelen 36 saat civarı sürer. İmajlarda bir hata olmadığına eminim. İnternetten araştırdığımda sadece benim karşılaştığım bir problem olmadığını gördüm, genelde bios ayarlarıyla çözülmüş ama ben birtürlü başarılı olamadım. Şimdide sıkılıp Xp kurmaya başladım, yaklaşık 1 saat oldu ama şu an hala %63te..

edit: şu an mscms.dll dosyası kopyalanamıyor diye hata vererek kurulum durdu.

bir edit daha: mscms.dll + trilyon tane daha dosya.

Sistemim: Gigabyte h55m-usb3, i3 540, 2x2gb 1600mhz kingston hyperx ve western digital caviar black 1tb sata 3.

Harddiskim sata 3 olmasına karşın anakartım sata 2 eğer diskte bir arıza yok ise bu problem yaratır mı? Geriye uyumlu olduğuna güvenerek almıştım. Eski ve bozuk bir laptop diskiyle de windows 7 kurmaya çalıştım, oda aynı şekilde expanding windows files seçeneğinde %1 bile olmadı ama zaten bozuk olduğu için bir yorum yapamıyorum.

Daha hiç windows kuramadığım için problemin harddisk olup olmadığından da emin değilim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Bugun t220 alıcam ama hiçbiyerde kalmamış sanırım, istanbulda elden alabileceğim yer konusunda yardımcı olursanız sewinirim.
palm için ingilizce türkçe sözlük arıorum ama bulamadım elinde olan warsa yardımcı olursa sewinirim...
n90ımda kapak kapalıyken kamerayı çevirdiğimde kamera programı açılıyor ancak 1-2sn sonra "kamerayı zaten bir uygulama kullanıyor" diye bir yazı çıkıo ve tamama basınca kapanıo.kapak açıkkende kameraya girdiğimde ekran bembeyaz bir şekilde duruyor.Çalışan programlardan kamerayı kullanan yok zaten telefonda agile dışında başka programda kurulu diil aldığım günkü gibi duruyo geldiğinde kurulu olan programlardan hangisi yapıo olabilir?nası çözcem bu sorunu?
d500 almaya karar verdim garantili alıcam ve elimdeki 7610 ve 3650yide vermek istiyorum istanbulda en ucuz nerden bulabilirim açık bi tarif yaparsanız çok sevinirim? :(
3650deki rehberimi 7610a aktarmak istiyorum.Pcsuitle rehberi yedeklemiştim ama 7610da 3650de kullandığım pcsuiti çalıştıramadım daha yeni bi versiyonu var.Rehber bilgisayarda eccemain.ctx diye duruyo bunu nasıl geçircem 7610a?
telefonumun logosunu değiştirdim ama eski haline çevirmek istiyorum yani gene turkcell yazsın.silmek için logizmodan yolladım 000001'i ama bu seferde hiç bişi yazmıyo nasıl ilk haline çeviricem.bu arada 2 teldede sorun var biri 3650 öbürü 6600 2sinide becerdim resmen :)
bilgisayarımı bu sene kaldıracağımdan 5+1 setimi ya mp3 çalan bi dvd veya vcd alıp kullanıcam yada eğer bağlanıyosa mp3 player alcam yada ufak bi muzik setimi alsam?mp3 playera bu 5+1i bağlamanın yolu varmı_?setin 3 çıkışı var rear front center.mp3 player olarak imp150 düşündüm eğer vcd veya dvd alcaksamda ucuz bi sunny falan düşünüyorum?Dvd olayı ağır basıyor ne marka idare eder beni nelere dikkat edeyim mp3 dinlerken ses iyi gelsin yeter bana...
speaker:jazz j9941
http://www.jazzspeakers.com/products/J9941.htm
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 186
İkinci El Bölümü Mesajları: 94
Konularının görüntülenme sayısı: 28.204 (Bu ay: 211)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.