Çavuş
24 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hayırlı akşamlar öncelikle konuyu nerede açacağımı bilemedim ,umarım doğru bölümde acmisimdir. Xbox 360 oyun konsoluma 2-3 ay önce assagida verdiğim resimdeki bataryadan almıştım . Joysticte kalem pille oynarken ya da kablolu kullanırken sorunsuz kullanıyorum fakat bataryayı taktiğim zaman sürekli bağlantı kopuyor gidip geliyor oyun oynatmiyor. Sorunu çözemedim, daha önce bu sorunla karşılaşan var ise yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler

Hayırlı günler

Bir akrabamın 4 yıl önce açılan boşanma davasında bir ilerleme katedilemedi, ilk avukat 1.5 yıl sonra işi bıraktığından dava başka bir Avukata geçti , celseler sürüyor karşı tarafta sorun olduğu için avukat mahkemeye gelmenin uygun olmadığını her mahkeme gününden sonra bilgi vereceğini söyledi ilk 3 celseden sonra bilgi alamaz olduk. davadaki 2 kişide de sorunlar var (sorunları öğrenmek isteyene özelden iletebilirim) ve 2 de çocuk var . mahkeme açılırken yıpranma parası yazılmış mahkemenin uzamasının etkeni bu yüzdenmiş benim öğrenmek istediğim pek ilgili olmayan avukatı ya da onu atayan baroyu yasal olarak nasıl uyarabiliriz ? ve davayı hızlandırmak için hangi yolu izlememiz gerek?

Teşekkürler.
windows'u yeni kurdum . yerimi bilmiyorum çakışma tam olarak varmıdır? sorun varsa nasıl düzeltebilirim teşekkürler.

sayfanın devamı

Bellek Adresi 0xFDAE0000-0xFDAEFFFF Anakart kaynakları
Bellek Adresi 0xFDAE0000-0xFDAEFFFF Anakart kaynakları

Bellek Adresi 0xFDAF0000-0xFDAFFFFF Anakart kaynakları
Bellek Adresi 0xFDAF0000-0xFDAFFFFF Anakart kaynakları

G/Ç Bağlantı Noktası 0x0000FFFF-0x0000FFFF Anakart kaynakları
hayırlı akşamlar 2.5 yıldır sorunsuz ve severek kullandığım telefonum son 1 aydır wifi den sorun çıkarıyor. birkaç farklı room yükledim düzelmedi . wifi kablolarını değiştirdim. format çektim olmadı , nihayetinde beni aşan bir sorun olduğu için telefoncuya götürdüm 1.5 saat sonra düzeldi denildi geri aldım yarım saat sonra yine sorun cıkardı geri götürdüm yine verdiler yine sorunlu aynı telefoncuya 4 kez gittim 3 kez telefona baktılar her seferinde de sorun bu sefer düzeldi dediler olmadı . bu akşam aradım telefoncuyu yine düzelmemiş dedim adam bıkmış sanırım özür dileyerek gelin paranızı iade edelim dedi. telefonun sorununu hala anlamış değilim telefoncunun söylediğine göre wifi entegresi değişti ve başka bir parça daha değişti , diğer parçanın ne olduğunu sordum söylemedi. bu telefonda ne sorun olabilir ? yardımcı olabilecek varmı ? telefonu kırma evresinde ince bir çizgideyim :)
teşekkürler
hayırlı akşamlar ocz agility 3 120 gb. ssd kullanıyordum sanırım 4 seneyi geçti. birkaç gün önce windovs 10 da Otomatik Onarma Hatası oldu , sorunu gideremedim nette izlediğim yolların hiçbiri işe yaramadı. biosta ssd görünüyor fakat windowsta depolama bölümüne ya da bilgisayarıma girince görünmüyor. temiz kurulum yapmayı denedim ssd yine görünmedi . bunun bir yolu varmıdır? yoksa niyadını doldurmuşmudur emektar ssdim :)

not: bu sorun çıkana kadar bana hiçbir sorun çıkarmadı kurtarabilirsem kullanmaya devam edeceğim

teşekkürler
telefonda cyanogebmod 14.1 yüklü telefon gayet hızlı sorunsuz çalısıyor fakat romu yüklediğimden beri pc suit telefonu görmüyor rehber uygulama vs. yedeğimi telefona aktaramıyorum. bilgisayarda wifi yok usbyle bağlanıp çözebilirmiyim ?teşekkürler
Hayirli aksamlar, yakin zamanda 3dlibilgisayara baglamak icin 3dli bir televizyon almayi dusunuyorum. pasif gozluklu olmasini istiyorum vestellerin fiyatlari uygun fakat 3dlilerinde pasif gozluk olup olmadigini ya da lg tvler haricinde hangi marka modellerde pasif gozluklu modellerin olduğunu bilen arkadaslar varsa yardimci olmasini rica ediyorum

iyi formlar.
klanda sohbet paylaşım ve savaş boldur. savaşta namağlup ilerliyoruz.

üye sayısına aldanmayın 23 kişi olduğumuzda oldu savaşta hakkını kullanmayanları saygısızları vb. atıyoruz istediğimiz en az 10 kişilik sağlam ekip kurmak. sohbet içinde (savaş yapmadığımız dönemde) misafirimiz olabilirsiniz ;)

gerek bilgisayarın parçalarının ayrıntılı anlatımı olsun gerek de fiyatın uygunluğu , çok güzel bir ilana denk geldim :D

http://i.hizliresim.com/K4BLLq.jpg

10.000 lirayı anlarımda bu biraz ucuk olmus yaff
silinebilir konu iptal
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
HTC
Mobil cihaz
phone-icon
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
ISS
turknet
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Notebook
Dell
Kulaklık - Amfi
logitech
Clash of Clans
161 Level
İşlemci
Intel i5 6600k
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung 960 evo
Ekran Kartı
Evga gtx 1070 ftw
Kombi
Demir Döküm
Modem
Airties
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 143
İkinci El Bölümü Mesajları: 69
Konularının görüntülenme sayısı: 2.895 (Bu ay: 184)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.