Binbaşı
07 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhabalar.

Elimde bir tane xbox360 var.Konuya cok uzak olduğum için bilgim yok konsollar hakkında.Bu hediye olarak geldi.Kardeşim kullanıyor.

XBOX u açınca freestyle 3 diye bi arayüz görüyorum.İçinde oyunlar var hdd de sanırım yüklenmiş geldi oynayabiliyoruz.

Şimdi sormak istediğim bu xbox kırılmış mı.Korsan oyun sanırım içindekiler internetten vs yüklenmiş doğru mudur?
Asıl önemli konu orjinal oyun alıp online oynayabilirmiyiz bu makinada?

Kusra bakmayın pek bilgim yok konsollarla ilgili az bi araştırma yaptım ama emin olamıyorum ona göre oyun siparişi vereceğim.Bilgilendirirseniz sevinirim
Arladaşlar merhaba.Klavye aydınlatmalı laptop arıyorum.

Extrem oyunlar olmamak üzere oyun oynayabileceğim ,ekran kalitesi yüksek bir makine olmasını isiyorum.

yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.iyi forumlar.

bütçe : 2500-3500
https://www.webdenal.com/msi-apache-pro-2qe-1094xtr_790822.html?gclid=COCcrKKAtMwCFRBmGwod5jYARA

http://www.istanbulbilisim.com.tr/dell-inspiron-7559-b70w81c-gaming-notebook-fiyati,208147.html?gclid=CN_Dnt-AtMwCFVTnGwodSo8LbQ

Arkadaşlar MSİ GE60 APACHE PRO 1094 ve dell inspiron 7559 bilgisayarlar arasında kaldım.

İşlemci ram ve ekran kartı performansları neredeyse aynı.
MSİ de klavye aydınlatması mevcut.dell de ise çift fan var.

soğutma performansları ve bilgisayar kalitesi hakkında tavsiyelerinize ihtiyacım var.Ya dell in 16gb ve 8gb ssd li modelini alıcam ya da msi alıp ek ram ve ssd ekleticem ileride gerekli olursa.arada yaklasık 400-500 TL lik bi fark oluşmuş olucak.
hangi bilgisayarı önerirsiniz.kullanıcılar tarafından tavsiyeleriniz alabilirsem çok iyi olur.

iyi forumar
Arkadaşlar merhaba. Babam için telefon düşünüyorum. Büyük ekran kolay kullanım önceliklerim. Oyunla fln işi olmaz zaten en fazla facebook haber siteleri fln olur.
500 750 tl arası bişi iş görür heralde skalam budur. Geçen dönemde anneme xperia e4 mü c4 mü tam hatırlamıyoeum şimdi 600 tl civarında bişi aldık bundna farklı olsun ama benzer ayarda bişi istiyorum.

Aklımda g2 zenfone5 gm4g modelleri var şuan htc de olabilir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.iyi forumlar
Arkadaşlar merhaba. Annem için bi akıllı telefon bakıyorum.

Çok yoğun telefon kullanan biri değildir kendisi zaten.Whatsapp facebook kullanır diye düşünüyorum az çok.Oyun olarak ta candycrush tarzı oyunlar oynar en fazla.Çok çok performanslı birşeye gerek yok ama dediğim uygulamaları kullanırken sıkıntı çıkarmaması yeterli.Ekran boyutu da iphone 4 ten biraz büyük olsa yeterlidir.

Biraz araştırma yaptım zenfone 4 gözüme çarptı en yakın olarak 400-450 tl civarında bu telefon.Bilgisi olan varmı acaba zenfone4 yeterli bi telefon olur mu daha yi fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar.Konuyu açmadan önce şarjla ilgili başlıklara baktım ama tam bi eşleşme bulamadım durumumla.Şöyle özetleyeyim.

Packardbell 4 senelik dizüstü bilgisayarım hiçbir şekilde şarj almıyor.Önceleri temassızlık oluyordu ekran ışığının kararmasından anlıyordum.Geçen gün bilgisayarın şarjı tamamen bitti.Aleti taktığımda şarj etmediğini gördüm.Şarj ışığı hiç yanmıyor.Pili çıkarıp bi süre bekledikten sonra bilgisayar direk şarja takılı olarak açılıyor ama en fazla 5 dakika sonra kapanıyor.Denk gelirsem açabiliyodum.Kesinlikle bir temassızlık olduğunu düşündüm jackte.

Aynı marka başka bir pc nin şarj aletini deneyip açmaya çalıştım yine aynı durum.Adaptörde sorun olmadığı kesin.Yine kendi pilimi o bilgisayarda doldurup kendi bilgisayarımda açmaya çalıştığımda bilgisayar yine açılmıyor.Ama halen pil dışardayken şarja takılı durumda şansım varsa bikaç denemeden sonra açılıyor.O da maksimum 5-6 dakika dayanıp kapanıyor dediğim gibi.

Şu an bilgisayar tanıdık bi bilgisayarcıda.O da jackı değiştirmiş ama sonuç aynı.Ne olduğunu tam çözememiş sanırım.Bilgisayar ölmüş olabilir demiş.Ama sanmıyorum bi çözümü olmalı.benim anladığım kadarıyla elektrik tesisatında bi sıkıntı var çünkü bilgissayar arada açılıyor ve windowsu çalıştırıyor.Yani anakart vs donanımda problem olmaması lazım.

Bu durumla karşılaşan varsa arkadaşlar rica ediyorum bi yol göstersin.Bir bilgisi olan varsa eğer.Çok ta ters bir zamanda gitti alet.Tezimi hazırlıyodum ve bilgisayara ihtiyacım var.Bilgiler de içinde kaldı.Şanssızlık işte.

Şimdiden teşekkürler.
İlk defa bu konuda bi forum açıyorum ama kusura bakmayın Mancini olayı bitirdi bizi.Geldiğinden beri olumlu yaptığı şey takıma defans olayını kazandırmak.Ama Galatasaray hiç defans takımı olmamıştır bu zamana kadar.Top oynayamıyoruz bunu görmek zor değil.İyi oynadığımız tek maç evimizdeki Kopenhag maçıydı.

2 senedir şampiyon olan oturmuş bir takımı yöneten Terim'i sezon başladıktan sonra göndermek ve yerine ne Türkiye ligini ne de oyuncuları tanıyan Mancini yi getirmek tam bir saçmalıktı veya buna risk deyin.Ama riskin sonucunu da görüyoruz artık oyuncu seçimleriyle taktikler ile.Kusura bakma Ünal başkan bu klüp için çok güzel adımlar attın ekonomik olsun sportif olsun ama ego meseleleriniz yüzünden takımı uçuruma sürüklediniz.Ondan sonra da hiçkimse Galatasaray dan büyük değildir demesinler gördük ki büyükmüş o egolar Galatasaraydan.Kurumsallaşma dediler ama Galatasaray bir ailedir kurumsal olamaz.her zaman böyleydi bu.Fenere kadıköyde daha önce de yenildik önemli değil ama bu kez baktığımda ben şampiyonluk yolundaki o ışığı görmüyorum takımda veya ŞL yolunda.

Mancini ye kadar iyi oynuyorduk şanssızlık eseri çok puan kaybettik çok gol kaçırdık.Buna Madrid maçı dahil.ilk yarım saatte sadece biz oynadık saçma sapan bireysel hatalarla gol yiyip dağıldık daha fazlasını yedik.Bunu Terim'e yıkamazsınız.Bu tecrübedir.gol yedikten sonra ayakta kalamamakŞimdi ise ne top oynuyoruz ne de şansımız var.Bu gün gördük.Kadro seçimi olsun taktik olsun.Direkt olarak beraberlik odaklı çıkarmış sahaya takımı.İyi futbol oynamadık.Fenerbahçe oynadı mı.Hayır onlarda oynayamadı ama karşı takımı sahanda kabul edersen şans,bireysel hata veya hakem hatası bir şekilde gol yersiniz.yedik te bu maçta.maçı izledim çevirmek için hiçbir şansımız olmadı.yaratabilirdik ama yaratmadık çünkü taktik zaten buna izin vermedi.

Önümüzdeki Madrid maçında izleyelim takımı yine kapatırsa kendi sahamıza bu Real Madrid.Gelirler yine birkaç tane atarlar.Juventus ta tuttu ama Madrid için sanmıyorum.Takımımız bu taktiğin hakkını veremiyor.

Bunlar benim kişisel düşüncelerim tabiki katılan olur olmaz bilemem ama yazmak istedim.
Pferderennsport Manager (2009/DE)-(At yarışı oyununun Türkçe yaması olan yada bilen lütfen yardım edebilirmi..)
Arkadaşlar chrome de son zamanlarda aşırı bi ağırlık ve genellikle vidyolarda donmalar yaşıyorum.Sanırım flash tan kaynaklanan bi sorun ama mutlaka başına gelen olmustur.yardımcı olabilir misiniz ?
Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı'nın yeni sezon hazırlıkları kapsamında ACF Fiorentina ile 8 Ağustos 2012 Çarşamba günü saat 22.00'de yapacağı dostluk maçının biletleri 3 Ağustos 2012 Cuma günü satışa çıkarılacaktır.

3-4-5 Ağustos 2012 tarihlerinde GSBonus kart sahiplerine öncelikli olarak sunulacak biletler, daha sonra genel satışta olacaktır.

Kategori 1 287,00 TL 300,00 TL
Kategori 2 187,00 TL 200,00 TL
Kategori 3 137,00 TL 150,00 TL
Kategori 4 87,00 TL 100,00 TL
Kategori 5 53,00 TL 60,00 TL
Kategori 6 44,00 TL 50,00 TL
Kategori 7 35,00 TL 40,00 TL

http://www.galatasaray.org/futbol/futbol_as/haber/14076.php

Forumda göremedim ilgili konu varsa affola
Hakkında
Meslek: ögrenci
İlgi Alanları: SX1 ve PC
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.076
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 88.197 (Bu ay: 199)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 43 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.