Çavuş
06 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
hergün değişik oyunlar geliyo bilgisayarhttp://downloadpcgame.blogspot.com
burdan indiriceğiniz filmler 20 küsürle indirebiliyo ama sonradan çok yavaşlıyo seedleri fazla olsa bile bütün filmleri aynı, site ölmüş torrentspy dan bile babalar gibi indiriyorum artık bune ya lanet olsun böyle siteye.
StarForce 3.4.71.19 koruması sayesinde cracklanamayan hala kırılamayan oyunlar, race driver 2 yi cracklamak ne kadar kolaydı, bunlar hala korsan piyasada yok semt pazarlarında satışı yok

Splinter cell 3 Chaos T.

Trackmania Sunrise

Gtr Real racing

geçen gün oyunu indirdim 1cd şimdi game spy dan kapışıyoruz ne cd key ne patch çokda zevkli.
İnternetten indiğirdiğim sorunsuz bir şekilde kurduğum oyunu önce Cd romları söktüm mds image tanıttım olmadı sonra Starfuck la Cdromları disable yaptım yine olmadı, Starfuckla oyunun exe sinin linkini yaptım yine olmadı olmadı açılmıyor bu koruma neymiş böyle Lanet olsun.
bana bi çay, ne bu haşlama istemiyorum doğuş çay olacak doğuş git bunu götür adam gibi doğuş çay getir
ne doğuşu getir demedim acayip gıcık oluyom o herife takla makla atıyo kıl oluyom senide döverim ha
kendinizi mağrada hissedin ve bağırın çağırın

eeyttttttttt eyyyyyyyyyyyyyyyyyyyttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt yerim lan hepinizi sahte takı takanlar

iyice celallendim ha
Hakkında
Forum İmzası:
paylaşacan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 120
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 9.355 (Bu ay: 38)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.