H

Yüzbaşı
31 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar yıllardır 1mbit sınırsız kullanıyoruz 49 lira vererek. ama 50 küsür liraya diğer hızları gördükçe artık hızlanmanın vakti geldi diye düşünüyorum
öncelikle sormak istediğim; taahhütsüz kampanyalar neler? yani genelde belirtilen o 24 aylık taahhütü yapmak istemiyorum. ama öyle bir imkan yoksa da, taahhütlü olanlar da dahil olmak üzere hangi paketi tavsiye edersiniz?
selamlar.. numaramı turkcellden taşıyıp geçtiğim için 6 ay ekstradan 100 dk hediye veriyordu vodafone. bu ikinci ayıydı ama yüklendiğini düşünmüyorum. faturalı genç avantaj tarifesindeyim. müşteri hizmetlerini aradım ama sağolsunlar canlı birine bağlanamıyorum bir türlü sunulan menüler de benimle alakası yok gibi..
merhabalar.. bugün can sıkıntısından arşivdeki COD 2'yi yükliyim dedim. ama pişman oldum eskiden severek oynuyoduk da şimdi gözüme güzel gelmedi. alıyosun silahı dalıyosun meydana ne düşman belli ne hedef belli bodoslama sıkıyosun. böyle değil de daha adam gibi çatışma ortamı olan, stratejinin falan ön plana çıktığı, tek amacın mermi yakmak olmadığı bir oyun arıyorum.. cod'un ileriki serilerini bilmiyorum eğer istediğim gibiyse onları da önerebilirsiniz.
arkadaşlar vodafona geçtim ama numara taşıdığım turkcell hatında -5 lira bakiyem var. kafama takıldı şimdi yıllar sonra tvlere çıkmam dimi 5 liralık borcu milyarlara yükselen adam diye
selamlar.. anakart üzeri ses kartım- win7 işletim sistemim ve 2+1 jwin koparlörlerim var. pc de herhangi bir ayar değişikliği yapmamama veya kablolarda temassızlık olmamasına rağmen birgün pc yi açıp şarkı açtığımda ses gelmiyor. hiç bir şekilde ses alamıyorum videolardan falan. restart atmam gerekiyor. ne olabilir bunun sebebi?
nasıl yapılır? O yıllarda geçen bir maçı spiker olarak anlatmam lazım sahnede fakat nasıl bir ekipman kullanacağımı bilemiyorum. Mesela o yıllarda mikrofonla mı anlatılır maç yoksa radyo için başka ekipmanlar mı vardır? ya da ne olabilir aklınıza gelen?
Genel anlamda soruyorum; Turkcell'de olup da Vodafone'da olmayan ne var? Örneğin şimdi ücretsiz kullandığım hava durumu vs vs gibi servisleri yine ücretsiz alabiliyor muyum?
merhabalar arkadaşlar samsung monitör alıp kurdum, 6850nin güncel sürücülerini yükledim ama şöyle bir sorunum var:

http://www.upload.gen.tr/resim.php/www/395klkla/201105111958_122.jpg.html

google arama kısmına yazdığım yazıyı görüyorsunuz kırmızılı yeşilli hale gelmiş. nasıl çözebilirim bu sorunu?

monitörü kendi çözünürlüğünde kullanıyorum 1920x1080 ve 60hz yenileme.. ama yazılar silik gözüküyor.. hatta donanımhaberin turuncusu bile sarıya yakın falan gözükyüor. DVI aracılığıyla bağladım..
selamlar arkadaşlar 6850 ekran kartını dvi çıkışından vga dönüştürücüsünü kullanarak vga kablo ile eski model lcd tv ye bağlıyorum ama sinyal yok diye bir hata geliyor pc kısmında. gerçi av-svhs bölümlerini de deniyorum ama hiç görüntü yok. farklı bir lcd tv de denediğimde dvi kablo ile görüntü geliyor. acaba vga ile nasıl görüntü alabilirim?
arkadaşlar orta halli bir kasa toplayacağım fakat ekran kartı konusundan kararsız kaldım. Tavsiyeler doğrultusunda 6850ye yönelmişken XFX in rahatsız edecek derecede
gürültülü olduğu yorumlarını okudum. Ayrıca 6850 demek psu dan dolayı daha da artan masraf demek. Amacım oyun ve hd film izlemek. Oyun piyasasından da uzun süredir uzağım yani gözlerim ufak farkları anlayacak kadar güncel değil
not: 6850 nin diğer markaları hakkında bir bilgim yok. Bu markayı tercih sebebim hız konusunda diğerlerinden önde olması.. msi cyclone dan da bahsediliyor ama mağazalarda bulamadım nakit satış olarak..

Ne dersiniz?
Hakkında
Hakkımda:
.......
......
.....
....
...
..
.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.172
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 210.870 (Bu ay: 1.014)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.