Yüzbaşı
29 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Amasyaya giden arkadaslar burdan konusmamiza devam edelim nedir ne degilidr ? Suan orda askerlik yapan dh uyesi var mi ? Hava sartlari nasil ? Bu sorularin cevaplarini burda aciklayalim.
Alay Konusu iyice şımardı bence yol vermenin vakti geldi.
Türkmenistan'da ki yangyn söndürme malzemesi imalaty yapan ve satan firmalary bulup analiz etmem gerekiyor yardymcy olabilicek birileri var my ? Yangyn tüpü vs. üreten firmalar, ithalatyny yapanlar yada ürünü elde etmek için gerekli olan parçalary imal edenler bunlary ayryntyly bir ?ekilde bulmam gerekiyor. Yardymcy olursanyz çok sevinirim.
Bana özelden biletix üyeliğinizi yollarmısnız
Beyler ebaydan alışveriş yapıcam ama kullanmayı, ödeme yapmayı, paypal hesabı açmayı vs bilmiyorum. Benim için ebaydan alışveriş yapabilicek biri var mı ? Ben ona parasını versem ?
Beyler çok sıkıntılı bir duruma düştüm. Demin mesaj geldi ve imei no nuz kayıt dışı olmuştur ve 1 hafta içinde kapatılacaktır diyor. Bu siteden birine yollayıp kayıt ettirmiştim ama kim oldugunu hatırlamıyorum. Elimde bi pasaport var kayıt yapılmamış hıc onun uzerıne kayıt yaptırıcam ama kayıt yaptırılan pasaport sahıbının adı soyadı gerekıyor onu da bılmıyorum. Ne yapıcagımı bılmıyorum beyler acıl yardım edın lutfen.
Beyler almanca da arşlok tabi bu okunuşu yazılışı Arschloch altta ki resim demek. Anlayana inceden tık tık.

Hakkında
Meslek: Uluslararası Ticaret
Forum İmzası:
Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...
Dоиαиιм Hαвєя Rєαdч

Bαşκеиτ ϋиіveяsітesі тαчfα & Gfв ύмітκоч тαчfα
Forum İkinci El İmzası:
Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...
Dоиαиιм Hαвєя Rєαdч

Eğer beğendiğiniz bir ürün varsa ve fiyatı size uygun değilse msj atmanız yeterli yardımcı olurum.

Elden alımlarda fiyatlarım %5 indirimli.
Hakkımda:
pamirr s_shadow CoMiSeR ozankaraduman erkansaritas sjsero wiplex ByTKN ozan2017 aftermath666 wildnes Noxco (x3) kendinibil Mert Çeçen (x2) orkan_pp.1 (x2) atleticos (x2) arifgokcen erginatesx Mene floast enclave Rapator werrol J_skellington secospacos tstdrvr kilifsepeti (x2) dexterclup servantesy ZenSiz pasha23 muratmert1 nafiz82 , MyConcept
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Bmw 3.25i
Mobil cihaz
İPHONE 4
Operatör
Türk Telekom
ISS
QUİCKNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
FENERBAHÇE
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.842
İkinci El Bölümü Mesajları: 679
Konularının görüntülenme sayısı: 270.731 (Bu ay: 340)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 48 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.