Binbaşı
22 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar, windows 10 pro yüklü pc kullanıyorum soundblaster ses kartım ve logitec 5.1 hoparlör sistemim var driverler yüklü windows media player ile müzik dinlerken hoparlörlerin hepsinden 5.1 ses alıyorum ancak itunes ile girip şarkı açtığımda arka hoparlörlerden ses çıkmıyor.windows denetim masası ayarlarımda hoparlör yapılandırmam 5.1 olarak ayarlı sına dediğim zaman hepsinden sırasıyla ses alıyorum ancak itunes 5.1 ses çıkışı vermiyor yardımcı olabilecek varmıdır?
Arkadaşlar Amerika PSN Hesabımda 50 dolar var bu para ile TR dil destekli oyun alamıyorum. Bu yüzden bu parayı TR PSN Hesabıma transfer edebiliyormuyum? Bilenler yazsın. Lütfen.
"you can download past purchases on this computer with just one apple id every 90 days.this device can be used with another apple ıd in 49 days." arkadaşlar daha önce satın aldığım bir müziği indirmeye kalktığımda bu hatayı alıyorum ne yapacağım acaba?
Kaliteli olsun yeter. Ücretli olabilir
neden hala paralı gözüküyorlar
bendemi böyle yoksa genel bir sıkıntı mı var arkadaşlar.
Fikirleriniz nedir?
Evet 1tb+1tb 2 tamamen aynı olan disk ile raid 0 yapacağım, ikiye böleceğim bu disklerde nasıl kapasite bölümleme yaparsam hızdan birşey kaybetmemiş olurum sizce?
Asus p6x58d-e anakart bios güncellemesi sonrasında, her pc yeniden başlatmada bilgisayar açılmadan 2 kez açılıyor ve tekrar kapanıyor ve üçüncüde normal başlıyor,bu bir bios ayarımıdır bulamadım?
Selamlar herkese, lisanslı ve entinleştirilmiş windows 8 pro kullanıyorum ancak raıd yapmam gerekiyor ve temiz kurulum yapacağım bu yüzden direk format atarsam sonra kuracağım windows 8 pro etkinleştirmede sorun yaşarmıyım , yani önceden anahtarı geri almam gerekecekmi, yardımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
THERMALTAKE XASER VI ,LG 2250 V-PN LED FULLHD,THERMALTAKE TOUGHPOWER 850W ,ASUS P6X58D-E ,CORE i7 950 ,6GB CORSAİR TRİPLE CHANNEL ,GİGABYTE 1 GB OC GTX460 ,SEAGATE 640GB HDD 320GB HDD 120GB HDD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.234
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 106.128 (Bu ay: 314)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 43 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.