Onbaşı
30 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Compaq nc4200 marka 12" laptobumun her açılışta şifre istememesi için biosa girdim şifre güncellemesinde eskii parolamı girdim.. yeni olan kısımlarıda boş bıraktım kayıt edip cıktım.. şifre ekranı yine geliyor açılışta fakat herhangi birşey yapamıyorum ne enterla geçebiliyorum.nede esc ile. donup kalıyor ne yapmam lazım yardımedebilirseniz sevinirim arkadaşlar.
şimdiden teşekkürederim.
Öncelikle slmlar arkadaşlar..
Sondaj Makinanası yaptıracağız Bunun içinde 6*4 yani dört çeker volvo Man Bu tarz kamyonlardan aramaktayız satan bu işlerle uğraşan birisi varsa yardımcı olabilirmi

Telefon : 554 786 07 07
ASUS f5sl183dv cihazıma win 7 kurdum. tüm driverlar tanıtılmış görünmesine rağmen fn tuşu ile birlikte kullanılan ses açma kapama kısma fonksiyonları ve klavyenin yukarısındaki power tuşu duşundaki tuşlar işlevsiz. Oldukça fazla driver ve utility aradım ama bulamadım. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. sorunun driver mı yoksa yazılım mı olduğunu bulamadım.
Slmlar hocam Bu aletin kamera driverinı nereden bulabilirim sitesinde göremedim.
yardımcı olabilirseniz sevinirim

bulablirseniz hepsini ricaederim

ilginize teşekkürler.
arkadaşlar acer aspire 5610 win 7 driver bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz.. deli olucam nasıl olmaz diyorum ..
şimididen tskederim ilgilendiğiniz için.yardımcı olabilirseniz coksevinirim.
Hocalarım Bu cihazın driverini bulamıyorum toshibanın sitesinede baktım ama uyan bişey göremedim sanki yardım edebilirmisiniz..
ilginiz için şimideden tteşekkürler.

Toshiba s1410 -604 notebook
Slm arkadaşlar WİNDOWS 7 kurdum pcye ama modemin driverini kuramadım işletim sistemi uygun değil die mesaj veriyor.

bu modemin win. 7 Driverini bulabilirmiyiz yardım edebilirseniz sevinirm Şimdiden teşekkürler.
slmlar hocam Hp povilion dv6000 model bi loptopbum var cihazımın modeli dv produc : hp povilion6500
alt kısmında yine dv6645et yazıyor ama bu cihazın dirverlarını bulamıyorum hp nin sitesinden bakıyorum cok ilginç şeyler var
Parmak izi okuyucu driveri yok bluotht yok işlemci yok kumandasının yok ethernet yok yani önemli olan şeylerin driverları yok nasıl nerden bulabilirim yardımcı olabilirmisiniz. kafayı sıyırmak üzereyim

Şimdiden ilginiz için Tskederim..
slm arkadaşlar fujitsu siemens amilo pro v2065 model bi laptobum var vrüs bulaştı format atayım dedim
format ekranında c yi görmedi 8 mb kendine ayırdığı alanı gördü ve format atamadım ama işletim sistemi acılıodu
sonra bir kaç kez daha denedim olmadı f-disk atayım dedim attım c die bi bölüm oluşturud ama bu seferde 10 mb görnüyor..

harrdik gittiğini düşündüm sonra kendisindne hdd takılı dğeil fln dio ama işletim sitemim açılıo..

yenibi hdd aldım 120 lik hdd taktım sata bundada harddisk takılı değil diyor işletm sistemi kurcam ama bilgisayarınızda takılı bi hdd yok diyor

lütfen yardım ne yapabilirim ? Şimdiden cok Teşekkür ederi m iiy bayramlar..
slm arkadaşlar GA-8IPE1000-G bi anakartım var bu anakartan daha düne kadar cillop gibi ses alıodum

ne oldu analmadım driverini indiriyorum kuruyorum hoparlorler i takıyorum takılış şeklini bile secio tm diyorum giriş cıkışlar olduğu gibi normal kablolar sapa sağlam .. ama bi yerde eksiklik var sanırm donanım arızası değil olsa ses calımı yapmaz ama ses gelmio ne windovsat ne vinampota ne media playerde lütfen bi fikir verin arkadaşlar anlamadı..
Hakkında
Meslek: web tasarım
Forum İmzası:
Design Kırmızı Beyaz Yazılım Grubu

www.designkirmizibeyaz.com
Forum İkinci El İmzası:
Design Kırmızı Beyaz Yazılım Grubu

www.designkirmizibeyaz.com
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 215
İkinci El Bölümü Mesajları: 177
Konularının görüntülenme sayısı: 36.208 (Bu ay: 101)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.