Teğmen
29 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 93 (Bu ay: 6)
Gönderileri
Arkadaşlar bi konuda yardımlarınızı bekliyorum..

Almış olduğum Sony Dav-DZ740 modeli ev sinema sisteminde bi problemle karşılaştım.. Sadece bana mı oluyor bu problem yoksa herkeste mi aynı bilmiyorum.

Sorun şu ; Elimde 1,5 TB, 3,5", WD marka Harddiskim var Full Mkv Film Yüklü. Arşivim var.. Bunu Dvd Oynatıcının önündeki USB girişinden bağladığımda Harddiski görmüyor. Fakat Flash bellekleri Görüyor. Bunun sebebi ne olabilir. 2,5" olan hddleri de görmedi denedim..

buna bi çare bulabilir miyiz çok güzel bi tv aldım ses sistemi aldığımı düşünüyorum güzelde bi film arşivim var ama yararlanamadım bi türlü. TVye bağlayıp izleyebiliyorum Hddyi. ama tvnin sesi de tatmin etmiyor 750 tllik sistemi sırf film izlemek için almışken hemde...

Sizden yardımlarınızı bekliyorum..Şimdiden teşekkür ediyorum..İyi Forumlar Herkese...
Arkadaşlar yeni evime kuracağım sistem 40C6000 Samsung Led Tv ve yanında sinema sistemi olarak alacağım Z5500..bunları almayı ve sistemimi kurmayı düşünüyorum.. yalnız ses sisteminde kararsızım aslında kararsızlıktan ziyade olur mu olmaz mı diye düşünüyorum..sizce nasıl? başka tavsiyeleriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim..Alacağım Tv+Ses sisteminin fiyatı en fazla 2.500TL ile 3.000 TL arası birşeyler olmasını istiyorum.. Farklı Tv ve ses sistemi önerisinde de bulunabilirsiniz.Tv'de Led özelliğini kesin istiyorum.. İyi Forumlar...
derdimi baslikda tam anlatamadim ama. 8mb baglantim var. dosyalari serverden aliyorum üye oldugum bi siteden. son üç dort gundur hizim 900k -->0k (nettede sayfalar acilmiyor bu sirada) daha sonra 0k-->900k arasi giidp geliyor.. fakat bu durum 5 saniye icinde oluyor. sıfırlanip geri yavas yavas yükseliyor. sürekli oluyor bu aralar boyle. ilk zamanlar boyle bi sorun yoktu. su an neden oluyor acaba ?

içinde 16 gb kota var. yarin aksama kadar suresi var. yarinda gelir galiba 5 gb kota. acil lazim olan varsa sifresini vereyim hayrina...

((sitede yasak degildir umarim boyle bişey. kullanmadigim icin veriyorum. kullanacak birinin isine yarasin.))
msi k9a2-cf anakatima işlemci almak istiyorum. başlikda yazdigim iki işlemci arasinda kaldim :/

anakartin işlemci destek listesinde x2 550 yer aliyor fakat x3 720 yer almiyor.. calistirir mi acaba x3 720 alsam ?

acil siparis verecegim de

arasinda ki fiyat farki onemli degil maddi durumumum yeterli.

yardimlariniz icin smdiden tşkler.
EDIMAX EW7728IN PCI CARD MIMO nMAX 300M model wireless adaptörüme 100 metre uzaklıktaki(açık alan değil duvarlar var) modemden iyi sinyal alıcak şekilde anten lazım ne tavsiye edersiniz? modemin markası da EDIMAX AR7265WnA nMAX 300M KABLOSUZ ADSL MODEM

bu anten den 1 tane aldım 2 tane daha alsam çekim alanı artar mı?

NETMASTER 7 DBI WIRELESS ANTEN-DIPOLE(INDOOR)

http://www.hepsiburada.com/netmaster-7-dbi-wireless-anten-dipoleindoor/productDetails.aspx?categoryid=2699&productid=bd9815#tablnk

buda modem

http://www.hepsiburada.com/edimax-ew7728in-pci-card-mimo-nmax-300m/productDetails.aspx?categoryid=119&productid=bd71707#tablnk

yardimlariniz icin smdiden tşklr.
Teknik özellikler:

Ekran Boyutu : 23" Geniş 16:9 Full HD 509x286 mm

Panel Teknolojisi: TN + Film

Çözünürlük : 1920x1080 @ 60Hz

Format: 16:9 Full HD

Parlaklık: 300 cd/m2

Kontrast: 40'000:1

Tepki Süresi: 2 ms

Piksel Sıklığı: 0.265 mm (kitapcikdan baktim. cogu sitede başka yaziyor)

Görüntüleme Açısı: 170°(H), 160°(V) CR 10:1, 176°(H), 176°(V) CR 5:1

Mekanik Ayarlar: Tilt: -5°~ 15°

Yükseklik Ayarı : -

Giriş Sinyali: VGA, DVI & HDMI (w/ HDCP)

Vesa Duvara Montaj: 100x100mm

PPI: 96

Renk: 16.7M (6+HiFRC)

NTSC: 72 %

Hoparlör : 1.5W x 2

Güç Tüketimi: Energy Star Açık : 31.7W, Kapalı: 0.72W, Beklemede: 0.76W

Hatalar Arası Ortalama Süre: 50000hr/25°C

Boyutlar : 561.6x393.9x177.5 mm

Net Ağırlık: 4.77 Kg

Sertifikalar: CE, TÜV GS, TCO03, ISO 13406-2

Aksesuar: Güç kablsou, VGA, DVI ve HDMI Kablosu( cıkmadi bnde )

bi kac resim:

Full HD rip

1920x800 iron man

Düzenleme: oyun icin goruntuler eklendi.

Salieri den bi goruntu :))

Godfather II

ışık süzmesi . sağ alt taraftaki fazlalik galiba dokunmatik tus takımının ısıgından kaynaklaniyor. keske ısıklari sadece dokundugumuz zmn yansaydi. gerci hiç fark edilmiyor o ne oyun olsun ne film olsun. filmlerde tam ekrana oturdugu icin filmler (izledigim cogu film 1920*1080 yada 1280*720 çözünürklerinde)

**renkler cok canlı (bana gore)

**kutu iceriginden HDMI kablo cıkmadi malesef

**dokunmatik tuslarda ki isiklar acik fakat dokundugun zmn isik gucu artiyor.(resimlerde dugmelere bakarsaniz anlasiliyor)

**urunu HB den aldim. ölü piksel cıkmadi cok sukur.

simdilik diyeceklerim bu kadar.. pekde gzl bi inceleme olmadi ama birebir resimler belki alacak olan arkadaslar icin faydali olur.. oyun ici resimleri ve ısık suzmesini gostermek icin gece resim cekecegim..smdilik bu kadar. monitor hakkında herhangi bi sorunuz olursa cvblarim hemen...

Fiyat bilgisi icin tıklayınız.

kutu acilimi videosu icin tıklayiniz.
Bu monitoru almayi planliyorum. fakat acer in kendi sitesinden ozelliklerine baktigim zaman United States sitesinde ki ile Turkiye sitesinde ki piksel sıklıklari farkli gozukuyor

turkce site piksek sıklıgı 0.248 mm

http://www.acer.com.tr/acer/product.do?link=oln85e.redirect&changedAlts=&CRC=600100215#wrAjaxHistory=0

ing. site piksek sıklıgı 0.265 mm

http://us.acer.com/acer-v2/product.do?link=oln85e.redirect&changedAlts=&kcond48e.c2att101=-1&CRC=2759084358#wrAjaxHistory=0

aralarinda cok bi fark yok ama yinede goruntude fark eder... ndn boyle bi durum var acaba

Nova bilgisayarda 0.282mm

Hepsiburada 0.24mm

Vatanbilgisayarda 0.248mm

Sanalmarketimde 0.248mm

hangisine inanacaksak

bu monitoru kullanan arkadaslardan rica etsemde kitapcigina bi baksalar piksel sıklıgı hakkında bilgi var mi ??

tşkler
başlikta yazdigim urunun bi turlu vista x64 driverini bulamadim. epeydir ariyorum yok hala. yardimci olabilir misiniz ?
sanırım karti degismekten başka bi çarem kalmadi... yardimlariniz icin cok tskler
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 564
İkinci El Bölümü Mesajları: 340
Konularının görüntülenme sayısı: 50.184 (Bu ay: 507)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.