I

Teğmen
12 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bu 2 oyundan birini almayı düşünüyorum hangisi daha iyi sizce?crysis 1 online cok oynadım ama crysis wars ı oynam sansım olmadı hiç fakat reklam videoları çok iyiydi.CRYSİS WARS ı izmirde nerden bulabilirm cevaplarınız için teşekkürler...
selam arkadaslar oyun warhead ın içinde dahil olarakmı geliyor çünkü oyunu illegal olarak temin ettim ama online mod u yoktu sorum bu yüzden cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
bilgisyara start tuşuna basıorum phaseledlerin hepsi anında yanıo sönüo açılmıo nedne yapar sizce ..bütün bileşenleri söktüm taktım..sorun değişmedi..
lütfen yardım edin..
anakrtımın biosunu güncellediğimde biosta işlemci saat çarpanı seçenğin altında yeni bir ek seçenek daha eklenmişti 0.0 0.5 olarak yani işlemci normalde 2.66ghz de çalışırken bu seçenek aktif olunca 2.83 ghz çalışıo olarak gözüküyor bende normalde kullandığım overlock değerine getirdim aam cpuz ı açtıgımda bu çarpanın aktif olmadıgı dğer mevcuttu easytune proda da normal dğer 0.5 çarpanlı su anda kullanılan değer 0.5 çarpansız olarak gözüküyor bu konuda bilgisi olan arkadaslar bu konu hakkında inceleme yaparsanız ve olayın aslının ne oldugunu acıklarsanız sevnrm imzam aşagıdaki gibi
(eğer sizde bios update yapacaksanız ilgili programı indirin anakartın modeline uygun biosu sitesinden bulun manuel indirin sonra programda dosyayı acın ve ilgili linki koyun sonra yeniden baslatın ve hiç dokunmayın siyah ekranda update success yazısı cıksın ve işletim sistemi baslasın o ana kadar hiçbirşeye dokunmayın aksi halde benm gibi 5 saatiniz gider ödual bios sayesinde yırttım yoksa bilmiom nasıl basa cıkacaktım
samsun 2233sn modeli 1920-1080 60 hz sorunmu? hepsiburda da kampanyada bu monitörün fiyatı 370 tl olarak geçiyor 21.5 inç ve fullhd destekliyor ama sizlere söyle bir sorum olacak 1920-1080de 60hz in bir etkisi varmı 17inç lcd monitörde bazı oyunlarda görüntü bozulması oluşuyordu çünkü.özellikle full hd oyun oynayan arkadaslar görüntü yenilemsini kaç hz de kullanıosunz?
arkadaşlar atiye laf atan arkadaşlar için üzgünüm kartlar gayet iyi buyrun crysis buyrun fps değerleri
bu değerlere işlmeci 3.8 e overlocklanarak ekrankartı 850mhz e overlocklanarka ulaşılmıştır

değereler en yüksekde vista sp1 siz dedir
umarım sizn kartlarınızda en az benimki gibidir
ayrıntılar resimlerin üzerinde bulunmaktadır

arkadaşlar ocz titanium ram aldım 1066mhzlik ve zeroterm cf900 soğutucu taktım ve bilgisayarı başlattım
anakartım gigabyte ep35 ds3p ve 1200 mhze 1600fsb destekliyor anakartın kendi overlock programı olan easytune 5 pro da yükseltiyorum değereleri go diyorum sistem kitleniyor restart atıyor ramlerden şüpheleniyorum çünkü arkadaştan aldığım 667mhzlik kingston ramlerle 3600mhzi gördüm ama ocz de daha değer yükseltemedim yardımcı olacak uzman arkadaşların cvplarını bekliyorum şimdididen teşekkürler
arkadaşlar sitemimi yeni topladım ve değerlerini görmek istiyorum ama sadece futuremarkta görebildim 3dmark 06 ve pc mark 05 i indirdim başlangıç açılması geliyor ama arkası gelmiyor sorun nedir?
1200 mhz e çıkacak ram arıyorum 800 mhz lik varmı kullandığınız veya bildiğiniz? ocz ,a-data ramler nasıldır?
anakrtım 1200 mhz i destekliyor ramler aynı zamanda bu hızlarda stabilmi stock aliminyum vb sogutucularla?
p35 anakartım var gigabyte ep 35 ram alıcam ve ram destegi 1200 mhz gözüküyor bunu saglayabilecek ddr2 ram varmı kullandıgınzı veya bildiğiniz cas süresi tabiki yükselecek?
Hakkında
Meslek: ziraat mühendisliği
Forum İmzası:
İNTEL q9400,,GİGABYTE ep35ds3p ddr2 1200/1600fsp,His 4850 iceq turbo ,WD 320gb sata 2 16mb,ocz reaper 2x2gb 1066mhz,RAİDMAX smilodon vantec ion 600 watt
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 164
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 9.392 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.