Yüzbaşı
09 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,
Günlük kullanım için, uzun yıllar idare edecek, malzeme kalitesi iyi, performansı üzmeyecek bir cihaz arıyorum. Oyun oynanmayacak. Aşağıdaki cihaz dikkatimi çekti ama neredeyse hiç bilgi bulamadım bu modelle ilgili. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

https://www.hepsiburada.com/hp-340s-g7-intel-core-i5-1035g1-8gb-256gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-9hr36es-p-HBV00000T0R18?magaza=ZDS
Merhaba arkadaşlar, PS3 ümü genelde mkv film izlemek için kullanıyorum. Yalnız filmde hareketli sahnelerde geçişlerde görüntüde takılma, bulanıklaşma gibi bir şey oluyor. Acaba harici diskten mi kaynaklı, yoksa cihazdaki yazılımla mı alakalı? Bu konuda sorun çıkarmayan CFW önerebilir misiniz? Ya da hiç uğraşmayıp medya oynatıcı mı almalı?
Merhaba arkadaşlar,
Logitech M325 fare satın aldım. Alıcısı unifying uyumlu. Elimdeki uyumlu Logitech klavye ve diğer faremi bu alıcıya tanımlamak istedim ama Logitech Unifying programı alıcıyı nedense tanımıyor. PC alıcıyı tanıyor ama programda algılanmıyor.Programı silip tekrar yükledim, farklı USB girişleri denedim falan ama sonuç sıfır. Başka bir bilgisayarda deneyince onda algılandı. Bendeki sorun ne olabilir?
Merhaba arkadaşlar, hard diskine oyunlar yüklenmiş şekilde PS 3 aldım ve bugün itibarı ile elime geçti. İlk denememde sorunsuz şekilde hard diskten birkaç oyun açtım oynadım. Ama daha sonra açmaya çalıştığımda ekrana yüklü oyunların simgeleri geliyor, ama joystickte tuşlar işlemiyor, sol altta disk dürücüsü simgesinden hard diske geçiş yapamıyorum. Ve sadece disk sürücüsündeki oyunu oynayabiliyorum şu anda. Sorun neden kaynaklanıyor acaba?
Arkadaşlar uzun uzun sayfalar okudum ama okuduklarım iyice kafamı karıştırmaktan öteye gitmedi. Çok kararsız kaldım. Samsung 40C653 veya LG 42LE5300 modellerinden bir tanesini alacağım bu gün içinde. Fiyatları da aynı, bunu belirteyim. Çok sorun çıkarmayacak olanı istiyorum, hepsi bu. Hangisini tavsiye edersiniz?
Merhaba arkadaşlar, PC formatından sonra driverları yüklemek için CD yoktu elimde, ben de netten indirip yükledim. Ama ses kartıyla ilgili indirdiğim driver WDM şeklinde ve setup yok.

Bir türlü yapamadım, nasıl yükleniyor bu WDM driverlar? Ya da setup şeklinde bulan olursa paylaşabilir mi?

Creative Ectiva Audio 5.1 ses kartının modeli.. Teşekkürler şimdiden..
Merhaba arkadaşlar, dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım 2 model arasında..

Packard Bell Easynote TJ75-JO-118TK

Samsung R580-JS01TR

Bu iki üründen hangisini almak daha mantıklıdır sizce? Ya da fiyatı 2000 lirayı aşmayacak şekilde bunlardan daha iyi diyeceğiniz, tavsiye edebileceğiniz cihaz var mıdır?

Yalnız şunu söylemekte de fayda var, Daha çok 1080p HD filmler izlemek için, biraz da fırsatım olursa oyun oynamak için arıyorum (Oyun manyağı değilim). İhtiyacın için bu kadarı fazla deyip bir öneri getirirseniz onu da dinlerim.

Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden..
Bu iki cihaz arasında kararsız kaldım. İkisi için de iyi yorumlar okudum, ama benim alacağım cihazdan tek beklentim çok güzel fotoğraflar çekebilmek. Tavsiye alabilir miyim bilgisi olan arkadaşlardan?

http://www.hepsiburada.com/canon-powershot-e1-10mp-2.5-lcd-dijital-fotograf-makinesi-beyaz/productDetails.aspx?categoryid=248&productid=bd999784

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=248&Productid=bd99006
Merhabalar, ben bir 2.1 ses sistemi almayı düşünüyorum. Creative Inspire T3100 ve Logitech X230 arasında karar veremiyorum bir türlü. Kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler..
Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Oyunda Nekropolis'e giriyorum. Büyü ile kapatılmış bir kapı var. Oradan geçmem gerektiğinin farkındayım ama bu kapıyı nasıl aşacağım acaba?
Hakkında
Meslek: ELT
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 794
İkinci El Bölümü Mesajları: 26
Konularının görüntülenme sayısı: 3.967 (Bu ay: 235)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 415 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.