Yarbay
01 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Uzun zamandır netflix kullanıyorum ve yeni bir PS4 oyuncusuyum. 12 aylık plus almayı düşünüyorum yanında netflix de veriyormuş fakat şöyle bir durum var, benim halihazırda netflix üyeliğim mevcut. Üyeliğimi iptal edip ayrı hesap mı açmam gerekiyor yoksa o hesabımdaki otomatik ödemeyi durdurup ordan devam edebiliyor muyum?
Daha bugün fifa18 ile beraber ps4 aldım. Daha önce ps2 hariç konsol oynamadım, tavsiyelerinizi bekliyorum:)
FIFA 18 180 tl civarı olduğu için fifa17 almaya karar verdim. Kadrolar düzenli olarak güncelleniyor mu 17'de?
Gına geldi artık gerçekten, sezonlarda rank 5-10 arası gidip geliyorum sürekli ama en son ne zaman arenada 3 winden fazla aldım hatırlamıyorum. Deste çöp olsa da çok kaliteli olsa da devamı gelmiyor. En son ne zaman kaliteli legendary kart vardı destemde hatırlamıyorum bile. Deste iyi olduğunda da el elden üstündür hesabı ilk 3-4 maçtan tokatlanıyorum. Neyi eksik yapıyorum nerde hatam var bilmiyorum gerçekten. Her girdiğinde 5+ win alanlar bu işi nasıl yapıyor nedir bu arenanın olayı? 4-5 arkadaş yan yana oturup kafa patlatıyoruz ama yok max. 3 win
Fabri bonservissiz
GG bonservissiz
Pepe bonservissiz
Vida bonservissiz
Adriano 600.000 euro
Uluslararası hukuk müeyyideleri açısından resmi/resmi olmayan yaptırımları açıklayabilir misiniz? ABD tarafından ambargo, uad tarafından yargılanma, tazminat vs. şeklinde?
Uluslararası hukuk müeyyideleri açısından resmi/resmi olmayan yaptırımları açıklayabilir misiniz? ABD tarafından ambargo, uad tarafından yargılanma, tazminat vs. şeklinde?
Anadil seviyesinde İngilizce+Fransızca olmak üzere 2 yabancı dilim var. Açıktan uluslararası ilişkiler okuyorum ek olarak. Bunların haricinde sırtıma çantamı alıp avrupanın tamamına yakınını gezdim, öğrenci değişim programlarına katıldım, yurtdışında yaşadım, diksiyonumu geliştirdim, toplum önünde sıkıntı yaşamasan konuşabilmeye başladım, tiyatroya yoğunlaştım.

Yani okul haricinde kendimi geliştirebildiğim her alanda geliştirmeye çalıştım hep. Ama gelgelelim mezun olduktan sonrasını düşündüğümde kocaman bi boşluk var kafamda. Kendimi nasıl geliştirebilirim, nasıl daha iyisini yapabilirim, nasıl 'farklı' olabilirim, nasıl öne çıkabilirim bunları bilmiyorum. Kendime nasıl bi yol çizebilirim? Kendinden ya da çevresinden örnek verebilecek var mı?

Ekleme: TEV'in yurtdışında yüksek lisans için burs verdiğini duymuştum geçenlerde, konu hakkında bilgisi olan var mı?
Merhabalar, çok uzun zaman önce hs oynamayı bırakmıştım. 1-2 gün önce tekrar yükledim. Şu an 3000 dust var elimde, alextrazza/malfurion/rexxar/leeroy/edwin mevcut ayrıca. Genellikle hunter oynuyorum. var mıdır önerisi olan?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10.868
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.149.941 (Bu ay: 6.531)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.039 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.