Teğmen
19 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1 Adet Pikatel airmax 4 portlu 2 antenli siyah kasa (eski) modem var başka modemin firmware"si yüklenmiş modem açılıyor fakat hiç bir şekilde bilgisayara İP atayamıyor kablolu kablosuz farketmiyor elle de yapılandırdım nafile telnet ile bağlanmayı denedim ya beceremedim yada cevap vermedi şimdi acaba neler yapabiliriz (çöpe atmaktan başka) ?
Varsa sagda solda duran jant 4 adet 1991 model AE 92 kasa 1.6 GL orjinal jant lazımdır ...jantların temiz olması tercih sebebidir
bitmeyen piknik tüpü

sigara cepli çorap

topuğu basık ayakkabı

köpüklü su musluğu + şampuan konulan şofben

elektrik sayaci durduracagi

bujibasi torpusu

malzemeden calindigi halde yikilmayan bina

döner pişiren mikrodalga

laf atan korna

elektrikli kulak karıştırma makinası

minibüs arkasından para uzatmak için şöförün yanına kadar uzanan demir çubuklu tesisat

yolda yururken bir yerlerin kasindigini algilayan ve otomatik olarak kasimaya basliyan alet

güdümlü anne terliği

sıcak su ısıtmalı maşrapa

kurban kesme makinesi

gerektiğinde kırmızı yanabilen yatak odası abajuru

koruklu dolmus kapisi boylece minibusculer daha fazla yolcu alabilirler

basamakta durana carpmiyan otomatik kapi

bacağı kesik gaziler için yarım otobüs koltuğu

deriye yapışan, suda kaymayı sağlayan deve güreşi mayosu

pembe dizi saatlerini dijital ekranında scroll eden bulaşık makinaları,buzdolapları

otobüste yan koltukta oturan kişinin gazetesini rahat bir şekilde okuma imkanı veren zoomlu gözlük

namaz vaktini hatırlatan müslüman guguk kuşlu saat

spor tutkunları için tribünlere yeni bir ses, taze bir soluk getiren küfür eden korna (korna başlığı değiştirilmek suretiyle istenen küfür seçilebilir)

otomobil severler için meme yapmayan platin

düğmesine basıldığında \'dü-lüü\' sesi veren fake-akbil

dolma sarma makinesi (ki yapildi gururla satiliyor)

kopuklu turk kahvesi yapma makinesi

tavana degistirilebilir duvar kagidi, boylece atilan cig kofte yapistiginda tavanda iz birakmayacaktir.

enseye monte edilen otomatik burun karistirma makinasi.

agza takilan ve dislerle sise kapagi acmayi kolaylastiracak acacak.

bir ortamda bulunan kisilerle tanismayi saglayacak herhangi bir cihaz, gerci bunu saglayan bir alet icat etmisiz yakin zamanda. (bkz: turk genci tanismak ister)

halk tipi kaza hasar tespit cihazi. arabalarin uzerinde bulunan bir sensora tutulur, arabalarda kaza sonrasi ne kadar hasar oldugunu bildirir.

şarjı hiç bitmeyen cep telefonu

ben turkum abi diyen robot (bkz: i robot) .

polis kontrolünden önce kendiliğinden takılan emniyet kemeri

kahvelerde el altından kiralanacak okey ışınlama makinesi

Evet arkadaşlar AE111 veya bi başka model eger polen filtreniz varsa vede sökme temizleme gibi maharetleriniz varsa hiç durmayın sökün temizleyin yada yenisi ile degiştirin bugün ben söktüm temizledim (güya) içinden çıkanlar : kelebek kurumuş dal parçaları kadın saçı bollll miktarda toz ellerimi sıcak su ile 5 yıkamada anca temizleyebildim
edit deneme
Sayın forum üyeleri elinde imkanı olan bu avantajdan yararlanabilir kanısındayım motorlu taşıtlar vergisini daha az ödeyebilme hakkında bilgilendirme ve uygulanacak yol için açıklama ekteki linktedir .

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ
Adı üstünde Toyota çılgınlıgı her kimi gördümse toyota diyor kimileride 2005 model arabaları satıp çok daha alt model corolla alıyor yolda önümü kesip ! hele dur bakalım nasıldır bu arabalar bizde almayı düşünüyoruz akıl ver fikir ver bakalım diyenler Toyotacılar olarak abartıyormuyuz !? biraz nedir fikri olan yazsın
Hakkında
Forum İmzası:
FORUMDA YAZI YAZMAK GÖNÜL İŞİDİR Yapıcı bir tenkit , akıllı insanları güçlendirir.AHMAKLARI öfkelendirir !!
Forum İkinci El İmzası:
53-02
Hakkımda:
FORUMDA YAZI YAZMAK GÖNÜL İŞİDİR

Yapıcı bir tenkit , akıllı insanları güçlendirir.
AHMAKLARI öfkelendirir !!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 179
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 8.651 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.