Binbaşı
16 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar, 6 ay önce aldığım ve halen kullanmakta olduğum, Samsung WAVE'i satarak, GALAXY S'e geçmem ne kadar doğru olur? Veya başka önerileriniz varmı? {Lütfen, İphone 4 önermeyin.}

Teşekkür ederim...
Merhabalar.
Elimde şuanda SANSUİ AU555-A 130 watt stereo amfi ve P215S4 38cm PUNCH bass var. Bunlarının yanına nasıl bir hoparlör alabilirim? Benim düşündüğüm JBL'in JBL-ES30 modeli, ama bu sisteme uygun olurmu? Üstadlardan yardım bekliyorum...
Teşekkürler...

Arkadaşlar, herhangi bi forumun içindeki chat odasında 2 kişi muhabbet ederken, dışardan o sitenin moderatörü, bu chat odasındaki yazılanları görme şansı varmı?
teşekkür ederim...
Arkadaşlar, Sony nin bu yeni oyuncağı ne zaman gelir memleketimize? bilgisi olan varmıdır? teşekkür ederim.

http://www.sony.com.tr/product/nws-x-series/nwz-x1050

Bilgisayarım arızalandığı için, 35-40 gün foruma giremedim. bu süre zarfında, 330küsur olan mesaj sayım, 270 lere düşmüş! varmı bir bilgisi olan? neden olabilir?
Arkadaşlar bu 2 modelden hangisi daha üstündür? şu an kullandığım ixus 75 i değiştirip bu iki modelden birini almak istiyorum.kullananlardan ve bilenlerden, yardımlarını bekliyorum. teşekkür ederim...
Arkadaşlar, Nokıa n82 nin siyahını beklemekten nerdeyse telefonsuz kaldım gibi bişey oldu! bezdim artık beklemekten... bu tlf TR'ye gelmiyecek herhalde.
geçen gün Nokıa TR yi aradım sordum; onlarında hiçbir bilgisi yokmuş.
lütfen yardım edin!! N82 siyah gelirmi? beklemeye değermi? yoksa N95 8gb tı alayımmı??
teşekkür ederim...
Hakkında
İlgi Alanları: Otomobil, elektronik, fotoğraf, saatler.
Hakkımda:

Sen, sen ol, yine kendin ol.
Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol...

Hayatımı değiştiren adam. Ahmet Alanay. Sana minnettarım hocam...

17.01.2009 Sigarayı bıraktım!!

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.388
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 25.832 (Bu ay: 172)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 177 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.