Yüzbaşı
11 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar. Supreme global arası gidip geliyorum main hesabımla. Isler yoğun bu aralar sadece eğlencesine oynamak kafa dagitmak için düşük ranklarla oynamak istiyorum. Hesabınız boostlanir. Hic bir talebim de olmaz. Sadece aksamlari 1 2 oyun kesinlikle hayatimda hic hile kullanmadim o konuda cekinceniz olmasin
selam arkadaşlar max mg2 rank'ı olan SEÇKİN hesap alınacaktır. aciliyeti vardır.
selam arkadaşlar,

2 global arkadaşız her akşam saat 9da başlayıp 2 oyun atıyoruz. saatleri uyan global/supreme arkadaş var mı 5 kişi çıkarsak saçma tiplerle uğraşmasak çok iyi olur
merhabalar,

2-3 elektrikçiye gittim çözemedi en azından fikir yürütecek bir arkadaş olabilir diye buraya yazıyorum.

araçla seyir halindeyken kısalar (zenon) ve teyp kapanıyor duruma göre 1-2 dk son tekrar açılıyor. bazen 2 gün hiç yapmıyor bazen günde 2-3 kere yapıyor. elektrik aksamında başka sorun yok yani kısalar ve teyp kapanınca sinyaller klima falan çalışıyor.

3 farklı elektrikçiye gittim 3ü de kapanınca görmem lazım dedi ama ne zaman kapancağı belli olmuyor ki namussuz onların yanında da kapanmadı.

var mı bu konuda fikir yürütebilecek biri?

araç 94 model mazda 626 sedan yumurta kasa (canavar maşallah)
arkadaş grubumuzda fifa pro club oynuyoruz. ortalama 28-30 yaş grubu aralığındayız. akşamları oynamaya çalışıyoruz elimizden geldiğince. takımımız 4.5 yıldız bir ara 2. ligdeyken üstüste düşüşler yaşadık şu an 4teyiz.

takıma seviye atlatacak pro adamı yeterince gelişmiş arkadaşları takıma almak istiyoruz. takımımıza gelmek isteyen olursa mesaj atsın lütfen
mod çok güzel ama drop modunda pas atan adam yok beni takımına kabul edecek olan var mı? akşamları headset ile oynayabilriim
merhaba ailem aracını satıyor bana sordular ben de size danışayım dedim mevcut piyasada bu aracın ederi nedir? şimdiden teşekkürler

Chevrolet 1,2 Aveo, 2006 model, hatchback
5 kapı
164.000 km.
Benzinli
Düzenli bakımları yapılmış.
Sorunsuz.
2 ön cam otomatik, 5 kapı merkezi kilit
Kazasız, kaportada küçük çiziklerden dolayı boya var.
Pek fazla kullanamadığım orgum satılıktır. Fotoğraflar isteyene whatsapptan yollanır pm ile ulaşın lütfen. hem kozmetik hem de görüntü olarak sıfırdan hiç farkı yoktur. Fiyatı 400 tldir. istanbuldan elden satış olacaktır

MEDELİ MC 120 TR

Klavye: 61 adet büyük boy tuş
Tuş Hassasiyeti (Touch Response)
8 Adet Türk,Toplam 160 ritm
LCD ekran
Pitch Bend

USB Bağlantı
310 Ses
64 polifonik nota
Kolay Öğretim Fonkisyonu
Akort Sözlük Fonksiyonu
30 ritim
120 şarkı
5 Demo Şarkı
Start/Stop, Sync, Intro/Ending, Fill-In A, Fill-In Bixer, Fade, Transpose, Octave, Dual, Lower, Touch, DSP,Sustain, Modulation,

Bağlantı: DC 12V jack, Kulaklık jack,

Ürün Boyutu: 970*350*140 mm
merhaba,

14-18 bin bandında bir araç alacağım hem az yaksın hem de içi geniş olsun piyasası düşmesin ve masraf çıkarmayan güzel bir arabam olsun isteğindeyim.

araştırdım araştırdım efsane kasa 1.6 corollalara karar verdim.

Öncelikle kararımı destekler misiniz? Özellikle neye dikkat etmeliyim?

170 binden daha az km'de olan kliması olan masrafsız temiz lpgsi işli bir araç arıyorum ufak tefek boyalara takılmam bu araçlarda boyasızını zaten bulamayız sanırım.

Elinde olan ve satmak isteyen var mı?
arkadaşlar merhaba,

20 bin lira param var krediyle falan 30 bin liraya kadar çıkarım araç güzelleştikçe.

model çok önemli değil. ama temiz olması şart

1) otomatik
2) az benzin harcatacak
3) cruise control bulunacak

bu özelliklerde bora falan var sanıyorum bulabildiğim en iyi araç o. başka marka model tavsiye edebilir misiniz?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 850
İkinci El Bölümü Mesajları: 93
Konularının görüntülenme sayısı: 15.399 (Bu ay: 225)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.