Yüzbaşı
18 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 76 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mühendis Murat kardeşimizin paylaşmış olduğu konunun ana sayfasında gezerken gördüm. Xiaomi 'den aynı anda iki cihaz şarj etmesi daha minimal tasarım ile ayrılıyor. Murat'ın yazdığını aynen kopyaladım.
Belki yararlanan olur.

Saygılar.

TP-LINK TL-PB10400 10400mAh Taşınabilir Batarya
36 $ - 20 $ ' a kadar düşebiliyor.
Çift girişli, extra hızlı şarj eden taşınabilir batarya fiyatı 25 dolara kadar düşmüş şuan 49 dolar eğer 25 dolara düşerse sakın kaçırmayın ürün gerçekten çok kaliteli, wish list inizde bulunsun.
http://www.amazon.com/gp/product/B00G0AMUE8
Cep numaram eski olduğu için, destekte konu açtım. 28'iydi. Şu an ayın 30 'u ve herhangi bir geri dönüş yok. Çok komplike birşey değil yeni numarayı bile yazdım fakat nafile.

Reklamlar arasında forum kullanmaya çalışıyoruz, bari destek hızlı olsun di mi ama?
kızkardeşime aldım telefon çok iyi fakat, güncelleme varmış fakat almıyor yada o 4gb lık versiyon için tam anlamadım.

sorunlarımız dolphine browseri açtım resim indir diyorum, hafıza dolu diyor.

Telefonda whatsappı açıyorum profil resmi seçiyorum , resim verileri yüklenememektedir diyor.

Kızın kursağında kaldı üzüldüm o kadar dh kullanıcısıyız yanıltmazlar dedik aldık ama yok yani oturtamadık telefonu.

Bi el atın sevinirim.
Forumu sabahtan beri okuyorum.Samsungtu,lgydi,panasonicti bir ton marka ve onlarca koddan oluşan modeller.Tam bir modeli okuyorum aklım yatıyor bu seferde işlemcisi ile ilgili durumlar çıkıyor.Aynı serinden bir tv mkv sorunsuz oynatıyor ötekisi takılıyor falan..

İşin aslı bilmiyorsan bir bilene danış demiş atalarımız ve yıllardır bulunduuğum forumdaki üstatlardan akıllı bir seçim önerisi bekliyorum...

Tabii ki kullanım amaçları da sorulucaktır..

1-Digitürk,sd,kablolu,d-smart gibi yayınların hepsinde güzel bir görüntü versin.
2-Usb olayı çok çok önemli değil,ama güzel bir oynatma performansı versin.Altyazıyı atayım aynı klasöre izleyeyim.
3-İnternet tv'nin hiç mi hiç önemi yok.
4-Aklıma gelen başka birşey yok sorarsanız cevaplarım :)

Ne olur yardımlarınız esirgemeyin.
şöyle temiz ses veren güzel bir 2+1 ses sistemi arıyorum her türlü öneriye açığım fakat gerçekten zengin soundlu müzikleri severim alternatif tarzı,deep house,lounge gibi bası olan ama mid sesleri daha önemli olan bir ses sistemi 2 saattir forumu okuyorum beynim döndü artık x600 den (edifier),logitechlere karar veremedim:)

Birde bir arkadaşımda creative t3200 var ve ipod dock'u da var üzerinde uyguna da alabilirim 45-50 lira civarında onun hakkında ne dersiniz?:)

ürün burdahttp://www.vatanbilgisayar.com/creative-inspire_t3200-inspire_t3200-2+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=41921

yardımcı olursanız çok sevinirim:) fiyat da çok abartı olmasın işte 150 yi falan geçmesin:)
Arkadaşlar birazdan max 260 civarına bi cep telefonu almaya gidicem samsung yada lg bi türlü karar veremedik ne alsak diye kızkardeşime tavsiyenizi alayım dedim lg kp500 mü yoksa samsungun güzel modelleri de var ondan birini mi alalım bi el atın saat 4 çeyreğe kadar falan yardım.
1900 lira civarı taksitli bi laptop arıyorum dell in birkaç modeli var ama önerisi olan var mı kendine alıcakmış gibi düşünüp yardım edicek olan:)

kullanım amacı da herşey olsun diye 1800 1900 istiyorum zaten:) teşekkürler şimdiden.

önerilen bi sistem :http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-59-050951-y560a-core-i7-740qm-1.73ghz-4gb-750gb-1024mb-hd5730--15.6-dvdrw-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=51343

bir buhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-k52jt-sx080v-k52jt-core-i7-740qm--1.73ghz-4gb--500gb-15.6-dvdrw-1024mb-hd6370-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=51316 dikkatimi çekti birde

http://www.vatanbilgisayar.com/dell-5010-g74p45-ins.-5010-core-i7-740qm-1.73ghz-4gb-500gb-15.6-dvdrw-1024mb-hd5650-bt-cam-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=51309#divDigerResimler

teşekkürler :)
intel core i5 işlemci
ati 4980 hd ekran kartı
ocz700sxs güç kaynağı
gigabyte p55 ud3r anakart
pc bu önceden her türlü oyunu en yüksek seviyede oynadım ekran kartını overclock ile kastım 8 gblık oyunları rarladım radan çıkardım kısacası her türlü zorlamaya dayanan pc bu gün hiç birşey yapmadan koku vermeye başladı. kasayı açıp işlemci fanını temizeyip termal macun ile tekrar monte ettikten sonra cpu hızı 50derecen aşağıda çalışıyor oyunlarda hiçbir sorun vermiyorken pcden gelen koku iyice arttı normal bi şekilde kapattım. PSU aşırı ısınmıştı ve tekrar açmak istediğimde açılmadı şu an kuzu kuzu yatıyor kapalı bi şekilde yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim
Arkdşlar receiver ve uydudan pek anlamam.Köyde bu goldmaster marka model cihaz varmıs ve fabrika ayarlarına dönmüşler yanlıslıkla.türksatın 2 tane uydusu cıkıyormus 1b ve 1c yanılmıyorsam arattıklarında cıkmıyormus kanallar ama hotbird ile yabancı kanalları buluyorlarmıs.fabrika ayarlarından sonra neler yapmak gerekiyo bi yardım edin hemde acil biraz teşekkürler:)
arkadaslar 250 gb hard diskim yetmiyor. gigabyte x38 anakartlı q6600 işlemcili pc ye 1 tb istiyorum. tavsiyesi olan varsa söylesin de alayım. vatandan düşünüyorum direk online olarak alıcam word karta taksitli olan yer iyi olur bugün söyleyin de yarın sipariş geçeyim. teşekkürler şimdiden.
Hakkında
Forum İmzası:

VATAN topragi kutsaldir kaderine terkedilemez.
M.Kemal ATATÜRK
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 563
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 25.927 (Bu ay: 428)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 510 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.