Teğmen
24 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Söğütözü'nden Keçiören'e taşınmam ve taşındığım bölgede hizmet olmaması sebebiyle ANKARA'da bulunan aboneliğimi devrediyorum.

Kampanya bilgileri

25 Mbps (75 GB AKN Eko Sınırsız) + Teledünya Temel Paket

Kablosuz Modem ve HD Kutu dahil

Aylık kullanım bedeli 55 TL

Taahhüt bitiş tarihi 21/6/2016

Devir bedeli tarafıma aittir. Ayrıca 300 TL tarafımdan devralana ödenecektir.

Lütfen telefondan ulaşınız.

0 553 450 62 71
Çinden yeni getirttiğim navigasyon cihazına önce Netframework 3.5 yüklemek istedim ancak anabellek dışındaki diğer belleklere kopyalama yapamadım.

Daha sonra cab. uzantılı birkaç dosya attım ancak alet bu dosyaları tanımadı.Bu sorunları nasıl çözebilirim.?
Samsung DLP televizyonumun lambası bitti sanırım. Sürekli kapanıyor. Bir zamanlar forumun en çok ilgi gören konularından biriydi bu televizyonlar.Zaman ne çabuk geçiyor...

Lambayı Samsung servisine sordum. Yaklaşık 1000 TL dediler

Hal-i Pürmelalimiz bu dostlar. Bu forumda bu model televizyona sahip arkadaşlar olduğuna eminim. Ben bu lambayı ebay'da buldum ancak Türkiyede halledebilirsem oralara kadar açılmayayım diyorum. Aynı dertten mustarip kardeşlerimi bekler,herkese selam ederim...

Saygılar
Yamaha'yı 800 tl'ye, JBL'i 900 tl'ye buldum ve dinledim. Açıkçası Jbl tiz seserde pek tatmin etmedi ancak benim deneyimim çok kısa süreli olduğundan yanılabilirim. Bu hoparlörlerin ses yapıları nasıldır? Ayrıca dinlediğim yerde Quadral Argentumda vardı onu dinlediğimde ise gerçekten hayal kırıklığına uğradım açıkçası daha iyi bir performans bekliyordum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
HTPC toplamayı düşünüyorum temel kullanım amacı film izlemek olacak. Yani aradığım temel özellik performans değil sessizlik... Gerçekten çok sessiz bir sisstem için neler yapmalıyım veya hangi parçayı kullanmalıyım.

tüm parçalar içerisinde en sessiz marka ve modeller nelerdir. SAdece fan değil örneğin HDD...

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Elimde Samsung projeksiyon TV var lambasını nereden bulabilirim acaba?
HTPC toplamayı düşünüyorum ancak nasıl bir sistem toplayacağıma karar veremedim.

Sadece film izleyeceğim ve görüntü-ses çıkışlarında kalite ve tabi ki sessizlik arıyorum.
Hangi marka mamalar iyidir desem emiim herkes birşeyler söyleyecektir. Ancak Burada kullandığımız ve tecrübe edilmiş mamaları belirtirsek herkese faydalı olur. Örneğin benim 6 aylık köpeğim şimdiye kadar kullandığımız nutra nuggets ve golden can mamayı beğenmedi ancak love dog marka mamayı çok sevdi.

Ama köpeğim sevmesi iştahla yemesi tek başına bir belirleyici değil sağlığı daha önemli bence...
Modelleri

99 - 2002 arası, Düşük kilometrede(150 bini geçmezse iyi olur) otomatik vites, lpg olabilir, temiz, kazasız, masrafsız araç arıyorum. Nakit alacağım. P.M atarsanız cevaplandırım.

Ankaradayım

Not: Piyasada pek yok ama Camry de olabilir belirttiğim kriterlerde
Kilometresi düşük -yüzbin altında- temiz araca 20000 ytl ye kadar nakit verebilirim İlgilenenler pm atarsa cevap verebilirim.

Not : Galerici değilim. Sadece alacağım araba ben almadan satılmış
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 496
İkinci El Bölümü Mesajları: 100
Konularının görüntülenme sayısı: 263.147 (Bu ay: 2.606)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 76 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.