Yüzbaşı
21 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
uydunet kullanıcısıyım ve bağlantı hızım 100 mbit. ps4 te oyun indirirken saniyede 6-7 mb arası indirme yaparken bugün ps3 için satın aldığım nino kuni yi indirmek istediğimde saniyede 1 mb ile indirdiğini gördüm. ps3 üzerinden network testi yaptığımda download hızını 5-6 mbit olarak gösteriyor. ps3 te başka bir kaç oyun daha indirmeyi denedim ve onlarda da sonuç değişmedi. bildiğim kadarıyla ps3 ün kablosuz adaptörü 54 mbit'e kadar indirme hızını destekliyor. dns ve mtu ayarlarını manuel ayarladım youtubedaki çözüm önerilerindeki gibi ama fayda etmedi. sorunu yaşayan ve çözen oldu mu acaba daha önce?
Noob bir başlık farkındayım ama bir türlü çözemedim. Arkadaşım sprint için rt yi ben rb yi kullanıyorum. İkimiz de gamepad ayarını yapıyoruz maçtan önce. onun ayarı özel a benimki de özel b. Maç başlayınca ikimizin ayarı da aynı oluyor. Birimiz girip ayarlardan düzeltince diğerinin ayarı da aynı oluyor. Nasıl çözerim arkadaşlar.
internet sitesinde ilk kasa xbox one 500 gb + acer netbook 1249 tl. 1 tb division paketli model + netbook 1449 tl.
xbox ın orjinal charge and play kit inden almayı düşünüyordum fakat amazon türkiyeye göndermiyor ürünü. Kontrolcüde kullanmak üzere kullanıp memnun kaldığınız şarj edilebilir batarya var mıdır tavsiye edebileceğiniz? GP ler çok verimli değil gibi geliyor bana bir müddet kullanmıştım.
arkadaşımla online dostluk maçı yapmak istiyoruz. online dostluk maçları bölümünde 1 arkadaş online olarak görünüyor. davet ediyorum, arkadaş daveti kabul ettikten bir müddet sonra benim ekranda "rakibin maçtan ayrıldı", arkadaşın ekranda "rakibinizle olan bağlantı koptu" ibaresi çıkıyor. o beni davet ettiğinde de aynısı oluyor. çözüm önerisi olan var mıdır? Aynı takımda oynayabiliyoruz birlikte online sezonlar bölümünde ama online dostluk maçları bölümünde karşılıklı oynayamıyoruz.
Xbox 360 bluetooth kulaklık

Arkadaşımla xbox 360ta live üzerinde oyun oynarken sohbet etmek için bu kulaklıktan satın almıştık. Bu kulaklığı xbox one da kullanma imkanım var mıdır? Youtube da bir iki video gördüm ama çözemedim olayı. Adaptör gibi bir aparatla eşleştiriyordu elemen. Video bu.
Sıkı bir konsol oyuncusu sayılırım, fps ve tps oynarım çoğunlukla. Campaign takılırım genelde. Gurur yaparım asla en yüksek seviyeden aşağı bir seviyede oynamam oyunları :) Günümüzde artık grafik, ses, atmosfer gibi öğeler daha önde tutulsa da benim birinci kriterim yapay zekanın seviyesi. Bu alanda şimdiye kadar gördüğüm en başarılı oyun resistance 2. Chimeraların vurulduklarındaki tepkileri ve posizyon değiştirmeleri, sizi gördükleri anda indirebilmeleri, bomba attığınızda hemen kaçışmaları falan çok etkilemişti beni. Serinin diğer oyunları da oldukça başarılıydı bu alanda fakat en üst nokta resistance 2 diye düşünüyorum. Bu konu hakkında sizin görüşlerinizi merak ediyorum. Oynadıklarınız içinde yapay zeka seviyesini başarılı bulduğunuz oyunlar hangileri? Paylaşırsanız sevinirim.
ps3 sahibiyim fakat kuzenim için 2.el çipli bir ps2 aldım çok fazla araştırmadan. çipli olunca internetten oyunları indirir imaj dosyası olarak dvd ye kaydederek oynatır diye düşünmüştüm. çipin modelini falan da sormadım hiç. ps2 yi aldığım arkadaş 5 tane oyun verdi fakat internetten indirip kendi yazdırdığım oyunları okumuyor alet. sorun ne olabilir? çip dvd mi seçiyor acaba? princo dvd kullandım ve imaj dosyalarını alcohol120 ile 3x hızda yazdırdım data tipini ps2 olarak seçerek. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Hepsiburadada oyun 69.99 tl den satılıyor şuanda. Güzel fırsat bana göre.
Hakkında
Meslek: uzman
İlgi Alanları: internet,nba, tps/fps
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
Xbox
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Notebook
Lenovo
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Basketbol
Portland Trail Blazers
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 966
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 17.701 (Bu ay: 172)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 235 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.