Binbaşı
15 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bitcoin ile ilgili akılda kalıcı domain.
domain: bitdoviz.com
kayıtlı yer: Natro
bitiş süresi: 28.11.2018
fiyat: teklif usulü
------------
Alışveriş ya da karşılaştırma siteleri için uygun, akılda kalıcı bir domain.
domain: fiyatist.com
kayıtlı yer: Namecheap
bitiş süresi:: 26.11.2018
---------
Haber siteleri için ise elimde böyle bir domain bulunuyor.
domain: haberiks.com
kayıtlı yer: Namecheap
bitiş süresi: 27.11.2018
---------
Telefon e-ticaret siteleri için akılda kalıcı domain. ucuzabilet sitesi bilet konusunda son dönemlerde revaçta olduğuna bakarsak oldukça etkili olabilecek bir domain.
domain: ucuzatelefon.com
kayıtlı yer: GoDaddy
bitiş süresi: 27.08.2018

Merhaba arkadaşlar,

Yaptığımız arcade tarzında ilk oyunumuzu tanıtmak isterim: PENDY

Oyundaki amaç: Birbirine iple bağlı olan iki tahta diski engellere değdirmeden alttaki bulutlara ulaştırmak. Her bir diskin ayrı ayrı 3'er defa çarpma hakkı bulunmaktadır. Tabi ki sadece engellere karşı değil, aynı zamanda zamana karşı da oynayacaksınız. Yukarıdaki oyun videomuzu izleyebilirsiniz.

Google Play Oyun Linkimiz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kompedergames.pendy

Oyun için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılar...

Merhaba arkadaşlar,

Oyundaki amaç: Birbirine iple bağlı olan iki tahta diski engellere değdirmeden alttaki bulutlara ulaştırmak. Her bir diskin ayrı ayrı 3'er defa çarpma hakkı bulunmaktadır. Tabi ki sadece engellere karşı değil, aynı zamanda zamana karşı da oynayacaksınız. Yukarıdaki oyun videomuzu izleyebilirsiniz.

Oyun için yorum ve desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılar...

Merhaba arkadaşlar,

Oyun için desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Saygılar...
Merhaba arkadaşlar.

Sadece bilgisayarda internete girerken bu sıcaklık değerleri normal mi?

Oyun oynarken 90 derecenin üstüne çıkıyor. Ama internette falan takılırken bu değerler oluyor genellikle. Normal mi yoksa bir sıkıntı mı var?

Teşekkürler şimdiden.

Merhaba arkadaşlar

11.02 tarihinde teknosa'dan 2200TL'lik bir ürün aldım. Ürünü alırken de teknosanın bana mesajla gönderdiği hediye çekini kullandım.2120 TL'ye ürünü satın almış oldum yani.

Ürünü aldığım anda 1000TL ve üzeri alışveriş yapılınca 100TL indirim çeki kampanyası vardı. Ürünü teslim aldım ancak üzerinden 1 haftadan fazla bir zaman geçmesine rağmen hediye çekinden ses çıkmayınca müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim. Müşteri hizmetleri bana:" hem hediye çeki kullanıp hem de alışveriş sonrası çek kazanamazsınız." diyerek hediye çekini vermeyeceklerini bildirdiler. Zaten ben başka siteden aynı ürünü 2050TL'ye alabilecekken sorun çıkmasın diye teknosa'dan almayı tercih ettim ama ne yazıkki yanıldım.

Ancak kampanya detaylarında bu durumla ilgili hiç birşey yoktu ki buna dikkat ederek aldım. Diğer siteler böyle bir durumda "kampanyalar, promosyonlar aynı alışverişte kullanılamaz, yararlanılamaz" tarzı maddeler koymaktadırlar ancak bu kampanyanın maddelerinde böyle birşey bulunmamaktadır.

Şimdi bu durumda teknosa haklı mı yoksa haksız mı? Bu durumu kampanya şartlarında belirtmesi gerekmez miydi? Eğer haksızsa bu durumda ne yapabilirim? Bilenlerin yardımına ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden.

Kampanya detayları aşağıdaki gibidir:

quote:

Kampanya Geçerlilik Tarihi:

03 Şubat 2015 Salı - 15 Şubat 2015 Pazar

Aşk için teknoloji diyenlere, 100 TL'ye varan hediye çeki!

Kampanya Koşulları:

Hediye çekleri sadece teknosa.com'dan yapılan alışverişlerde kazanılabilir. Kazanılan hediye çekleri sadece teknosa.com'da kullanılabilir. Kampanya mağazalarda geçerli değildir.

Hediye çeki, bu hediye çekinin kazanıldığı alışverişte kullanılamamaktadır. Bir sonraki siparişinizde kullanılabilir.

Hediye çeki tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. Hediye çeki bölünerek kullanılamaz.

Hediye çekinin bedeli ürün bedelinden fazla ise nakit iade yapılamaz, kalan bakiye kısım için hediye çeki verilmez.

Hediye çeki karşılığında nakit ödeme yapılamamaktadır. Hediye çeki tutarına KDV dahildir.

Hediye çekinin 3. kişi tarafından kullanılması halinde Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Hediye çekini elinde bulunduran kullanır.

Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 28 Şubat 2015'tir.

Asus Zenfone ve Apple ürünleri kampanya haricidir.
Arkadaşlar 3-4 gündür girmiyordum oyuna işlerimden dolayı. Bugün girdiğimde nova olan rütbemin silindiğini gördüm. Herhangi bir hile vs. falan da kullanmadım. Sebebi nedir ?
Eminönü'den Beşiktaş Evlendirme Dairesine en hızlı şekilde nasıl gidilir? Acil biraz.

teşekkürler
Merhaba arkadaşlar,

5 arkadaş call of duty 2 oynamak istiyoruz. İnternetten nasıl oyunu kuracağımıza baktık. Biri v1.0 ile oynayın, biri v1.3 ile oynayın, yok biri oyunu kurarken dedicated ayarını lan yapın diğeri o ayar no olsun diyor. Kafamız karıştı. Tam olarak nasıl yapmamız gerekiyor? Oyunlar bilgisayarda 1.0 sürümü ile hazır bekliyor. Daha önce hamachi ile oynayan mutlaka vardır. Teşekkürler şimdiden yardımlar için
Merhaba arkadaşlar,

evimizde bulunan led tv'de sürekli parazit oluyor. Telefona SMS veya whatsapp'dan mesaj geldiği zaman, internete girildiği zaman sürekli televizyonda parazit oluyor.Bunun sebebini bir türlü bulamadık. Yardım edebilecek olan var mı?
Hakkında
Forum İmzası:
13 Yıllık DH Üyesi
Forum İkinci El İmzası:
13 Yıllık DH Üyesi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.126
İkinci El Bölümü Mesajları: 292
Konularının görüntülenme sayısı: 78.485 (Bu ay: 653)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 200 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.