Yüzbaşı
12 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar,

Samsung np530u4b kullanıcıyım. Win8 Pro'dan Win8.1'e geçiş yaptım. Bu sırada, sistemdeki tüm diskleri biçimlendirmem gerekiyordu o işlemi de yaptım. Bundan sonra ExpressCache özelliğini sürücüleri kurmama çalıştıramadım. Ve Samsung Recovery Solution 5 'i hiç install etmiyor. Sanırım ssd ve samsung recovery için yeniden disk üzerinde işlem yapmam gerekecek.

Bu konuda yardım rica ediyorum,

Arkadaşlar selam,
512 MB Nvidia GeForce 8400M GS Turbocache ekran kartı kullanıyorum. GTA IV'de ekran kartı olarak 256 MB görüyor. Bunu arttırmak için ne gibi işlemler yapabilirim? Yardımlarınızı beklemekteyim.

Kısacası, 3GB 'lık ram'in sabit 1 GB'ıtını ekran kartına ayırmam mümkün olurmu?

nVidia kontrol panelinden baktığımda bu bilgiler var.
Toplam kullanılabilir Grafik: 1535 MB
Ayrılmış Video Belleği: 256 MB
Paylaşımlı Sistem Belleği: 1279 MB
Arkadaşlar Merhaba,

Crea A12 kullanıyorum. Önceki bilgisayarımda sorun yoktu usb ile bağladığımda görüyordu. Ancak yeni bilgisayarımdaki tüm usb portları denememe rağmen tanınmayan aygıt olarak görüyor. Vista Sp1 kullanıyorum.
Yardımlarınızı beklemekteyim..
Arkadaşlar selam,

nVidia GeForce 8400M GS Vista 32Bit sistem için güncellemesini bulamıyorum yada şöyle diyim. Buluyorum ama yüklenmiyor. Hata verip kapanıyor kurulum esnasında. Bendeki sürünün versiyonu oldukça eski 101 civarında bişey. Ama nvidia'nın sitesine baktığımda 167 gibi versiyonları var. Konu için desteğinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler..
Arkadaşlar selam,

Facebook bir süre öncesinde privacy alanına yenilikler ekledi ve güvenliği arttırdılar. Ancak, eskiden bulduğum ama şimdi bulamadığım bir yer var.

Privacy > News Feed and Mini-Feed : içerisinde önceden Poke - Mesaj ve Add Frends yaptığımız isimler görünüyordu. Şimdi o isimler yok. Acaba tamamen kaldırıldımı bu özellik yoksa başka biyeremi attılar. Ben bulamadım. Bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum..
Arkadaşlar selam,
Bir süredir bir sorun ile karşı karşıyayım.. internethaber - haberturk - milliyet gibi haber sitelerindeki flash reklamlardan dolayı işlemci sürekli olarak sonlarda geziniyor..

P4 1.6 işlemcim var. 768mb ram.
Eskiden yapmıyordu bir süredir bu sorun devam etmekte. IE7 yükledim yine aynı sorun devam ediyor. Mozilla'da da aynı sorun yaşanmakta.

Sizce sorun nereden kaynaklı olabilir? Desteğinizi bekliyorum.
Teşekkürler..

(İyi bayramlar :))
Arkadaşlar Selam,
Oyunu bitirmeme rağmen geçenlerde gördüm ve denemek istedim. GTA San Andreas tek cd 'ye sıkıştırılmış.. Oyunu kurdum oyun tr olarak yamalanmış ancak her araç değiştirildiğinde oyun acayip şekilde takılıyor. 10sn. kadar takılmadan sonra oyun normale dönüyor. Normal kurulumda böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Acaba neden böyle yapıyordur? Ve bu sorunun çözümü nasıl olabilir?
Şimdiden teşekkürler..
Arkadaşlar Selam,
Dün gece yeni bir firmware olan V3.02 'yi yükledim ilk başta çince gibi bişey oldu sonra türkçeyi buldum lisan bölümünden ama menü içeriğindeki türkçe karakterler gitti ve bazı menü başlıkları okunmuyor. Tekrardan V3.00 a nasıl dönebilirim? ( pişmanlık yasasından faydalanmam gerek :) ) Yada eski firmwareleri bulabilecğeim bir adres paylaşabilirmisiniz? Şİmdiden yardımlar için teşekkür ederim.

GEÇMİŞE YOLCULUK DEVAM EDİYOR
ERMENİ KATLİAMLARI

E-KİTAP SERİLERİ

ERMENİ KATLİAMLARI
FOTOĞRAFLI ve AÇIKLAMALI ARŞİV

GÖRÜNTÜLER İÇİN +18 YAŞ SINIRI UYGULAMANIZI ÖNERİYORUZ.

KİTABI İNDİR

TÜRKİYE’NİN KARANLIK GÜNLERİ
GEÇMİŞE YOLCULUK 12 EYLÜL 1980

E-KİTAP SERİLERİ

EYLÜL 1980’DEN GERÇEKLER
KARANLIK GÜNLERE IŞIK TUTUYORUZ..

KONU BAŞLIKLARI

• Org. Ahmet Kenan Evren kimdir
• 12 Eylül'e Nasıl Gelindi?
• Eylül 1980 Günlük (Eylül Ayındaki Tüm Manşetler.)
• Kenan Evren'in Konuşmaları
• 12 Eylül Tarihi
• 12 Eylül Dönemi Sıkı Yönetim
• 12 Eylül Döneminin İdamları
• 12 Eylül Bilançosu
• 12 Eylül Makalesi
• 12 Eylül'den İsimler
• Arşivden Fotoğraflar

KİTABI İNDİR
Hakkında
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 545
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 55.471 (Bu ay: 162)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.