Yüzbaşı
06 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar GTA 5 için Steam'de aile paylaşımı yapmak mümkün mü? Kardeşimin hesabıyla paylaşcam eğer oluyorsa. Kimisi key istiyor falan demiş Social Club üyeliği istediği için.Net bir bilgi bulamadım. Eğer oluyorsa ona göre indircek olmuyorsa boşuna indirmeyle uğraşmayalım.
https://www.pcdepo.com/asus-n550jx-cn064h-notebook

Arkadaşlar linkte verdiğim bilgisayarın modelini google da arattığımda 4000 tl civarı bi fiyatı çıkıyo diğer sitelerde.Burda bu kadar ucuz olması normal mi? Kaçırdığım bi nokta mı var yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar kardeşimin ipad İos 7 idi. Güncellememi istedi bende İos 8.4.1 e güncelledim.
Lakin etkinleştirme sayfasını geçemedik.İphone umu bul özelliği açıkmış galiba.
Bu ipad şu anda bir apple kimliğine bağlı diyor.Yazıyoruz kullandığı apple kimliğini kabul etmiyor.
Galiba daha önce başka apple kimliği ile ilişkilendirdi.Ancak hangi hesaba bağlı cihaz bilmiyoruz.
Cihazın ilk sahibiyiz sıfır almıştık.Nasıl geçebiliriz bu ekranı yardım edin lütfen kafayı yemek üzereyim.
2013 te Monster'dan notebook aldım çok geçmeden üzerindeki 120 gb lık Kingston SSD bozuldu.Gönderdim sağolsunlar sorunsuz değişim yaptılar.Ondan sonra ekran kartımda bozuldu onuda bir üst seriyle değiştirmişlerdi. Ancak Kingston SSD bugun yine bozuldu.Bu üründe kronik bi arıza mı var yoksa bana mı denk geliyor? Bilgisayarımı ocakta almıştım garantisi bitti yani. Parça garantisi var mı bu ürünlerde Yani değişen SSD 2 yıl süresini doldurmadıysa Monster ücretsiz değişim yapabilir mi? Bilen arkadaşlar ve Müşteri Hizmetleri cevap verirse sevinirim...
Beyler bende soyle bi sorum var. Nete giriyorum aradan yarim saat gibi bi sureden sonra net gidiyor sınırlı yaziyor yaninda. Arkadasla ayni wifiye baglaniyoruz onda sorun yok baska wifilerde de oldu bu olay hepsinde oluyor sorun nedir nasil duzeltebilirim her seferinde modemi sifirlamam gerekiyor duzelmesi icin ama sorun benim pc de bundan eminim cunku baskalarinda sorun yok.
Noteboooku oyun amaçlı kullanıcam. Maksimum bütçe 2500 TL. Ne önerirsiniz?
Forumda kimseyi göremedim. İŞLETME kazandım.
Dumlupinar Uni. İİBF'de İstege bagli İngilizce Hazirlik Var mi? Varsa hangi bolumlerde var bi arkadasa lazim bilen okuyan varsa lutfen yardimci olun.
Beyler resimdeki puma nasıldır giyen deneyen var mı günlük kullanıma gider mi ?

Arkadaşlar bi saat beğendim hepsiburada'da markası Nivada nasıldır bilmem daha önce hiç duymadım bazı yerlerde İsviçre marka olduğu yazıyor. Saat aşağıdaki gibi fiyatı 134 TL. 2 saat arasında kaldım Nivada çok hoşuma gitti lakin emin değilim Nivada değilde Tommy olsaydı direk almıştım
Nivada'yı bilen kullanan var mı ne tavsiye edersiniz?

Nivada (http://www.hepsiburada.com/Liste/nivada-nm7153lc03-erkek-kol-saati/productDetails.aspx?productId=sanm7153lc03&categoryId=25008404

Tommy Hilfiger (277 TL) (http://www.hepsiburada.com/liste/tommy-hilfiger-th1790735-erkek-kol-saati/productDetails.aspx?productId=sath1790735&categoryId=25008404#Gorseller
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 710
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.486 (Bu ay: 105)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.