1

Yüzbaşı
04 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar arkadaşlar,

Almayı düşündüğümüz aracın;

-En düşük 2014 model
-Antalya şehir içi trafiğinde kullanılacak, kullananın biraz acemi olmasından dolayı kullanımı rahat, görüş açıları iyi olan
-Şanzımanı pek arıza çıkarmayan, vites geçişlerinde sarsıntı yapmayan, yokuş kalkış desteği olan
-Küçük boyutlarda, park etmesi kolay olan
-Çukur ve tümseklerde, darbeleri emme konusunda başarılı, genel olarak konforlu
-Ses yalıtımı en azından rezalet olmayan bir araç olması tercihimiz :)

Aracın elden çıkarılabilme kolaylığı, ikinci eldeki talebiyle ilgilenmiyoruz. Alan şahsın belki 20 sene binebileceği bir araç düşünüyoruz. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
60 veya 64 gb lık SATA II SSD ihtiyacım var. Teknik konularda çok bilgim yok.Bu aralar piyasada olan fiyat/performans oranı en yüksek ürün hangisidir?
Merhabalar,

Sistemimdeki 5750 oyun oynarken pcyi kapatıyor.Kart 60 dereceyi geçmiyor.Sistemimde 250 watt fsp power supply var fakat, aynı sorun haricen bir power supply bağlamama rağmen çözülmedi.Aynı zamanda sorun stabil değil.Portal 2 nin sonuna kadar 1 kere yaparken AC II'de 10 dk oynayamıyorum.

Bugün kartı başka bir arkadaşımın bilgisayarında denedim.Kendisinin pci-express 2.0 anakartı var.Güzel güzel çalıştı.Sorunun büyük ihtimalle anakartımın pci-express sürümünün eski(1.1) olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.Bu konuda benzer birşey yaşayanlar/duyan arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum.5750 nin eski pci-express kartlarda sorun yaptığını bazı yabancı forumlarda okudum(tam olarak sorunu anlayamasam da bi durum olduğu kesin.)

Teşekkürler.

ekleme:bu sistem altında daha önce 8800 gt'yi uzun bir müddet sorunsuz kullandım.
Başlıktan da anlayacağınız üzere sevgili arkadaşlar max 100 TL ekran kartı arıyorum. Anakartım pci-express soketli.
Selamlar arkadaşlar,

Büroda kullandığım bilgisayarın sabit diskini bios ya da sabit disk kutuları görmüyor. Olay hard diski bir yerden bir yere taşıdıktan sonra oldu.

Bir bilgisayarcıya götürdüm. Dış tarafındaki devre kartı yada içindeki plaka değişecek dedi.

Bunun için bozulanın aynı marka ve modelden bir sabit diski feda etmek gerekiyormuş. Sıkıntı verileri geri getirmede. Bu işlemin verileri geri getirme garantisi yokmuş. Ayrıca aynı modelden bulamadım.

Verilerin kurtarılması için maddi olarak pek sıkıntım yok ama zaman benim için dar.

Sorum şu ki bu denemeyi başka bir modelle yapmak mümkün mü? Adam değil dedi ama düzenek çok basit görünüyor zira sabit diskin içinden 4 tane yol/kablo ne derseniz geliyor.
Bahsettiğim sürücü yüklü fakat Nvidia'nın demoları 8800 gt sahibi olmama rağmen işlemciyi kullanıyor.

Fluidmark diye bir program var PhysX ile ilgili deneme yapmak için. Bu program renderer'ı 8800 gt olarak görüyor fakat yük yine işlemcide.

Fikri olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Arkadaşlar geçenlerde nette gezerken bir resmi ipod a kopyalayayım dedim. Yanlışlıkla linki home screen e kaydetmişim. Linki home screen'den silmek istiyorum. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olun lütfen.

İlgilendiğiniz için teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Pardus için US Robotics 5426 modeli kablosuz usb adaptör sürücüsü bulamıyorum. Pisi deposu gibi birşeyler var interneti baya kurcaladım ama olayı pek çözemedim. Direk link olarak veya başka türlü sürücüye ulaşabileceğimiz bir yöntem biliyorsanız lütfen yardımcı olun.

İlgilendiğiniz için teşekkürler.
Selamlar arkadaşlar.

Bir kaç gündür arkadaşımın sistemi aşırı ısınıp restart atmaya başladı. Sistem boşta 60 küsür derecelerde oyunlara girdikten sonra 80 i aşıp restart atıyor. Kasanın hava dolaşımı iyi. Ayrıca güç kaynağı da aşırı ısınmaya başladı.

Bir de ekran kartı 3870 çift slot soğutmalı olandan o bile boşta 64 derece ve el değmiyor. Sistemde virüs falan da yok.

Sizce sorun nereden kaynaklanıyor acaba? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Selamlar;
Bir kaç gündür foruma girmiyordum. Önceleri kişilerin bloklanmasıyla başlayan garip olaylar zincirine tanımadığım kişileri arkadaş listemde görmem eklendi. Şifrem kırılmadı sanırım zira şifrem değişmemiş.

Konuyu açma amacım bu arkadaşları nasıl listemden sileceğimi bilemememdir. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 934
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 9.070 (Bu ay: 144)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 85 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.