Binbaşı
10 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaslar merhaba, BOSCH XXL buzdolabı ile tatsız bir tecrübem oldu, 40 gun içersinde dolaptaki govde gaz kacagi sebebiyle urun degisimi ve üründe olan isim güncellemesi sebebiyle de para iadesi aldım. ( fabrika 15 şubatta degisim yapabileceğini söyledi)

Su an bir de Siemens XXL KGN 86-42 serisi bakayım diyorum ama ses problemi var diyorlar ??? ( ayni seri ayni dolap gibi gözüküyor)

Uzun zamandır kullanmakta olduğunuz ve tavsiye edebileceğiniz XXL buzdolapları var mi ?

Tesekkurler...

Arkadaşlar ,

Hersabah işe giderken dikkatimi çekiyor , aştinin önünde konya yolunda refüjlerde kalan bir evsiz var. Adam yaz kış yağmur çamur hep orada. Yağmurlu havlarda kafasında torbasıyla üstüne yorganını çekerek orada kalıyor.

Belliki evsiz. Ne yapabiliriz. Kimi aramamız lazım bilen varsa bir akıl verirseniz , içim içimi yiyor görünce. Dışarda yağmur yağıyor hava sıfırın altında biliyorumki o adam orada .

İnternetten baktım biraz ama Ankarada bildiğim kadarıyla bir barınma evi gibi birşey yok.

Birşeyler yapsak
Arkadaşlar geçtiğimiz 2 gündür yurtdışıyla Skypeden görüşme bir türlü yapamıyorum. Daha evvel çok iyiydi. Bağlantıda yavaşlamalar oluyor. Yurtdışı çıkışlarında mı bir problem var acaba ?
Arkadaşlar Merhaba ;

P 200-1BA da bulunan DVDW/HD TS-L802A nolu dvd playerim nedenini anlamadığım bir şekilde cd-r yazamıyor. Dvd , cdrw yazarken ve dvd , cdr ,cdw okurken hiç bir soun yok ama cdr yazmaya çalışırken sürekli hata veriyor. Bir kaç program denedim ama hiç birinde yazamadı. Sorun ne olabilir ? Donanımsal mı yoksa firmware sorunumu ben çıkaramadım
Arkadaşlar , bu yaz temmuz ayı içersinde ankarada kır düğünü tarzında düğün yapılabilecek yerler araştırıyorum. Bildiğiniz güzel yerler var ise bana yardımcı olabilirmisiniz ?
Arkadaşlar merhaba ;

3 gün önce vatan dan Toshiba P200 1BA Laptop aldım. Herşey gerçekten çok güzel ama bu harman kordon hoparlörler tiz seslerde tınlama yapıyor. Sizde de aynı sorun varmı ?
Mesela örnek olarak manganın Yalan mp3 dinlerken şarkının ilk başlarındaki tiz seslerde tınlamalar duyuluyor. Gidip yenisiyle değiştirmeyi düşünüyorum ama acaba bu sorun kronikmi banamı denk geldi ?
Arkadaşlar yaklaşık 4-5 gün içersinde Toshiba P200-14H , P200-1BA , P200-10C modellerinden birini almayı planlıyorum. Başka alternatiflerde aklınızda var
ise düşünebilirim. 17" olması ve performanslı olması şart.

İlk ürün P200-14H

Toshiba Satellite P200-14H T7300 2Ghz 2GB 300GB 17" Notebook
* İşlemci Intel® Core™2 Duo T7300(2.0 GHz, 4 MB L2 cache, 800 MHZ FSB) * Memory 2,048 MB (1,024+1,024) DDR2 Ram - max. 4,096 MB * Harddisk 300 GB (4.200 rpm) Seri ATA HDD * İşletim Sistemi Microsoft® Windows® Vista™ Home Premium Edition Türkçe / İngilizce * CR-ROM&Floppy 300 GB (4.200 rpm) Seri ATA HDD * Grafik Kart ATI MOBILITY RADEON™ HD2600 HyperMemory™ teknolojili, 256 MB yerleşik, 1,023 MB kullanılabilir grafik b Xip 0 elleği, 16x PCI Express * Ekran 17" Toshiba TruBrite® WXGA TFT ekran (1,440 x 900 çözünürlük) * Ses Toshiba Bass özelliği geliştirilmiş ses sistemi ve Dolby Sound Room, Harman Kardon® stereo hoparlörler * Genişleme Özellikleri 5’i birarada Bridge Media Yuvası 6 x USB 2.0, i.LINK® (IEEE 1394), TV çıkışı (s-video), Entegre 1.3 Mp video kamera (VoIP), Entegre mikrofon (VoIP), Express Card™ Slot, HDMI-Out, S/PDIF-Out * Kablolu İletişim 56K modem, Ethernet LAN 10/100 * Kablosuz İletişim Wireless (802.11a/b/g/Draft-N network desteği), Bluetooth™ 2.0 EDR * Arabirimler Entegre 1.3 Mp video kamera (VoIP), Entegre mikrofon (VoIP), Numerik Klavye, Intel® Turbo Memory (1 GB) * Yüklü yazılımlar - * Batarya Li-Ion pil * Ağırlık&Ölçüler 3,2 kg

İkincisi P200-10C

Toshiba P200-10C T7200 2.0GHz 2GB 250GB 17" Notebook
*TOSHIBA P20010C C2DUO T7200 2.0GHz 2GB 250GB *CPU Cinsi - HIZI Intel® Centrino Duo Mobile teknolojisi, Intel® Core 2 Duo T7200 2.0 GHz işlemci *Ekran Boyu(Inch) 17'' *Ekran Tipi TruBrite WXGA+ TFT ekran (1.440 x 900) *Ekran Kartı Nvidia® GeForce™ Go 7600 256 MB'ı yerleşik TurboCache özellikli 527 MB kullanılabilir grafik belleği,16 x PCI Expres, 3D grafik hızlandırıcı *Bellek(MB) 2.048 MB (1.024 MB + 1.024 MB) *Bellek Tipi DDR2 Xip 0 RAM - Max. 4.096 MB (667 MHz) *Floppy YOK *Sabit Disk 250 GB (4.200 rpm) S-ATA HDD *Optik Sürücü DVD Super Multi Sürücü ( çift katman ) *Faks-modem Uluslararası V.90 modem *Ses Toshiba Bass Enhanced Sound System ile SRS TruSurround XD Sistem *Network Ethernet LAN 10/100, Wireless LAN (802.11 a/b/g/draft-N) *Port DC-in, harici monitor, mikrofon, kulaklık (stereo), RJ-11, RJ-45, TV-out (s-video), i.LINK, 3 x USB 2.0 *Pil Ömrü Li-Ion pil (2 saate kadar pil kapasitesi) (Yaklaşık-Kullanıma Bağlıdır) *Ağırlık(KG) 3.2kg *Yazılım Orijinal Microsoft Windows Vista Home Premium Edition TR/ENG *Ek Özellikler 5'i birarada media kart slotu ( SD Card, Memory Stick®, Memory Stick Pro, MultiMedia Card™, xD-Picture Card desteği) *Türkçe Q Klavye, 87 tuş, 13 fonksiyon tuşu, Dual Mod Pad, Express Card Slotu *Entegre 1.3 Mp video kamera (VoIP), Entegre mikrofon (VoIP), Numerik Klavye, HD Audio *Boyutlar : 399 x 288 x 36 / 46.5 mm.

Üçüncüsü P200-1BA

Ekran Çözünürlüğü (DPI) 1440 X 900
Optik Sürücü HD DVD-ROM
Ses Kartı Toshiba Bas Özelliği Geliştirilmiş Ses Sistemi ve Dolby Sound Room, stereo hoparlörler
İşletim Sistemi WINDOWS VISTA HOME PREMIUM - TÜRKÇE/İNGİLİZCE SEÇENEKLİ
Aile Satellite Pro
İşlemci Cinsi Intel Core 2 Duo mobile processor
İşlemci Hızı ( MHZ) T7500 4MB L2 2.2 GHz 800 MHz
Ön Bellek 4 MB
Bellek (MB) 2048 MB DDR2 (2 X1024 MB) 667 Mhz
Maksimum Bellek ( MB) 4096-Mb DDR2 667Mhz
Bellek Slot Sayısı 2
Sabit Disk ( GB) 250 GB (4.200 rpm) S-ATA
Ekran Kartı ATI MOBILITY RADEON HD2600 HyperMemory teknolojili, 256 MB yerleşik, 1,023 MB kullanılabilir grafik belleği, 16x PCI Express
Ekran Boyu ( Inch) 17"
Ekran Tipi WXGA
Faks Modem 56K
Network Kartı Ethernet LAN 10/100, Uluslararası V.90 modem (V.92 ready)
Kamera ENTEGRE
Bluetooth VAR
I/O Port DC-in, harici monitor, harici mikrofon,kulaklık, RJ-11, RJ-45, TV-out (s-video), i.LINK, 5-in-1 Media Card Slot, 6 x USB 2.0, HDMI-Out, S/PDIF-Out
Wireless Wireless LAN (802.11a/b/g/Draft-N network desteği)
Ağırlık (kg) 3.2 kg
Garanti ( Yıl, Açıklama) 2 yıl garanti
Pil Tipi - Ömrü Li-ion - 2.5 saate kadar
Web Adresiwww.toshibatr.com
Klavye Q Türkçe
Mouse TOUCH PAD

Fiyatlara gelince

P200-1BA Vatanda 1839$+KDV

P200-14H 2200 $ + KDV

P200-10C 2170 $ +KDV

Hangisini almalıyım sizce
ARkadaşlar merhaba ;

N80 telefonum için her koşulda doğru dürüst çalışacak bir bluetooth gps arıyorum. Netten biraz araştırdım 20 kanaldan 51 kanala kadar aletler var. Bu kanal olayı nedir ne gibi bir yarar sağlar. Bana önerebileceğiniz bir ürün varmı ? N80 ile bluetooth gps ten verim alabilirmiyim ? Dediğim gibi düzgün sapmadan çalışacak bir alet arıyorum.

Teşekkürler
Arkadaşlar merhaba ;

Ankarada son 2 haftadır iyi yağmur yağıyor. Zaten dileğimizde bu şekildeydi.... Yağmurda ne zaman büyük bir su birikintisine girsem vites değiştirip gaza bastığımda kayış sesi tarzında bir ses geliyor. Bunu sadece su birikintisene girersem 1 kere yapıyor. Normal yağmurda su birikintisine girmeden yolda gidersem yada kuru yolda yapmıyor Sizce sorun ne olabilir ??????

Teşekkürler herkeseee
Arkadaşlar yaklaşık 23 ay önce 2001 Polo Classic marka aracıma BRC fast sequent sıralı sistem taktırdım. Maşallah hiç bir sorun çıkarmadı. Yaklaşık 30.000 km oldu. Bu lpg sisteminin bir bakımı falan varmı ? Bi filtre değiştireceğimi söylemişlerdi ilk taktırırken. Bu gün telefonla sordum bi gel bakalım dediler masrafında 2 filtrede değişirse 70 YTL olur dediler. İki tane filtre için 70 ytl biraz pahalı değilmi ? Daha evvel filrte değiştiren arkadaşlar yardımcı olariblirlermi __??
Hakkında
Meslek: İnşaat Mühendisi (MS)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.028
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 313.928 (Bu ay: 1.444)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.