Yüzbaşı
26 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 73 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar, birkaç senedir TT'nin verdiği ZyXEL VMG3312-B10B model modemi kullanıyoruz. Yıllardır IP alamama ve kopma sorunu yaşıyorum, sorunun Türk Telekom kaynaklı olduğunu düşünüyordum geçen haftalarda bir çağrı merkezi görevlisi sorunumu çözene kadar. DSL ışığı kırmızı yanıyor, modem IP alamıyor. Modem arayüzüne girildiğinde Internel_DSL'in devamı N/A haline dönüyor. Ayarlara girip PPP şifresini tekrar girince her şey düzeliyor. Ancak bu sorun gün aşırı meydana geliyor ve kritik anlarda olması can sıkabiliyor. Bu sorunun kaynağı nedir? Telekom mu yoksa modem mi? Nasıl bir çözüm izleyebilirim? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Reklam olarak Thrustmaster ürünlerinde indirim olduğu karşıma çıktı. Satan zaten Türkiye distribütörü gelbura. Çek ve bonus hediyesiyle daha da uygun fiyata gelir. G29'un 4000 TL üzerine çıktığı bu dönemde fiyat gayet uygun.

Alıntı

metni:
ttps://urun.n11.com/joystick-ve-gamepad/thrustmaster-tmx-pro-yaris-direksiyonu-xbox-onepc-P421889308
Öncelikle merhabalar,

Yeni taşındığım eve Başkentgaz kontrol için geldi. Başkentgaz onaylı bir servis tarafından test nipeli değişmesi gerektiğini söylediler. İnternetten baktığımda bu parça 5 lirayı aşmıyor. Ancak aradığım yerler tamı tamına 250 lira istiyor. 250 liralık neyi var bu parçanın? Forumda var mıdır Başkentgaz onaylı uygun fiyatlı bir yer bilen?
Selam millet. SMF forumuna sadece belli bir email domaini üzerinden kayıt almak mümkün mü? Mümkünse nasıl? Teşekkür ettim ^^

örn: kayıtlar sadece @gmail.com olursa kabul vb.
Evet, başlıkta yazdığım gibi. Elbette ben de bir zamanlar sınav sonuçları geldi, acaba oralarda hayat nasıl diye sorularla boğuşuyordum. :) Keyifli bir konu olacağını umuyorum. ^^
Selam herkese. Geçen gün bir çekilişten MW Glock Water Elemental geldi. Üzerinde 100 lira değerinde ki Witchcraft stickerı var. Bu stickerın fiyata etkisi olur mu, olursa ne kadar?
Merhabalar, ben bilgisayarım için bu SSD'yi almayı düşünüyorum. Amazon'dan baktığımda, vergisiyle beraber Türkiye'ye 354 liraya geliyor. Vatan bilgisayarda şu anda aynı SSD 344 lira. Sizce Vatan'daki birebir aynısı mıdır?

Ek olarak, bu SSD alınır mı sizce? Eğer cevabınız hayırsa bu fiyat aralığında hangi SSD'yi almalıyım?
Bilyoner veya Nesine'ye kaydolmaya çalıştığımda benden nüfus cüzdanımın seri no'sunu istiyor. Bu bilgiler ile ne yapılabilir, neden istiyorlar?
2 ayrı numaram var, birisini eski numaram olduğu için sadece Whatsapp uygulamasında kullanıyorum. Yeni tanıştığım insanlara 2 numara vermek biraz sıkıcı bir hal aldı. iOS sürümüm 7.1.2. Jailbreak yaparsam telefona 2 ayrı whatsapp kurmamı sağlayacak bir tweak var mıdır? Ya da jailbreak olmadan yapabilir miyim? Teşekkürler.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.389
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 111.754 (Bu ay: 760)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 283 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.