Yüzbaşı
10 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,
2012 yılında buradaki tavsiyelere uyarak aeg kurutma makinası aldım bunca zamandır da sorunsuz kullandım. uzatılmış garantimin bitmesinden 2 gün sonra makinam arıza yaptı o günden beri servis peşinde koşuyorum servisler bi şekilde beni atlatıyor aralık başından beri tamir ettiremedim makinayı genel merkeze şikayette bulundum adam gibi bi cevap vermiyorlar servis göndermiyorlar.

üsküdar'da oturuyorum tamirci arıyorum tavsiyesi olan var mı acaba?
Merhaba arkadaşlar,

Bahçede film keyfi için bi projeksiyon arıyorum, çin mallarına baktım ucuza kaçayım istiyordum ama bir arkadaşımda Epson Full HD 'de sağlam ripli bi Game Of thrones izleyince dibim düştü.
Çin malı projeksiyonları karşılaştırma şansım olmadı. Aradaki fark çok bariz olur rahatsız eder mi?
3000 TL'ye kadar çıkabilirim projeksiyon için ama ne kadar az versek o kadar iyi tabi.

tavsiyeleriniz nelerdir? Genelde bi cihaz bağlayarak rip'li 1gb 'lık full hd filmler izlerim heralde, bluray rip vs uğraşmam gibi düşünüyorum, netflix'ten de izlerim sanırım.
teşekkür ederim.
ev kullanımı, geniş yerim var dolap için dondurucu alt üst farketmez. kücük bi dolap olmamalı 4 kapaklı ya da gardrop tipi olanları sevmiyorum.
tavsiyeleriniz?
Selamlar,
Odamda bilgisayar monitorünün üstüne monte edeceğim bi TV arıyorum, şu an 42" eski bi samsung var ilk çıkan HD modellerden, bunu yazlığa emekliye ayırıyorum.
45 ve üstü boyutta birşey almayı düşünüyorum, boyut ufaltmayı kesinlikle düşünmüyorum.
4k olması tercih edilebilir, uydu alıcı vs falan kesinlikle gereksiz TV hattı çekmeyeceğim, yalnızca netflix vs izlemek amaçlı kullanıyorum, yalnızca PC'ye bağlı.

LG,Samsung Philips(ambilight özelliği çok güzel geliyor bana), vestel uzun süredir model / teknoloji takip etmiyodum o yüzden tekliflere açığım.

2000TL'nin fazla üzerine çıkmak istemiyorum.

Şimdiden teşekkürler
Selamlar herkese,

AEG marka kurutma makinamın altına kurulmak üzere bi süredir çamaşır makinesi arıyordum. Sonunda seti ve görüntüyü bozmamak adına Bu modele karar verdim gibi:
http://www.aeg.com.tr/products/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-bak%C4%B1m/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makinesi/l87405fl/

TEKZEN web sitesinde havale fiyatı 1820 TL ye geliyor.bulduğum en düşük bu gibi (kargo dahil)
Yorumlarınızı ve tavsiyeleri rica ediyorum.

iyi forumlar
Sevgili arkadaşlar,

Forumda tavsiye edilen AEG Lavatherm kurutma makinası aldım bir kaç yıl önce. Oldukça memnunum, şu an bir çamaşır makinası almak istiyorum. Özellikle samsung marka makinalar güzel gibi görünüyor, fakat bir arkadaş bana
Samsung marka çamaşır makinası alıp üstüne AEG koyarsan, garanti ve serviste sorun yaşayabilirsin dedi. Oluşacak arızalarda servis kurutma makinasına suç atabilir, garanti kapsamı dışında kalabilirsin hatta çamaşır makinanı servis kurmayabilir dediler.
Bu konuda siz ne diyorsunuz?
AEG ya da Electrolux çamaşır makinası mı almalıyım illa?

Şu an durum böyle; samsung makinaınn üzerinde duruyor kurutma makinası, tabi o zaman kurutmayı kuranlar birşey söylememişlerdi

Selam arkadaşlar,
Kendi evimde kullandığım valliant kombim bozuldu 15 yıllık falan bi kombi, tamiri büyük ihtimalle yüksek rakamlara çıkacak o yüzden değiştirmek istiyorum, öncelikle biraz bilgi vereyim:
ev 110 m2, kombi kapalı balkonda duruyor.
-Normal hermetik kombi, bunu yoğuşmalıyla değiştirmöek için yeni proje çizilmesi gerekiyor mu? Maliyeti ne olur?
-Uzun süreli garantisi olan bi kombi istiyorum, valliantın garanti programları çok pahalı farklı bir marka düşünebilirim.
-mutlaka kablosuz kumandalı bir model alacağım
-mümkün olduğunca uygun fiyatlı bir model olursa benim açımdan iyi olur.

Bu çerçevede uygun model marka önerileriniz var mı acaba? Bir de bu işi yapan, kombiyi satan montajını yapan forumdan bir arkadaş varsa, dışarıdan alacağıma burdan almayı tercih ederim.

Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
Konuyla ilgili net bilgim yok o yüzden soruyorum
kullandığım konfigürasyon 3. yılında oldukça memnunum halen pek oyun vs oynamıyorum arada video editleme işlerim oluyor onun dışında genelde web.
yine de gözle görülür bi yavaşlamalar hissetmeye başladım artık. çok bi para harcayarak upgrade istemiyorum.

Intel i5 3570K
P8 Z77 Pro anakart
Corsair 2x4Gb DDR3 1600mhz (cmz8gx3m2a1600c9b)
Asus Ge FOrce Gtx 570
OCZ Vertex 3 SSD 120Gb

Aklımda hep fazla ram çok gereksiz kalıyor gibi şeyler kalmış. emin olamıyorum.
Ram'i 2 tane daha 4gb lik ram alıp 16gb 'a çıkarsam bi faydasını görrümüyüm yoksa 2600MHZ lik ramlere geçip 8gb'da mı kalmalıyım?
Herkese selamlar,

TTNET ile yaşadığım sıkıntılar nedeniyle Uydunet İnternete geçmeye karar verdim. TTNET'in hiç esnek olmayan kota durumları yüzünden 50mbit 200GB AKN paketini kullanıyordum, Uydunet 25mbit 50GB AKN paketine başvurdum (uyku yok/turbo vs gibi durumlar nedeniyle baya kullanışlı olacağını düşünüyüroum)

Neyse şu an VDSL hattımda kullandığım modem ASUS arayüzü ve özellikleri baya iyi ve sorunsuz bir modem, fakat uydunetten bana verecekleri modem hakkında aşırı kötü şeyler okudum NETMASTER wifi özelliği ve diğer hertürlü şeyiyle tam bir rezaletmiş.
Başka bir modem alacak durumum var ancak pek bişey bulamadım. Forumda da pek tavsiye yok, sz ne önerirsiniz acaba?
Selamlar herkese,

gayrimenkul işiyle uğraşıyorum, şu an nikon d800, 16 35 lens kullanıyorum. oldukça iyi sonuç alıyorum açıkcası ama bu cihazı taşımak çok zor geliyor, aracı bi yere bırakırken çok korkuyorum çalınacak diye, ağır ve kullanımı da zor, otomatik mod yok sürekli ayar yapmak zorunda kalıyorum. belki de ben bulamadım zaten lgi alanm değil, ek olarak çektiğim resimleri neredeyse 800 x 600 boyutuna indiriyorum ki resmen ziyan etmek olsa da kabul edilen format bu olduğu için öyle yapıyorum.

geçen gün bimeks de NX Mini body gördüm 500lira civarına makina çok hoşuma gitti lens takılabiliyor olması da benim ihtiyacıma göre lens bulmam durumunda benimişimiçözer gibi geldi

bu makina hakkında ne düşünüyorsunuz? wide lens var mıdır buna uygun 16 35 gibi olur mu? başka ne önerirsiniz?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
World of Warcraft
Eu Dunemaul
TV
Samsung
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Tablet
apple
Notebook
HP
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 744
İkinci El Bölümü Mesajları: 167
Konularının görüntülenme sayısı: 118.043 (Bu ay: 249)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 49 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.