U

Teğmen
10 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
HDMI çıkışından freesync destekli bir monitörüm var resimdeki adaptörü ekran kartının display portuna takarak monitörümün HDMI portuna bağlantı yapsam acaba freesync aktif olurmu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim herkese iyi günler dilerim.

Bugün itibari ile yeni kargodan gelen sapphire 5600 xt kartımı kasaya montajladım ancak çok garip bir sorun var.İlk açılıştaki bios ekranımı göremiyorum taki windows açılana kadar no signal alıyorum.konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.şimdiden herkese teşekkürler ve saygılar.
Öncelikle herkese iyi bayramlar dilerim.Yakın zamanda 5600 xt almayı düşünüyorum ancak 5500 xt gibi bir kartta 8 gb vram olupta 5600 xt'de neden vram 6gb ilerleyen zamanlarda 5600 xt'nin 8 gb versiyonu çıkarmı.Birde 6 gb vram ne kadar ileriye dönük bir yatırım olur görüşleriniz benim için değerli.Herkese teşekkürler.
9/11/2018 YILINDA HEPSİBURADA'DAN ARENA GARANTİLİ RX 570 ALDIM ANCAK 2 YIL DOLMAMIŞ OLMASINA RAĞMEN KARTIM GARANTİ SORGULAMASINDA GARANTİSİ BİTMİŞ GÖRÜNÜYOR.SORUNUN KAYNAĞI NE OLABİLİR ACABA VEYA NE YAPMAM LAZIM?HERKESE İYİ BAYRAMLAR DİLERİM.
S.A dostlar elimde 14 ay garantili sapphire rx 570 4 gb var.Bu kartı satıp üzerine 500 lira koyup rx 580 8 gb almak ne kadar mantıklı acaba fikir ve görüşlerinize ihtiyacım var?

Resimdeki Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3200MHz DDR4 Ram kitleri dün itibari ile elime ulaştı.Ancak sıkıntı şu noktada bu ram'ler 16-20-20-20-38 zamanlamaya sahip xmp profilini etkinleştirdiğim zaman.Bundan daha aşağı bi zamanlama ne yaptıysam olmuyor sistem açılmıyor.sizlerden ricam bunları iade edip daha düşük 16-18-18-18 gibi bir zamanlamaya sahip bellek alsam ryzen 2600+rx 570 sistemde bi fark olurmu.fikirlerinize ihtiyacım var bu doğrultuda ürünü iade edeceğim herkese selamlar ve saygılar ederim.
Öncelikle herkese selamlar,aşağıdaki bileşenlerden oluşan bir sistemim var bu sisteme bu işlemci darboğaz yaparmı sizce yada ekran kartı haricinde tüm sistemi yenileyip ryzen 2600'e geçsem çok fark yaşarmıyım mesela oyunlarda fps anlamında?Yorum yapacak herkese şimdiden teşekkür ederim.

fx-8350
msi 970 gaming anakart
12 gb ddr3 1600 mhz
sapphire rx 570 4gb
elimde orjinal fifa 12 var ve içinde online pass bulunmakta.yaklaşık 2aydır 5 yıllık uk psn hesabımla bu şifrede sorun yaşamadım.ancak bugün yeni psn hesabı açtım kendime ve online pass olarak içindeki yazılı şifreyi girdim ancak bir türlü kabul etmiyor.acaba bu şifreler tek hesap içinmi yani aynı cihazda çift hesab oluşturup iki hesaptada online oynayamazmıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.
http://panasonic.net/avc/viera/eu2010/product/s_plasma.html#feco

linkteki panasonic full hd plazmayı almayı düşünüyorum.bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum yeni nesil plazmalarda xbox 360 ve ps3 başarışı nedir acaba yoksa lcd yemi yönelmeliyim tekosa elemanı burn-in olayının bu seride çözüldüğünü anlattı bana ama yinede tereddütlüyüm.vereceğiniz cevaplar doğrultusunda hareket etmek istiyorum.saygılarımla
selam arkadaşlar forumdan ps3 ile plazma kullanan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.modelini belirtmiş olduğum panasonic plazma şu an teknosada 1700 lira ve kampayada sizce ps3 te bu ürün nasıl bir performans verir lcd tv lere oranla üründe 2000000:1 kontrast ve sıfıra yakın bir tepkime süresi ayrıca gaming modu var bilgili arkadaşların yardımını bekliyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
MSI B450 GAMING PLUS | RYZEN 5 2600 | CORSAİR VENGEANCE LPX 16GB DDR4-3200 | SAPPHIRE RX 570 PULSE 4GB | ACER VG270BMİİX | CORSAİR FORCE LE200 | SEAGATE 1TB | DARK X124 COOLER |
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 181
İkinci El Bölümü Mesajları: 24
Konularının görüntülenme sayısı: 42.866 (Bu ay: 156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.