Yüzbaşı
08 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bugün paylaşımlardan birinde dikkatimi çekti:
https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/CHJGUF2gG-w/%3Figshid%3D16wv2piktkwxq

Depremde yıkılan binalar yapılan inşaatları tekrar gündeme getirdi. Yapılan inşaatlarda denetim mekanizması yapı denetim şirketleri. Peki yapı denetim şirketini seçen kim inşaatı yapan müteahhit. Dolayısı ile inşaat firması yapı denetimin patronu. Bu durumda yapı denetim, patronu hakkında nasıl olumsuz rapor verecek? Peki olumsuz rapor vermeyecekse de yukarıda yazdığın Mustafa Kemal Atatürk’ün öğüdü nasıl tutulacak?
Merhaba arkadaşlar hiç bu iki makineyi kıyaslayan oldu mu?
2020 model araç alacağım. Ford Focus Titanium Sedan 1.5 Dizel Otomatik-2020 Renault Megane icon Sedan 1.5 Dizel Otomatik-2020 Toyota Corolla Dream Sedan 1.8 Hybrid Otomatik arasından seçmem gerekli.
Özellikle iç hacim ve güvenlik olarak kıyaslayacak olursak hangisi daha öne çıkar.

Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar Merhaba. Avrupa yakasında bildiğiniz güzel bir buz pisti var mı buz pateni için?
Arkadaşlar Merhaba,
Evimizde ki buzdolabı arızalandığı için 3 saattir hızlı bir şekilde forumu ve fiyatları tarıyorum. Sonunda bütçem dahilinde (1250 TL) seçenekleri ikiye indirebildim. Ancak bu ikisi arasında karar veremedim. Herkes LG nin buzdolaplarında ki kalitesinden bahsetmiş. Dolayısı ile aklım LG den yana. Ancak Samsung un bu modeline de kötü diyen olmamış ve ayrıca garanti süresi de LG ye göre baya uzun. Tabi hacim olarakta yine Samsung bir adım önde.
Siz olsanız acaba hangisini seçerdiniz?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Televizyon almak niyetindeyim. Bu iki tv arasında kaldım. Biri LCD biri LED. Arada 400tl fiyat farkı var. Hangisini almalıyım?
Arkadaşlar bende Dell inspiron 1520 dizüstü bilgisayar var. Ancak adaptörü bozuldu. Güç gelmiyor. Piyasa da orjinali yok. Koç sistem ile irtibata geçtim 65 $ + KDV istediler. Çok fazla geldi. Acaba yan sanayi mi alsam? Arkadaşlar Perpa da uygun fiyata bulabileceğimi söylüyorlar. Ancak bataryaya zarar vermesinden korkuyorum. Bir de acaba yaptırılamaz mı bu alet acaba? Bu konuda bilgisi olan bana yol gösterebilirse sevinirim.

Yardımlarınız için teşekkürler.
Merhaba Arkadaşlar,
İder mobilya hakkında bilgisi olan var mı acaba? Ürünlerine internet sitesinden baktım ve çok beğendim ancak ürünleri ve kalitesi hakkında hiç bilgim yok. Fikri olan benimle paylaşırsa çok memnun olurum.
Şimdiden yardımınız için teşekkürler.
Herkese Merhabalar,

Çok uzun süredir 2. el araç arıyorum. Kafama uygun bir tane araç bulamadığım için sıfır araç almaya karar verdim. Aklımda ki modelleri ikiye kadar indirdim. Bunlar

Fiat Punto Evo 1.3 Multijet
Citroen C3 1.4 Hdi

Sizinde gördüğünüz gibi araç dizel olacak ve fiyatları birbirine yakın. Sanırım yakıt tüketimleri çok yakındır birbirine. Bu yüzden sağlamlık ve arıza çıkarmaması yönünden 2 markanın arasında kaldım citroen ve fiat. Sizin görüşleriniz nedir bu konuda.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Uzun süredir süren Colt arayışımda bütçeme uygun bir bir colt bulamadım. Şimdi ise kardeşimin bir arkadaşı 2003 model polo otomobilini satıyor. Araç 41000 km de. Bayan ilk sahibi ve tüm bakımlarını serviste yaptırmış. Boya ve kaza yokmuş. Sadece 1-2 çizik varmış. Hiç aklımda olmamasına rağmen böyle temiz bir araba bulduğum için ciddi düşünmeye başladım. 17500 tl gibi bir fiyat istemiş. Sizce bu otomobil Colt yerine alınır mı alınırsa da bu arabaya en fazla ne kadar verilir?
Hakkında
Meslek: Kimyager
Forum İmzası:
Hakkımda:
DELL INSPIRON 1520 T8100 3GB DDR2 160GB HDD NVIDIA 256MB 8600GT

2011 Model Egzotik kırmızı Punto EVO Multijet Dynamic

IPHONE 5
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 495
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 81.962 (Bu ay: 576)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 70 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.