X

Teğmen
07 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selam arkadaşlar yeni aldığım modülün orjinalliyi hakkından şüphelerim var markanın kendi sayfasında seri numarasından register yaptıgımda "2 yıl daha garantiliyemessiniz"tarzında almanca uyarı mesajı aldım...satıcının sayfasında orjinal oldugu yazdığı halde bana gelen ürün kutusu açılmış ve garanti belgesi yoktu tüm forumlarda güvenilir bir mağaza olduğu yazıyordu ancak anlattığım şekilde ürün bana ulaştığında şüphelendim...bu ürünü kullanan varsa orjinal olup olmadığını nasıl test ederim yada en azından tv menü genel arayüzünden yazan yazılım sürümünü yazarsanız sevinirim.Bendeki 1.1.0(r7658-r4487).
biliyorum eski reciever fakat mütiş kaliteli ama hdmi dan bağladığımda ses 5 saniye geliyor ve derin bir sessizlik...televizyon arçelik hd ready...bir uyumsuzluk var ama 1600c yi başka tv ye taktigimda sorunsuz calişiyor.Arçelik tv deki hdmi da bozuk değil(test ettim).Acaba farkli bir hdmi kablosumu kullanmam lazım..fikri olan varsa çok memnun olurum.
merak ettiğimden dolayı soruyorum...windows 10 aktive edilmiştir ama installed update bölmünde topu topu 5 tane update gözüküyor ve neredeyse her saat başı delirmiş bir şekilde defender update'i...sizde nasıl?
Network ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim

uydunetin yeni modemi cbw-383z4 netmaster taktım tabi haliyle wireless sinyali baya düşük oldu..eski modem olan motorolanın sbv1501 ile kablosusz köprüleme yapıp sinyali güçlendirmek istiyorum.

evdeki setup: netmaster kablo ile pc ye bağlı wireless açık router modunda köprüleme özelliği etkin motorola mac adresi netmastera kayıtlı web şifreleme ikisindede aynı.

bridge:motorola köprüleme etkin netmaster mac kayıtlı web şifreleme netmaster ile aynı kanallar aynı dhpc kapalı.

şimdiye kadar başarılı olamadım atladığım biryer varsa lütfen söyleyin.

şimdiden teşekkür ederim.
Bu konu ile ilgili yardımınızı isticem...takip edenler bilir samsung 830 hem performans olsun hem dayanıklık olsun baya iyi bir ssd fakat türkiyede satan bir yer bulamadım aksine samsung pm830 satan birçok yer var ama bu model genelde notebooklar için..arasındaki fark ise düşük 4k yazma oranı ve en kötüsü bildiğim kadarıyla update olmuyor.
SAMSUNG 830 Series MZ-7PC128B/WW 2.5" 128GB SATA III MLC Internal Solid State Drive (SSD) bu modeli alabiliceğim bir yer bilen varsa lütfen yardımcı olsun.
Yeni aldıgım vertex 2 de arka tarafındaki yeşil led ışıgı devamlı yanık kalıyor bunun yanıp sönmesimi gerekir?Bilen yada aynı mamüle sahip olan bir arkadaş yardımcı olursa cok sevinirim.
şimdiden teşekkürler.
merhaba arkadaşlar benim sorunum iphone ekranın sağ üst kenarında...elimi hafif bastırdığımda tıkır tukur ses gelmesi, heralde hafif bir boşluk var ekran ile ekranı tutan yuvada..bu olay 2 günde bir oluyo yani hafif elim le bastırdığımda sanki yerine oturuyo ve ses geçiyo ama 2 gün sonra, tekrar kontrol ettiğimde, gene tıkır tukur..bunu garantiye göndermeden halletmenin yolu varmı?
Slm arkadaşlar benim problemim yeni yüklediğim vista 64bit te, bilgisayarı kapttığım halde halen kablo modemin activity ışının yanıp sönmesi...herşeyi denedim aygıt yöneticinsindeki wake on lan keza biostada kapattım ama halen modemin ışıgı pc kapalı olsada yanıp sönüyor.

İlginçtir bilgisayarı uyku moduna getirdiğimde kablo modemin ışığının yanması duruyor.
bununla ilgili yardım ederseniz minnettar olurum:)
Slm arkadaşlar benim problemim yeni yüklediğim vista 64bit te, bilgisayarı kapttığım halde halen kablo modemin activity ışının yanıp sönmesi...herşeyi denedim aygıt yöneticinsindeki wake on lan keza biostada kapattım ama halen modemin ışıgı yanıp sönüyok.

İlginçtir bilgisayarı uyku moduna getirdiğimde kablo modemin ışığının yanması duruyor.
bununla ilgili yardım ederseniz minnettar olurum:)
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
arkadaşlar kulaklıkla radyo dinlerken tel geldiğinde neden kulaklıkta çalmıyoda telefondan çalıyor...bi sitede okudum radyo dinlerken radyo ayarlarında kulaklık telefonu aktif seçeneyi varmış....ben bulamadım dorumudur bu??
not:kulaklık takılıiken radyo veya müzik dinle me diğimde tel geldiinde normal olan yani kulaklıktan çalıyor
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 219
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.477 (Bu ay: 52)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.