S

Binbaşı
05 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar ROS u battle.net üzerinden yanlışlıkla aldım ve geri iade etmek istiyorum. daha 24 saat olmadı. nasıl iade edeceğimi bilmiyorum. yardımcı oalcak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

paypal üzerinden alındı.
herhangi bir bilgisi olan var mı? yoksa yine boş bilgiler üzerine mi kuruluydu?
Arkadasıma bugün araç alacağız. 2 model arasında karar vermek durumundayız.

1-yeni astar hb 1.3 dizel enjoyactive 53000 tl

2- peugeot 308 1.6 dizel otomatik active 53000 tl

Bugün öğlene kadar almak zorunda, sizce hangisini secmeli. Yorum yazanlara şimdiden teşekkürler
başlıktada belirtildiği gibi amerikadan getirtilecek 1000-1500 tllik makine önerisi istiyorum sizlerden. bir bebeğim olacak ve güzel resimlerinin olmasını istiyorum. şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.
bugün çankaya audi de görüştüğüm yetkili bayan Q3 için 1.4 motor getireceklerini söylediler.

bmw ve meredesin 1.6 motor atağına audiden cevap gelecekmi sorusuna ise henüz öyle bir bilgiye sahip olmadıklarını söylediler.

son olarak 110 hpli dizel motoru sorduğumda(ultra motor dedikleri) kadın suratıma anlamsız baktı. sonra başka yerleri aradı. onlarında haberi yokmuş.

bu arada bayideki 2.0 motor Q3ün fiyatı 198.000 liraydı.
soru çok basit. euro 2.3 seviyelierine gerilerse sizce araba markaları yaptıkları zamları geri alacaklar mı?
arkadaşlar amcamın oğlu c180 almayı düşünüyor. ama ben yanlış hatırlamıyorsam gelecek yıl kasa değiştirecekti. bana kasa değişimi ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim

cevaplar için şimdiden teşekkürler
F30 sahibi arkadaşlar hangi line? hangi döşeme daha güzel sizce. ve ya line gereksiz sadece deri döşeme yeter diyenler. yorumları eksik etmeyin lütfen.
merhaba arkadaşalr. başlıkta da belirttiğim her yüzeyde çalışabilen fare arıyorum. gerekirse camda bile çalışsın. bir ara logitechin böyle bir faresi vardı ama adını hatırlayamadım bir türlü.

Annemin üzerine araba alacağız ama annemin ikameti başka bir ilde bulunuyor. 06 plaka almak için annemin ikametini kaç zaman önce Ankara'ya almam gerekiyor?

En az ne kadar ikametinin Ankara da kalması gerekiyor? ve ya bilmediğim başka bir şey varsa yardımcı olursanız sevinirim

Hakkında
Forum İmzası:
havale yolu ile sattığım charlar.
SURGEON(tibet serveri),SURGEON(pasific),illusionist, Shdwsamurai, C0ND0M(venus), Kensei, OpiaT, AngoriaN, BigStorm, SurreaL, MagicStorM, FlashMan, DarkSmoke, BigSensei, BlackLegenD, ShadowFirE, BlackRangeR, FireSlayeR, DarkSamurai, DarkSensei, DarkStroke, MaDClouD, DarkSoldieR, _DuTy_, KingDragoN, MadWinD, GhostSlayeR, DarkRaideR, Nel, NightLeoN, DarkBravE, NightStrokE, BraveDragoN, GoldenFisT, EyrioN, MadRaideR, MaDeviL, MadKinG(hera)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.117
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 97.422 (Bu ay: 281)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 103 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.