Binbaşı
04 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 171 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İşlemci bazı oyunlarda 4 ya da 4.2 ghz ye cıkmakta normalde boos hızı 3.6 ghz anakart işlemciye oc cekmekte bu ozelliği nasıl kapatırım anakart b450 msı tomahawk 3.6 boost hızında nasıl calıstırabilirim

Oyunlar 1000 tl fıyatına yaklaşmış malın ederı dıye bısey vardır ulkemızde artık konsol ısı lux tuketımınde onune gecmıs durumda nedır bu fanboyluk xbox ulkemızde tartısmasız tercıh edılen ya da etmesen bıle takdır etmen gereken konsoldur ama last of us var bızde saka gıbı konsolun omru 7 sene sana verdıgı exc sayısı 5 bılemedın 6 ortalama 20 saat gameplay sunan oyunları oynamak ıcın 1000 tl gozden cıkarmak ne kadar dogru 299 luk cıhaz normal sartlarda burda satıs rekorları kırmalı bu nesılde cok net xbox oyuncudan yana onlarda keyfınden degıl ezıldıkerı ıcın bunu yapmaktalar ozetle rekabetı kullanıcıya yararını gene gormus olduk
Arkadalar 90 larda kullandıgımız pc kasalarına yenı sıstemlerı kurmaktalar zor oldugnu bılıyorum acaba bu tarz bı kasa nerden alabılırım
https://www.youtube.com/watch?v=I37U52gMFGA
Ne diyelim ki artık alım gucunu gectım bır de bır malın ederı vardır 7500 tl ye atarı almak ne demek o bıle ulasılmaz oldu cok ılgınc
Birincil onceliğimiz anakartın kalitesi tomahawkı siparişini verdik yapılan testleri inceleyince tomahawkdan vrm kalitesi açısındam b550 a pro daha önde gözükmekte genel olarak bu 2 anakarttan hangisi tercih edilmeli
8700k olmayan düz modeli bu anakartla rahat kullanabilir miyim vrm falan yükte sorun cıkarıe mı
Elimiz de 2 sistem var i3 8100 ve 9100 anakartlar msi pro vhd plus iki sistemde prime 95 testinde belli bi süre sonra 80 derecelere gelmekte stok fan işlemcileri 70. Derece civarında tutamamakta yaz diye mi acaba haavalardan mı acaba aidata 64 ün stress testin de 75 i gecmemekte 10 dakika yapıpı sonlandırdık
Reditte ki vrm tablosuna bakınca da m takılı olan en iyi kart s2h görülmekte 75a ya tik atmışlar desteklemesi açısından işin msı hiç bir anakartı m takılı 75a onay alamamış vrm yapısı işin ilginci dier 450m lere görede cok ucuz bu kadar iyi mi gerçekten bu anakart acaba diorum vrm yapısı kotu de ondan mı soğutma bloğu var msı vrm lerinden daha mı kaliteli ki
Uzun yıllar perakende pazarında satıs danısmanlıgı yapmıs bırı olarak bu segment de cıhaz kullananlar genel olarak donaınm bılgısı sıfır oldugu ıcın ve ıntelın cola gıbı acayip bi marka degerının olması ınsanları dırek notebook pazarın da ıntele yonlendırmekte bır de satıs danısmanlarının amd alınmaz ısnıo diye yonlendırmesı de cok etkılemekte ozellıkler satıs danısmanları da musterıyı amd den kacırmakta masa ustunde kı gıbı bılınclı musterı de olmayınca genel anlamda pazar payını yukseltmesı cok zor bu pazar da...
1 hafta once ram aldım ancak kargo surecınde 2. el sıstem toplayarak rame ıhtıyacım olmadıgı ıcın kapıda ıade gerceklestırdım bugun kapı caldı ve urun bana tekrar kargolanmıs saka mısın sen hb bu sekılde dondurmelerının sebebı sanırım parayı ısletmeye calısıyolar surecı uzatarak bı daha asla bu fırmandan urun alınmaz
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 21 sn. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.419
İkinci El Bölümü Mesajları: 181
Konularının görüntülenme sayısı: 131.368 (Bu ay: 1.131)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 358 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.