H

Yüzbaşı
02 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar merhaba asus ac86u kullanmaktayım sıkıntım şu put.io aboneliğim buradan buradan download indirme linklerini kopyalayıp(https adres) download master a yapıştırdığımda bana kullanıcı adı ve şifre soruyor bunları yazıyorum ama bir süre sonra error hatası veriyor ve indirmiyor. ne yapmam lazım acaba
merhabalar fossil q founder aldım iphone da kullanıyorum ancak tel 17.47 ikrn saat fossil de 1 saat geri nasıl ayarlayabilirim acaba bulamadım
Ben 7500 almak istiyorum :)

Ama anlamadım

1-----EBAY bu ürün yeni diyor ama bunumu alsam (7500 yerine yeni çıkan diyor)

New SONY MDR-HW700DS 9.1ch Digital Surround Wireless Headphone System from Japan (YENI MODEL SANIRIM)

http://www.ebay.com/itm/151155512509

Yoksa bizim forumda konuştuğumuz ürün bumu

2----Sony Digital Surround Headphone System DS7500 MDR-DS7500 Japan Official

http://www.ebay.com/itm/Sony-Digital-Surround-Headphone-System-DS7500-MDR-DS7500-Japan-Official-/151304443425?pt=US_Headphones&hash=item233a729621#shpCntId

Enterasan olan yenisi dedikleri 325 USD

7500 Serisi 563 USD

Birde 400 USD'ye siz nereden buldunuz link verirseniz sevinirim

Hangisiniz alayım 9.1 mi yoksa 7.1 metall82 hocamada sormak isteri
Arkadaşlar hongkongdan note -4 n910s modelini aldım ancak türkçe menü yok google marketdende morelocale2 ve benzeri programları yükledim ancak olmadı ne yapabilirim.

Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar bu ay yurtdışı yolculuğum var. Hong Kongdan iphone 6 almayı planlıyorum dikkat etmem gereken bir şey varmı?

İphone 5 de arkasında bulunan rakamların sonundaki harflere dikkat etmek gerekiyordu bunda böyle birşey varmı

Şimdiden teşekkürler
arkadaşlar ben istanbul üniversitesi teknik bilimler meslek yüklsek okulunda okuyorum sinema üzerine master yapabilirmiyim yada yapmak için ne yapmam lazım
arkadaş merhaba acaba içinizde hiç kısa film kurslarına katılan oldumu? bu konuda bilgisi olan varmı? hangi kursları tavsiye edersiniz? neler görüşüyor? faydalı mı? biraz bahsedebilirmisiniz ilginize şimdiden teşekkürler?
arkadaş merhaba acaba içinizde hiç kısa film kurslarına katılan oldumu? bu konuda bilgisi olan varmı? hangi kursları tavsiye edersiniz? neler görüşüyor? faydalı mı? biraz bahsedebilirmisiniz ilginize şimdiden teşekkürler?
arkadaşlar antrenör olmak için illa futbol yada akademi okumak mı lazım bu konuda biraz bilgi verebilirmisiniz yada akademi okumak çok mu zor girişler falan mülakatta boy kilo bakıyorlar mı yoksa sadece o 1000metre'yi iyi koşanları mı alıyorlar? ben şu anda okuyorum okuluma devam edipte akademiye girebilirmiyim?
arkadaşlar bana bu sms.ac denen yerden sürekli mesaj geliyor günde 3tane yada 2günde falan bunlar kontörlerimi yiyormu bundan nasıl çıkabilirim bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 468
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 8.609 (Bu ay: 188)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 77 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.