S

Teğmen
20 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
Gönderileri
https://s.click.aliexpress.com/e/mMIhBXERt

Ödeme sayfasında “Monday” kodu ile 5 usd daha düşüyor...yaklaşık 53,5 usd ye geliyor...

Fiyatın uygun olduğunu düşündüğümden paylaştım...
BEKO B37-LEP-6WV LED TV almayı planlıyorum ve aşağıdaki iki sitede fiyatlar piyasa fiyatının altında.

bu iki siteden daha önce alışveriş yapan güvenilirliği konusunda bilgisi olan var mı?

http://www.bekoanabayi.com/asp/product/278/BEKO-B37-LEP-6WV-LED-TV?ref=akakce&v=1.32.5

http://www.bekotoptan.com/default.asp?git=9&urun=368#.UmtiAvmnfj8
arkadaşlar bu iki makine hakkında fikri olan varsa yazabilir mi?

WM12S765TR

WM10Y560TR

çamaşır makinemi yenileyeceğim almanya üretimi bosch/siemens marka ve 1500-1600 tl civarında bir makine almak istiyorum.

istediğim en önemli özelliklerden birisi programlardan bağımsız ısı seçimini yapabilme imkanı tanıması.çoğu makine malumunuz 20,30,40,60 ve 90 derece olarak bu imkanı sağlıyor oysa fiyatı yüksek olan makinelerde ise 20-90 derece aralığında 10 ar derece artırımla her değer seçilebiliyor.

siemensin fiyatları boscha göre daha uygun.

şu an 1200 devirli olan 12s765tr modeli 1000 devirli 10y560 modeline göre daha uygun bulunabiliyor. siemens bayileri siemensin şu anki kampanyasından kaynaklanıyor bu durum deseler de pek inandırıcı gelmiyor bana.

hangisini neden tercih etmeliyim bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
arkadaşlar satıcılar ssg-3300cr gözlüğün 2012 samsung es serileri ile %100 uyumlu olduğunu söylüyor.ama samsung tryi aradım sadece ssg-4100 ve ssg-3550 model gözlüklerin es serileri ile uyumlu olduğunu söyledi.

kafam karıştı ekstre gözlüğe ihtiyacım var ve kenarları kapalı şarjlı olsun istiyorum.ssg-3300cr uygun fiyatı ile almayı planladığım gözlük.bu gözlüğün es6570 ile çalışıp çalışmayacağı konusunda fikri olan var mı?
uzun tv araştırmalarım listeme en başından beri bir türlü giremeyen Samsung markası ile son buldu.46es6570 alarak umarım doğru bir karar vermişimdir.

aslında 46es6140 (teknosada oldukça pahalı satılan) modelini samsung tr garantili tek çekim 2133 tl.ye kargo dahil alıyordum.fakat yeni çıkan bu 6570 i görünce kararımı değiştirdim.es6140 modeline göre malumunuz uydu alıcı, micro dimming ve de 400 mhz farkları bildiğim kadarı ile.

tvyi hiperucuz.com sitesinden yine tek çekim kargo dahil 2278 tl ye satın aldım.ürün samsung tr değil teknoeksper garantili.bahse konu ithalatçı ankarada ben de aynı şehirde ikamet ettiğimden riskli de olsa göze aldım.biraz da hiperucuz(teknolojix) firmasına güveniyorum.daha önceki alışverişlerimden memnun kaldığım sağlam bir firma.

kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini beyan ederlerse sevinirim.
Iomega ScreenPlay TV Link DX HD Full HD 35046

bu cihazı kullanan var mı?şu an gittigidiyorda 169 tl fiyatı var.malum sigma işlemci bir cihaz için fiyatı oldukça uygun diye düşünüyorum.

yanlız kullanan fikri olan arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim.
Hakkında
Forum İmzası:
S E A S Q U A
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 793
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 25.454 (Bu ay: 136)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.