Çavuş
19 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Uydunet abonesiyim. Modemim kablosuz olan modellerden, Model numarası altından okuduğum kadarı ilke Uydunet- E274 veya CBW-700V.
Kablosuz ağa aynı anda hem pc, hemde cep tlfonundan kablosuz bağlanmaya çalıştığım zaman kesinlikle girmiyor. Hatta bu sorun olduktan sonra modemi kapatıp açmadan tekiyle bile nete giremiyorum.

Bayağı araştırdım ama sağlıklı bir şey de öğrenemedim. Anladığım kadarıyla uydunet modemlerde ip ile ilgili bir kısıtlama var.

Buna çare olarak ne yapabilrim acaba? Herkese şimdiden teşekkürler.
Gündelik işler için kullanabileceğim bir pc toplamak istiyorum. Oyun oynamam pc'de. İhtiyacim olan full hd film izlememi sağlayacak ve büyük ekranda metin yazmak için rahat kullanabileceğim bir pc. Çok para veresim yok o yüzden: )) Bu işler içinde illaki 1500 gibi bütçelere çıkmam şart mı? Birde cardfinans'la alacağim. Vatan ın indirimini beklemem işime yarar mi acaba?
Beyler bir arkadaşım bir iki gün içinde İtalya'ya gidiyor. Rica ettim banada oyun alıp getirecek.
Yalnız aklıma takılan böyle bir alışveriş karlı olur mu? Yoksa shopto zavvi felan daha iyi seçenekler mi?
Birde eğer aldırmaya karar verirsem İtalya'da nerede bunu ucuz yollu halledebilirler? Netten Media Markt'ın sitesi gibi yerlere baktım buradan daha pahalı
Ondan hiç istemeyip netten sipariş vermek daha mı iyi olur ne dersiniz???
Alıcam karar veremiyorum Slim 4GB alırsam HDD almam gerekir mi daha sonra DLC ler için felan...
Eğer HDD alırsam 250GB la fiyat farkı kalmıyacak ayrıca 250lik yanına kulaklıkda veriyor.. Aklıma takılan noktalardan biride parlak kasanın çok kolay çizildiği alıcağım yerde görmek istediğimde kutudan çıkartınca bile çiziliyor dediler ama parlak kasanın görüntüsüde çok hoşuma gidiyor :D Bi fikir verin bana karar veremiyorum...

Bide başlangıçta tavsiye edeceğiniz bi oyun var mı biraz uzunca götürecek bişey :) görüşlerinizi bekliyorum...
slm.masaüstü bilgisayara kurduğum yazıcıyı,dizüstü ile paylaştırarak, kablosuz biçimde kullanmak istiyorum. sistemi kurmak istiyorum ama bir türlü beceremedim. windows 98 yüklü masaüstü var. buna hp 1018 yazıcıyı kurdum ve çalışıyor. vista yüklü satellite dizüstü var. bununla masaüstü arasında ağı kurup paylaşımı sağlayamadım. modemimde airties rt 205. bu işi nasıl yaparım. varmı yardımcı olabilecek??
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 121
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 2.744 (Bu ay: 76)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.