Binbaşı
01 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
PSN store dan oyun almaya calisirken surekli " isleminiz tamamlanamadi daha sonra tekrar deneyin" hatasi aliyorum. Sabahtan beri durum bu sekilde, yeni bir email adresi alip denedim degisen birsey yok, degisik kartlarla denedim sorun cozulmedi. Daha once bir suru oyun aldim ilk defa basima geliyor, benzer bir sorun yasayan varsa gun icerisinde veya cozumu hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi, tesekkurler.

edit : baslik imla duzeltme
$ 1500 civari gamer lap top bakiyorum, en uygun asagidakini ikisini buldum, bu sistemlere yakin laptop kullanan arkadaslar varsa performansi hakkinda bilgi verebilir mi? Laptopu oyun icin kullanacagim, isiri isinma veya performans problemi yasatmayacak baska onerileriniz warsa onlarida degerlendirebilirim bu fiyatlarda oldugu surece.

Brand Name Asus
Item model number G75VW-RH71
Price $1,517.00
Operating System Windows 8
Processor Brand Intel
Processor Count 4
Computer Memory Type DDR3 SDRAM
Hard Drive Interface Serial ATA-300
Processor: Intel i7-3630QM 2.40 Ghz (x 8 threads) | 3.40 GHz (x 4 Threads) | 6 MB L3 Cache | 45 Watts
Graphics: 3GB NVidia Geforce GTX 670M GDDR5 Graphics Card | Optical Drive: SuperMulti 8X DVD+/-R/RW Dual Layer
RAM: 16 GB (4 x 4GB) DDR3 1600MHz | Hard Drive: 750GB 7200RPM HDD #1
____________________________________________________________________________________________________

Brand Name Asus
Item model number G75VW-RS72
Price $1,459.00
Operating System Windows 7
Processor Brand Intel
Processor Count 4
Computer Memory Type DDR3 SDRAM
2.3GHz Intel Core I7-3610QM Processor
12GB DDR3 Memory
750GB Hard Drive
3GB nVidia 670M 1080p
2,5 Gb iso fileı nasıl 50 veye 100 MB lık küçük parçalara ayırabilirim. Lap topda DVD writer yok 1 GB memory stickim var dosyayı bölüp başka bir bilgisaraya almak istiyorum. nasıl yapabilirim , yardım lütfen
Arkadaşlar benim sistem imzamda 2 ay kadar oldu sistemi toplayalı. 2x1 gb kingston 533mhz ram var ama kafama takıldı acaba 667 mhz mi alsaydım diye. bunların farklarını bilmiyorum acaba hatamı yapmışım 533mhz almakla, ne gibi bir fark yaratır 533 ile 667 olması.
redhouse sözlük programı her açılışta CDyi sürücüde görmek istiyor ama bu uzun iş tak çıkar uğraşılmıyor. bu yüzden CDdeki dosyaları isoya çevirip sanal sürücüye mauth edmek ve sürekli sanal sürücüde tutmak istiyorum ama dosyaları iso formatına çeviremedim. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz, isoya çevirmeden başka bir yolu varsa onuda deneyebilirim.
görev baumanın konvoyu gelecek onu karşılıycan baumanı yakalıycan gibi bişey şu yeni sniper tüfeğini aldığımız yerin ikinci görevi, zırhlı taşıyıcının yanına bombayı yerleştiriyom baumanın konvoyu gelene kadar gizli kal fala diyo girmediğim delik kalmadı saklanmak için ama her seferinde aradan 3-5 dk. geçince görüldünüz misson fail diyo uyuz oldum yaw. neyi yanlış yapıyom burayı geçen birisi yardımcı olursa sevinirim
oyun oynarken yeterli gelmediğini düşündüğüm için 512 ram daha alacam, dün bilgisayarı açtım bendeki 512ramin özelliklerine bakmak için bende 8 parçadan oluşan 512mb DDR 400mhz Kingram varmış. şimdi benim bunun aynısından mı almam gerek yoksa herhangi bir 512 ram alsam olurmu, bu ddr olanlar var olmayanlar var ne farkeder, birde bu iyi bir ram mi? yardımlarınız için şimdiden sağolun
hell bölümündeki dinazora benzeyen devi öldürünce bundan düşen dalga sanırım soul cube bunu aldım ve görev olarak bir yere götürüyom ama bunu silah olarakda kullanabiliyomuyuz, kullanıyosak nasıl veya hangi tuşla. bide buradan sonra baya bi ilerledim ve tapınak gibi bir yere girdikten sonra gene bi irikıyım geldi ama bu seferki diğerinden çok daha kuvvetli 20nin üzerinde bfg salladım cizik bile oluşmadı. soul cubeü sormamın sebebi tabletlerde gördüm sanki silah gibi kullanılan çizimler var, bu dev bu kadar bfg ile ölmediğine göre bu soul cube ile bi şekil öldürmek gerekir diye düşündüm eğer böyle ölmüyosa nasıl ölür bu arkadaş. bunu bitireyimde ekpaketi indirdim onu kuracam bilen birisi yardımcı olursa sevinirim
arkadaşlar torrentten indirip sürücüye yüklediğim 2,2GB bir dosyayı alcoholle burn etmem gerekiyor. alcoholu indirip kurdum fakat bir türlü nasıl yapacağımı bulamadım, sanal bir dvd driver oluşturdu program anladığım kadarı ile dosya bu sanal driverdaymış gibi direk harddiske kurmam gerekiyor ama beceremedim. yardımcı oluresanız sevinirim
arkadaşlar torrentten indirdiğim bir oyunda oyunu extract edip daha sonra alcoholle burn etmem gerekiyor. dosya 2,2 GB oyun pop warrior within. daha önce indirdiğim tüm oyunlarda extract ettikten iso busterla açıp crackini yapıp hallediyodum. bu alcoholle burn etme hikayesi nedir daha önce torrentten dosya indirip böyle bir işlem yapması gereken olduysa bi kısaca anlatabilirmi olayı. alcohol120 programını indirdim ama iş yeri bilgisayarı olduğu için kurup inceleyemedim akşam deneyebilirim ancak
Hakkında
Forum İmzası:
PSN ID : wplxx76
Forum İkinci El İmzası:
PSN ID : wplxx76
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.458
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.837 (Bu ay: 81)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.