Teğmen
01 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar 8 sene bellona caprice 150*200 kullandık galiba eskidi,

şimdi 160*200 yataş athletic yada yatsan switzerland almak istiyorum,

ikisi arasında kaldım, siz nedersiniz , çok inceledik sadece bu ikisi kaldı...
Arkadaşlar izmir de yeni doğalgaz taktırıyorum ama ikisi arasında kaldım,
ferroli Domitech mi? ECA confeo plusmı?
ferroli tek eşanjör - eca çift eşanjör
ferroli detaylı lcd ekranlı - eca basit lcd ekranlı
eca 100 tl daha ucuz

kalite olarak hangisini önerirsiniz, bunlardan başka seçeneğim yok o şekilde yardımcı olursanız sevinirim...
arkadaşlar ağlamak istiyorum, dün gece gördüm bunu, xbox 12 ay + 1 oyun 49$ ,

istediğin 5 oyundan birini alabiliyormuşsun, istediğim kinect sports var, süper bir fiyat ama alamıyorum

usa hesabım var yardım edin nasıl alınır bu ya... paypal hesabım var ama türkiyeden garanti kartım var olmassmı yaw...
arkadaşlar İpod touch 8gb 3.jenerasyon ipod um var 1 sene evvel almıştım, jailbreak yaptım , abartmıyorum kullanmadığımda arada sırada baktığımda 1 hafta şarjı gidiyordu, versiyonu 3.1.... gibi birşeydi sanırım

ama sonra bu kendini 4.1.... filana yükseltti , 2 gün bile gitmiyoronuda düzgün kullanmadan, anladığım kadarı ile versiyondan kaynaklanıyor,

eskiye nasıl dönerim yada pil süresini eskisi gibi nasıl kullanırım bilen birisi varsa allah rızası için kıracam aleti... ???
Arkadaşlar merhaba,

yeni bir xbox 360 elite 250gb lık bir konsol aldım kinect le beraber,
içinde , forza 3, kinect adventures,transformers, ve iki dandik oyun daha vardı(ice age ve monsters)

şimdi ben fw yaptırmadan online oynamak ve varsa tabi iki kişilik istiyorum ama, hangi oyunları almam lazım sizce, fiyatlarda malum,

1. olarak pes2011 i alıcam, sizce 2. ve 3. olarak neler alınır, (gears of war 2, mass effect 2,crackdown2,kinect sports)
benim araştırdıklarım bunlar, bu konsol da yeniyiz, değecek birşey almak istedim, yardımlarınızı beklerim...

not: forumu araştırdım, genel olarak sorularıma cevap yok küfretmeyin :))
Arkadaşlar bu 2 ürün arasında kaldım, bütçem 1.800 TL ye kadar, şimdi ne alaka plazmamı Lcd mi diyeceksiniz, haklısınız : ))

daha önce Samsung 42C91H Plazma kullandım Ekranda küçük yanmalar oldu özellikle kayan alt yazılardan dolayı,

şimdi bu 2 üründen birine karar verdim,tekrar edeyim bütçeme göre,

sizce hangisi daha iyi olur, plazma lcd den güzel gösteriyor onu biliyorum ama bu LG 100 hz lcd onun kadar güzel gösterirmi bilemedim,

sizce hangisi?neden?
Arkadaşlar merhaba,
yeni bir ipod touch 8gb 3.gen. aldım (MC086BT) yazılım sürümü: 3.1.2(7d11)

şimdi forumu inceledim, bu benim modelle ilgili jailbreak ne yapmam lazım bilen arkadaşım varmı acaba,

forumda benim model ile ilgili birşey bulamadım,

ilk 3 yada 4 adımda ne yapmam gerektiğini bana yazarsanız yada yazan bir yer için url verirseniz çok sevinirim,

inanın kayboldum forumda dolaşa dolaşa : )))
Arkadaşlar sizce hangisi ni alsak daha iyi olur, yorumlarınıza göre karar verip almayı düşünüyorum,

GG'dan çin malı M350,V1000-2000,v999i,ACF100-200 ve mini, hemen hemen hepsi aynı galiba, birde ülkemizde satılan Wentto F003,Wentto F005, bu ikiside aynı görünüş farklı...

nedersiniz...?
Arkadaşlar burası yerimi bilmiyorum ama, benim bilgisayarda kullanmak üzere bir yazılıma ihtiyacım var, gps filan değil adminler kapatmasın lütfen, sadece bilgisayarda çalışan iki nokta yazıldığında yolu gösterecek basit bir yazılım, önceden auto route 2000 vardı ama çok eski kaldım bulamıyor, yenisinde türkiye yok, varsa bilen birisi yardımcı olursa sevinirim, gps değil güncellemede yapmayacak , öyle bir program... teşekkürler...
Arkadaşlar burası yerimi bilmiyorum ama, benim bilgisayarda kullanmak üzere bir yazılıma ihtiyacım var, gps filan değil adminler kapatmasın lütfen, sadece bilgisayarda çalışan iki nokta yazıldığında yolu gösterecek basit bir yazılım, önceden auto route 2000 vardı ama çok eski kaldım bulamıyor, yenisinde türkiye yok, varsa bilen birisi yardımcı olursa sevinirim, gps değil güncellemede yapmayacak , öyle bir program... teşekkürler...
Hakkında
Meslek: Bilgisayar
Forum İmzası:
Aytuğ Alataş, (Dell vostro 14" ) (LG 50LB670V LED ) ( LG G3 32 GB) ( Renault Fluence 1.6 BVA Din. 2010) Xbox Gamertag: aytuga77
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 218
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 19.816 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.