Yüzbaşı
16 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri

11 Pro yu düşünmemin sebebi oval kasa yapısı daha hoşuma gidiyor eski 5S kasası yapısındaki 12 tek sevmediğim nedeni bu fakat sırf bu yüzden 12 de bulunan daha fazla özellikten vazgeçip 11 Pro almak mantıklı mı siz ne düşünüyorsunuz?

iPhone 6S kullanıyorum iostan sıkıldığımdan dolayı android kullanmak istiyorum 2300-2500 arası bütçem var ikinci el alacağım zaten önemli olan stabil ve hızlı olması ve en az problem yaşayacağım model hangisi şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar 4 tel arasında kaldık
Samsung S7
Sony XZ
LG G5
iPhone 6S

sizce hangisi nedenleri ile birlikte söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
1 tb harddiskim var ama açılmıyor...
bilgisayara bağladığımda görünüyor fakat girmeye çalıştığımda lütfen çıkarılabilir disk içine bir disk yerleştirin diyor...
chkdsk x:/f uygulamasını da yaptım "doğrudan erişim için birim açılamıyor" uyarısı veriyor...
Bilgisayarın yönet bölümünden harf yolunu da değiştirdim yine bi sonuç yok...
Yardımlarınızı bekliyorum...teşekkür ederim şimdiden
0 bir araba almayı düşünüyorum otomatik içlerinde en hoşuma giden fiesta fakat motorum 1.0 oluşu düşündürücü ve fiyatı en fazla olan o polonun piyasası ve 7 ileri dsg şanzıman oluşu ilgimi çekiyor i20 içlerinde en alınası araba aslında bunlara ek panoramik cam tavan ve sunroof olması bir artı fakat 4 vites olduğundan ve yakıt oranları olarak içlerinde en çok yakan araba olması can sıkıcı 4 vites nedir ya yarisi bilmiyorum ama aynı özelliklere sahip hemen hemen bütçem 62 bin siz olsanız nasıl bir yol izlersiniz kullanıcıları varsa tavsiyelerinin beklerim

Fiesta 1.0 GTDİ PS 100 BG
Polo 1.2 TSI BT DSG 90 BG
i20 1.4 MPI Elite 100 BG
Yaris 1.33 Style Multidrive S 99 BG
xperia z3 telefonum durup duruken kapandı ve açılmıyor hard reset attım 2-3 kere tepki vermedi sonra resette atmamaya başladı telefon şarj alıyor led ışığı yanıyor fakat açılmıyor pc companion onar diyorum telefonu görmüyor ne yapmama gerek?
Merhaba arkadaşlar elimde Z3 var fakat tek elle telefon kullanmaya alışkın olduğum için biraz büyük geliyor arkadaşımda ip5s 32 gb modeli var üzerine 250 tl veriyor sizce değişmeli miyim fikirlerinizi bekliyorum
arkadaşlar sizce garantili z1 compact mı alayım yoksa yurt dışı z2 mi siz olsanız ne yapardınız ?
android kullanıyordum ve iphone geçtim 4s telefonumda 6.1.2 sürüm yüklü fakat ios 7 yüklemek istiyorum 7.1.1 ile bayağı iyi hale geldiği söyleniyor kullananlar biraz fikir ve tavsiye verebilirler mi şimdiden teşekkürler
Bende xperia z var z1 compacta geçmeyi düşünüyorum boyutlarından dolayı kullananlar ne düşünüyor birde bu telefonun limon yeşili rengini ucuza nerden bulabilirim
Hakkında
Meslek: VHKI
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Asus
Otomobil
Volkswagen Polo
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Trabzonspor
TV
Sony
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Apple
PSN ID
zaferli
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Dünyadan Futbol
Manchester United FC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 834
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 8.185 (Bu ay: 315)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 156 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.