F

Yüzbaşı
13 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar merhaba,

dreambox 500s alacagim. canak ve uydu ayarlari konusunda en ufak bir fikrim yok. bir kac fikir gordum, 2 canak 3'lu lnb, 1 canak 3'lu lnb gibi. tahminen kaca patlar bu opsiyonlar ? bunlari yaptigimda birden cok tv'de izleyebilir miyim dreambox'tan cikan goruntuyu ?
Arkadaşlar merhaba,

Dün digiturk baglattım. Fakat evde olmadıgımdan ancak deneyebildim, bir sorun gözüme çarptı. Sanki antenle izledigimiz devirde tam ayarlanmadığında olduğu gibi, lig tv izlerken arkada CNN türk'ün logosu geçiyor, yayınının aktığını görüyorum. Bu benden kaynaklı bir sorun mudur, digiturk merkez midir, yoksa apartmanın anteni midir, ne olabilir ?

Teknik servisi arasam da pazartesiye kadar fayda gelmeyecek, o yüzden bir sorayım fikir aliyim dedim.
çok garip bir hata oluşuyor evdeki sistemimde. iki bilgisayar var evde. benim bilgisayarıma ethernetle bağlı kablonetten intenet giriyor. benim ethernetten yine evdeki diğer bilgisayara kabloyla uçup giden bir de network var internet oraya dağılıyor.

az biraz oyun oynuyorum. fakat bazı oyunları açıtğımda (eskiden sadece pes 2008 sanıyordum), evdeki deiğer makinanın interneti gidiyor. daha doğrusu interneti şu hale geliyo; messenger açıksa açık kalıyo, ama ie de falan gezinmek mümkün değil.

pes 2008 dışında bugün keşfettiğim üzere crysis de aynı olayı yaptırmakta.

en son ekran kartı sürümünü dahi çektim (169.24 mü ne), fayda etmedi.

bi çözüm falan bilen var mdır ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 429
İkinci El Bölümü Mesajları: 116
Konularının görüntülenme sayısı: 20.167 (Bu ay: 66)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 94 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.